Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Discland Dark → 12.12
Follow
Discland Dark
→
12.12
12/12/19 19:00
|
Discland → 2x9 valgustatud
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
12.12
12/12/19 19:00
Discland Dark
11/07/19 - 04/28/22
07.11
11/07/19 19:00
14.11
11/14/19 19:00
21.11
11/21/19 19:00
28.11
11/28/19 19:00
05.12
12/05/19 19:00
12.12
12/12/19 19:00
19.12
12/19/19 19:00
02.01
01/02/20 19:00
09.01
01/09/20 19:00
16.01
01/16/20 19:00
23.01
01/23/20 19:00
30.01
01/30/20 19:00
06.02
02/06/20 19:00
13.02
02/13/20 19:00
20.02
02/20/20 19:00
27.02
02/27/20 19:00
05.03
03/05/20 19:00
22.05
05/22/20 19:00
29.05
05/29/20 19:00
05.06
06/05/20 19:00
12.06
06/12/20 19:00
19.06
06/19/20 19:00
26.06
06/26/20 19:00
03.07
07/03/20 19:00
10.07
07/10/20 19:00
17.07
07/17/20 19:00
24.07
07/24/20 19:00
31.07
07/31/20 19:00
07.08
08/07/20 19:00
14.08
08/14/20 19:00
21.08
08/21/20 19:00
28.08
08/28/20 19:00
04.09
09/04/20 18:30
11.09
09/11/20 18:15
18.09
09/18/20 18:00
25.09
09/25/20 17:45
02.10
10/02/20 17:30
09.10
10/09/20 18:30
16.10
10/16/20 18:30
23.10
10/23/20 18:30
30.10
10/30/20 18:30
05.11
11/05/20 18:30
12.11
11/12/20 18:30
19.11
11/19/20 18:30
26.11
11/26/20 18:30
03.12
12/03/20 18:30
10.12
12/10/20 18:30
31.12
12/31/20 18:30
04.02
02/04/21 18:30
11.02
02/11/21 18:30
18.02
02/18/21 18:30
25.02
02/25/21 18:30
06.05
05/06/21 18:30
14.05
05/14/21 18:30
21.05
05/21/21 18:30
28.05
05/28/21 18:30
04.06
06/04/21 18:30
11.06
06/11/21 18:30
18.06
06/18/21 18:30
25.06
06/25/21 18:30
02.07
07/02/21 18:30
09.07
07/09/21 18:30
16.07
07/16/21 18:30
23.07
07/23/21 18:30
30.07
07/30/21 18:30
06.08
08/06/21 18:30
13.08
08/13/21 18:30
20.08
08/20/21 18:30
27.08
08/27/21 18:30
03.09
09/03/21 18:00
10.09
09/10/21 18:00
17.09
09/17/21 18:00
24.09
09/24/21 18:00
01.10
10/01/21 18:00
08.10
10/08/21 18:00
15.10
10/15/21 18:00
22.10
10/22/21 18:00
29.10
10/29/21 18:30
05.11
11/05/21 18:30
11.11
11/11/21 18:30
18.11
11/18/21 18:30
25.11
11/25/21 18:30
02.12
12/02/21 18:30
09.12
12/09/21 18:30
16.12
12/16/21 18:30
30.12
12/30/21 18:30
06.01
01/06/22 18:30
13.01
01/13/22 18:30
20.01
01/20/22 18:30
27.01
01/27/22 18:30
03.02
02/03/22 18:30
10.02
02/10/22 18:30
17.02
02/17/22 18:30
24.02
02/24/22 18:30
03.03
03/03/22 18:30
10.03
03/10/22 18:30
17.03
03/17/22 18:30
24.03
03/24/22 18:30
31.03
03/31/22 18:30
07.04
04/07/22 18:30
21.04
04/21/22 18:30
28.04
04/28/22 18:30
↑
↓
(Choose class)
STEADY (kuni 899 Metrix)
ZONE (900+ Metrix)
LUNA (kuni 799 Metrix)
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
Show groups:
click here
Comment:
Nädalavõistlus Disclandi valgustatud discgolfipargis.
Results
Head to head
Players
Show previous rounds
913
Metrix rating
Andi ☠ Jürivete
Gert Kulli
Ivo Heller
Ivo Lukk
Kaido Kaljend
Karl Johan Kastein
Karl Kevin Kook
Kary Pill
Kersti Miller
Kristi Unt
Kristjan Krall
Kristjan Minn
Kristjan Pae
Madis Otti
Magnus Koit
Markus-Peeter Aren
Marti Merirand
Martin Abel
Mihkel Jürisson
Neeme Milva
Priit Bankier
Raimondo Laikre
Rain Lantson
Rasmus Lüll
Robert Kruuda
Sander Järv
Sander Laanbek
Sander Vitsur
Se Pa
Sten Ottep
Tanel Kuusemäe
935
Metrix rating
Andi ☠ Jürivete
Gert Kulli
Ivo Heller
Ivo Lukk
Kaido Kaljend
Karl Johan Kastein
Karl Kevin Kook
Kary Pill
Kersti Miller
Kristi Unt
Kristjan Krall
Kristjan Minn
Kristjan Pae
Madis Otti
Magnus Koit
Markus-Peeter Aren
Marti Merirand
Martin Abel
Mihkel Jürisson
Neeme Milva
Priit Bankier
Raimondo Laikre
Rain Lantson
Rasmus Lüll
Robert Kruuda
Sander Järv
Sander Laanbek
Sander Vitsur
Se Pa
Sten Ottep
Tanel Kuusemäe
×
931
Metrix rating
Andi ☠ Jürivete
Gert Kulli
Ivo Heller
Ivo Lukk
Kaido Kaljend
Karl Johan Kastein
Karl Kevin Kook
Kary Pill
Kersti Miller
Kristi Unt
Kristjan Krall
Kristjan Minn
Kristjan Pae
Madis Otti
Magnus Koit
Markus-Peeter Aren
Marti Merirand
Martin Abel
Mihkel Jürisson
Neeme Milva
Priit Bankier
Raimondo Laikre
Rain Lantson
Rasmus Lüll
Robert Kruuda
Sander Järv
Sander Laanbek
Sander Vitsur
Se Pa
Sten Ottep
Tanel Kuusemäe
Add player
Detailed results
Martin Abel
Place:
17
Score round:
68
To par:
14
Round rating:
737
Kristjan Minn
Place:
2
Score round:
59
To par:
5
Round rating:
845
Tanel Kuusemäe
Place:
7
Score round:
55
To par:
1
Round rating:
893
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×