Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
DISCLAND "UUTEKAS" → 26.05
Follow
DISCLAND "UUTEKAS"
→
26.05
05/26/20 18:00
|
Discland → Discland 19
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
26.05
05/26/20 18:00
DISCLAND "UUTEKAS"
11/05/19 - 04/26/22
05.11
11/05/19 19:00
12.11
11/12/19 19:00
19.11
11/19/19 19:00
26.11
11/26/19 19:00
03.12
12/03/19 19:00
10.12
12/10/19 19:00
17.12
12/17/19 19:00
07.01
01/07/20 19:00
14.01
01/14/20 19:00
21.01
01/21/20 19:00
28.01
01/28/20 19:00
04.02
02/04/20 19:00
11.02
02/11/20 19:00
18.02
02/18/20 19:00
25.02
02/25/20 19:00
03.03
03/03/20 19:00
10.03
03/10/20 19:00
26.05
05/26/20 18:00
02.06
06/02/20 19:00
09.06
06/09/20 19:00
16.06
06/16/20 19:00
22.06
06/22/20 19:00
30.06
06/30/20 19:00
07.07
07/07/20 19:00
14.07
07/14/20 19:00
21.07
07/21/20 19:00
28.07
07/28/20 19:00
04.08
08/04/20 19:00
11.08
08/11/20 19:00
18.08
08/18/20 19:00
25.08
08/25/20 19:00
01.09
09/01/20 18:30
08.09
09/08/20 18:30
15.09
09/15/20 18:00
22.09
09/22/20 17:45
29.09
09/29/20 17:30
06.10
10/06/20 18:30
13.10
10/13/20 18:30
20.10
10/20/20 18:30
27.10
10/27/20 18:30
03.11
11/03/20 18:30
10.11
11/10/20 18:30
17.11
11/17/20 18:30
24.11
11/24/20 18:30
01.12
12/01/20 18:30
08.12
12/08/20 18:30
29.12
12/29/20 18:30
02.02
02/02/21 18:30
09.02
02/09/21 18:30
16.02
02/16/21 18:30
23.02
02/23/21 18:30
02.03
03/02/21 18:30
04.05
05/04/21 18:30
11.05
05/11/21 18:30
18.05
05/18/21 18:30
25.05
05/25/21 18:30
01.06
06/01/21 18:30
08.06
06/08/21 18:30
15.06
06/15/21 18:30
22.06
06/22/21 18:30
29.06
06/29/21 18:30
06.07
07/06/21 18:30
13.07
07/13/21 18:30
20.07
07/20/21 18:30
27.07
07/27/21 18:30
03.08
08/03/21 18:30
10.08
08/10/21 18:30
17.08
08/17/21 18:30
24.08
08/24/21 18:30
31.08
08/31/21 18:00
07.09
09/07/21 18:00
14.09
09/14/21 18:00
21.09
09/21/21 18:00
28.09
09/28/21 18:00
05.10
10/05/21 18:00
12.10
10/12/21 18:00
19.10
10/19/21 18:00
26.10
10/26/21 18:30
02.11
11/02/21 18:30
09.11
11/09/21 18:30
16.11
11/16/21 18:30
23.11
11/23/21 18:30
30.11
11/30/21 18:30
07.12
12/07/21 18:30
14.12
12/14/21 18:30
21.12
12/21/21 18:30
28.12
12/28/21 18:30
04.01
01/04/22 18:30
11.01
01/11/22 18:30
18.01
01/18/22 18:30
25.01
01/25/22 18:30
01.02
02/01/22 18:30
08.02
02/08/22 18:30
15.02
02/15/22 18:30
22.02
02/22/22 18:30
01.03
03/01/22 18:30
08.03
03/08/22 18:30
15.03
03/15/22 18:30
22.03
03/22/22 18:30
29.03
03/29/22 18:30
05.04
04/05/22 18:30
19.04
04/19/22 18:30
26.04
04/26/22 18:30
↑
↓
(Choose class)
Steady (800-899 Metrixi reiting)
Luna (700-799 Metrixi reiting)
Buzzz (kuni 699 Metrix)
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
15
17
18
19
Show groups:
click here
Comment:
Võistluse algus 18.00. Osalus 5€ , auhinnad parimatele. Kõik on oodatud!
Results
Head to head
Players
Show previous rounds
879
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
ALEKSEI ROGOV
Allan Olmaru
Andi Villenthal
Andre Arula
Annabel Kattai
Christian-alex Holzmanm
Eero Kaur
Elisabeth Kattai
Emil Ojaperv
Enn Kuldjärv
Erko Kookla
Fred Martens
Ivo Heller
Jaan
Jaan Heinri Niller
Kaur Stöör
Kristel Vinni
Kristjan Kilgi
Kristo Holtsmann
Leegi Miller
Leo Kuuse
Madis Otti
Mait Maripuu
Marek Armulik
Marko Pruunlepp
Markus Paumets
Markus-Peeter Aren
Martin Laurimaa
Martin Madalik
Neeme Milva
Nicole Maria Klais
Oliver Raik
Priit Häng
Priit Võhandu
Raiko Heide
Rain Rohi
Rainis Vilbo
Raivo Erik Veevel
Reigo Värava
Richard Tuhk
Riho Timm
Sander Laanbek
Sten Põldroos
Taavi Leon
taavi vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarmo Stöör
Tõnis Vaher
Urmet Riisalu
Vahur Tima
Veiko Vodja
Vitali Sokolov
915
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
ALEKSEI ROGOV
Allan Olmaru
Andi Villenthal
Andre Arula
Annabel Kattai
Christian-alex Holzmanm
Eero Kaur
Elisabeth Kattai
Emil Ojaperv
Enn Kuldjärv
Erko Kookla
Fred Martens
Ivo Heller
Jaan
Jaan Heinri Niller
Kaur Stöör
Kristel Vinni
Kristjan Kilgi
Kristo Holtsmann
Leegi Miller
Leo Kuuse
Madis Otti
Mait Maripuu
Marek Armulik
Marko Pruunlepp
Markus Paumets
Markus-Peeter Aren
Martin Laurimaa
Martin Madalik
Neeme Milva
Nicole Maria Klais
Oliver Raik
Priit Häng
Priit Võhandu
Raiko Heide
Rain Rohi
Rainis Vilbo
Raivo Erik Veevel
Reigo Värava
Richard Tuhk
Riho Timm
Sander Laanbek
Sten Põldroos
Taavi Leon
taavi vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarmo Stöör
Tõnis Vaher
Urmet Riisalu
Vahur Tima
Veiko Vodja
Vitali Sokolov
×
885
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
ALEKSEI ROGOV
Allan Olmaru
Andi Villenthal
Andre Arula
Annabel Kattai
Christian-alex Holzmanm
Eero Kaur
Elisabeth Kattai
Emil Ojaperv
Enn Kuldjärv
Erko Kookla
Fred Martens
Ivo Heller
Jaan
Jaan Heinri Niller
Kaur Stöör
Kristel Vinni
Kristjan Kilgi
Kristo Holtsmann
Leegi Miller
Leo Kuuse
Madis Otti
Mait Maripuu
Marek Armulik
Marko Pruunlepp
Markus Paumets
Markus-Peeter Aren
Martin Laurimaa
Martin Madalik
Neeme Milva
Nicole Maria Klais
Oliver Raik
Priit Häng
Priit Võhandu
Raiko Heide
Rain Rohi
Rainis Vilbo
Raivo Erik Veevel
Reigo Värava
Richard Tuhk
Riho Timm
Sander Laanbek
Sten Põldroos
Taavi Leon
taavi vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarmo Stöör
Tõnis Vaher
Urmet Riisalu
Vahur Tima
Veiko Vodja
Vitali Sokolov
Add player
Detailed results
Allan Olmaru
Place:
10
Score round:
68
To par:
11
Round rating:
757
Andre Arula
Place:
2
Score round:
53
To par:
-4
Round rating:
928
Richard Tuhk
Place:
8
Score round:
67
To par:
10
Round rating:
769
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×