Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
DISCLAND "UUTEKAS" → 14.07
Follow
DISCLAND "UUTEKAS"
→
14.07
07/14/20 19:00
|
Discland → Discland 19
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
14.07
07/14/20 19:00
DISCLAND "UUTEKAS"
11/05/19 - 04/26/22
05.11
11/05/19 19:00
12.11
11/12/19 19:00
19.11
11/19/19 19:00
26.11
11/26/19 19:00
03.12
12/03/19 19:00
10.12
12/10/19 19:00
17.12
12/17/19 19:00
07.01
01/07/20 19:00
14.01
01/14/20 19:00
21.01
01/21/20 19:00
28.01
01/28/20 19:00
04.02
02/04/20 19:00
11.02
02/11/20 19:00
18.02
02/18/20 19:00
25.02
02/25/20 19:00
03.03
03/03/20 19:00
10.03
03/10/20 19:00
26.05
05/26/20 18:00
02.06
06/02/20 19:00
09.06
06/09/20 19:00
16.06
06/16/20 19:00
22.06
06/22/20 19:00
30.06
06/30/20 19:00
07.07
07/07/20 19:00
14.07
07/14/20 19:00
21.07
07/21/20 19:00
28.07
07/28/20 19:00
04.08
08/04/20 19:00
11.08
08/11/20 19:00
18.08
08/18/20 19:00
25.08
08/25/20 19:00
01.09
09/01/20 18:30
08.09
09/08/20 18:30
15.09
09/15/20 18:00
22.09
09/22/20 17:45
29.09
09/29/20 17:30
06.10
10/06/20 18:30
13.10
10/13/20 18:30
20.10
10/20/20 18:30
27.10
10/27/20 18:30
03.11
11/03/20 18:30
10.11
11/10/20 18:30
17.11
11/17/20 18:30
24.11
11/24/20 18:30
01.12
12/01/20 18:30
08.12
12/08/20 18:30
29.12
12/29/20 18:30
02.02
02/02/21 18:30
09.02
02/09/21 18:30
16.02
02/16/21 18:30
23.02
02/23/21 18:30
02.03
03/02/21 18:30
04.05
05/04/21 18:30
11.05
05/11/21 18:30
18.05
05/18/21 18:30
25.05
05/25/21 18:30
01.06
06/01/21 18:30
08.06
06/08/21 18:30
15.06
06/15/21 18:30
22.06
06/22/21 18:30
29.06
06/29/21 18:30
06.07
07/06/21 18:30
13.07
07/13/21 18:30
20.07
07/20/21 18:30
27.07
07/27/21 18:30
03.08
08/03/21 18:30
10.08
08/10/21 18:30
17.08
08/17/21 18:30
24.08
08/24/21 18:30
31.08
08/31/21 18:00
07.09
09/07/21 18:00
14.09
09/14/21 18:00
21.09
09/21/21 18:00
28.09
09/28/21 18:00
05.10
10/05/21 18:00
12.10
10/12/21 18:00
19.10
10/19/21 18:00
26.10
10/26/21 18:30
02.11
11/02/21 18:30
09.11
11/09/21 18:30
16.11
11/16/21 18:30
23.11
11/23/21 18:30
30.11
11/30/21 18:30
07.12
12/07/21 18:30
14.12
12/14/21 18:30
21.12
12/21/21 18:30
28.12
12/28/21 18:30
04.01
01/04/22 18:30
11.01
01/11/22 18:30
18.01
01/18/22 18:30
25.01
01/25/22 18:30
01.02
02/01/22 18:30
08.02
02/08/22 18:30
15.02
02/15/22 18:30
22.02
02/22/22 18:30
01.03
03/01/22 18:30
08.03
03/08/22 18:30
15.03
03/15/22 18:30
22.03
03/22/22 18:30
29.03
03/29/22 18:30
05.04
04/05/22 18:30
19.04
04/19/22 18:30
26.04
04/26/22 18:30
↑
↓
(Choose class)
Steady (800-899 Metrixi reiting)
Luna (700-799 Metrixi reiting)
Buzzz (kuni 699 Metrix)
Korraldajad
Group
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
Show groups:
click here
Comment:
Võistluse algus 19.00. Osalus 5€ , auhinnad parimatele. Grupi saate ise valida endale!
Results
Head to head
Players
Show previous rounds
774
Metrix rating
Alex Tammemäe
Allar Ounapuu
Andre Arula
Anette Peterson
Arti Vaas
Edvinas Tamašauskas
Erik Trofimov
Erko Kookla
Gert Kulli
Gert Levik
Hannah Jürgenson
Heidi Talumaa
Indrek Liivlaid
Jaanus Pruuli
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Jüri Kozlik
Karina Massalskaja
Ken-Mark Minkovski
Kenner Talisainen
Kevin Lehtjõe
Kevin Reisenbuk
Kim Ersto
Kristjan Raudsepp
Leegi Miller
Madis Maasalu
Marek Kogermann
Markus Paumets
Marleen Mülla
Marti Merirand
martin täär
Mihhail Jevdokimov
Mikk Pihkva
Norman Madiberg
Oliver Raik
Oskar-Oliver Saar
Priit Kotkas
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raimo Laosma
Rando Aus
Rauno Erik
Rauno Videvik
Richard Tuhk
Riina Altpere
Ristjan Johanson
Risto Kessa
Robin Liksor
Sander Aul
Se Pa
Siim Ilves
Siim Nöör
Silver Lulla
Sten Salujõe
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarvi Laherand
Tauno Orumets
Ted Edward Õunap
Tony Ats Tamm
790
Metrix rating
Alex Tammemäe
Allar Ounapuu
Andre Arula
Anette Peterson
Arti Vaas
Edvinas Tamašauskas
Erik Trofimov
Erko Kookla
Gert Kulli
Gert Levik
Hannah Jürgenson
Heidi Talumaa
Indrek Liivlaid
Jaanus Pruuli
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Jüri Kozlik
Karina Massalskaja
Ken-Mark Minkovski
Kenner Talisainen
Kevin Lehtjõe
Kevin Reisenbuk
Kim Ersto
Kristjan Raudsepp
Leegi Miller
Madis Maasalu
Marek Kogermann
Markus Paumets
Marleen Mülla
Marti Merirand
martin täär
Mihhail Jevdokimov
Mikk Pihkva
Norman Madiberg
Oliver Raik
Oskar-Oliver Saar
Priit Kotkas
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raimo Laosma
Rando Aus
Rauno Erik
Rauno Videvik
Richard Tuhk
Riina Altpere
Ristjan Johanson
Risto Kessa
Robin Liksor
Sander Aul
Se Pa
Siim Ilves
Siim Nöör
Silver Lulla
Sten Salujõe
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarvi Laherand
Tauno Orumets
Ted Edward Õunap
Tony Ats Tamm
×
901
Metrix rating
Alex Tammemäe
Allar Ounapuu
Andre Arula
Anette Peterson
Arti Vaas
Edvinas Tamašauskas
Erik Trofimov
Erko Kookla
Gert Kulli
Gert Levik
Hannah Jürgenson
Heidi Talumaa
Indrek Liivlaid
Jaanus Pruuli
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Jüri Kozlik
Karina Massalskaja
Ken-Mark Minkovski
Kenner Talisainen
Kevin Lehtjõe
Kevin Reisenbuk
Kim Ersto
Kristjan Raudsepp
Leegi Miller
Madis Maasalu
Marek Kogermann
Markus Paumets
Marleen Mülla
Marti Merirand
martin täär
Mihhail Jevdokimov
Mikk Pihkva
Norman Madiberg
Oliver Raik
Oskar-Oliver Saar
Priit Kotkas
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raimo Laosma
Rando Aus
Rauno Erik
Rauno Videvik
Richard Tuhk
Riina Altpere
Ristjan Johanson
Risto Kessa
Robin Liksor
Sander Aul
Se Pa
Siim Ilves
Siim Nöör
Silver Lulla
Sten Salujõe
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Timmusk
Tarvi Laherand
Tauno Orumets
Ted Edward Õunap
Tony Ats Tamm
Add player
Detailed results
Marleen Mülla
Place:
10
Score round:
71
To par:
14
Round rating:
723
Tauno Orumets
Place:
3
Score round:
64
To par:
7
Round rating:
803
Risto Kessa
Place:
12
Score round:
56
To par:
-1
Round rating:
894
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×