Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
DISCLAND "UUTEKAS" → 21.07
Follow
DISCLAND "UUTEKAS"
→
21.07
07/21/20 19:00
|
Discland → Discland 19
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
21.07
07/21/20 19:00
DISCLAND "UUTEKAS"
11/05/19 - 04/26/22
05.11
11/05/19 19:00
12.11
11/12/19 19:00
19.11
11/19/19 19:00
26.11
11/26/19 19:00
03.12
12/03/19 19:00
10.12
12/10/19 19:00
17.12
12/17/19 19:00
07.01
01/07/20 19:00
14.01
01/14/20 19:00
21.01
01/21/20 19:00
28.01
01/28/20 19:00
04.02
02/04/20 19:00
11.02
02/11/20 19:00
18.02
02/18/20 19:00
25.02
02/25/20 19:00
03.03
03/03/20 19:00
10.03
03/10/20 19:00
26.05
05/26/20 18:00
02.06
06/02/20 19:00
09.06
06/09/20 19:00
16.06
06/16/20 19:00
22.06
06/22/20 19:00
30.06
06/30/20 19:00
07.07
07/07/20 19:00
14.07
07/14/20 19:00
21.07
07/21/20 19:00
28.07
07/28/20 19:00
04.08
08/04/20 19:00
11.08
08/11/20 19:00
18.08
08/18/20 19:00
25.08
08/25/20 19:00
01.09
09/01/20 18:30
08.09
09/08/20 18:30
15.09
09/15/20 18:00
22.09
09/22/20 17:45
29.09
09/29/20 17:30
06.10
10/06/20 18:30
13.10
10/13/20 18:30
20.10
10/20/20 18:30
27.10
10/27/20 18:30
03.11
11/03/20 18:30
10.11
11/10/20 18:30
17.11
11/17/20 18:30
24.11
11/24/20 18:30
01.12
12/01/20 18:30
08.12
12/08/20 18:30
29.12
12/29/20 18:30
02.02
02/02/21 18:30
09.02
02/09/21 18:30
16.02
02/16/21 18:30
23.02
02/23/21 18:30
02.03
03/02/21 18:30
04.05
05/04/21 18:30
11.05
05/11/21 18:30
18.05
05/18/21 18:30
25.05
05/25/21 18:30
01.06
06/01/21 18:30
08.06
06/08/21 18:30
15.06
06/15/21 18:30
22.06
06/22/21 18:30
29.06
06/29/21 18:30
06.07
07/06/21 18:30
13.07
07/13/21 18:30
20.07
07/20/21 18:30
27.07
07/27/21 18:30
03.08
08/03/21 18:30
10.08
08/10/21 18:30
17.08
08/17/21 18:30
24.08
08/24/21 18:30
31.08
08/31/21 18:00
07.09
09/07/21 18:00
14.09
09/14/21 18:00
21.09
09/21/21 18:00
28.09
09/28/21 18:00
05.10
10/05/21 18:00
12.10
10/12/21 18:00
19.10
10/19/21 18:00
26.10
10/26/21 18:30
02.11
11/02/21 18:30
09.11
11/09/21 18:30
16.11
11/16/21 18:30
23.11
11/23/21 18:30
30.11
11/30/21 18:30
07.12
12/07/21 18:30
14.12
12/14/21 18:30
21.12
12/21/21 18:30
28.12
12/28/21 18:30
04.01
01/04/22 18:30
11.01
01/11/22 18:30
18.01
01/18/22 18:30
25.01
01/25/22 18:30
01.02
02/01/22 18:30
08.02
02/08/22 18:30
15.02
02/15/22 18:30
22.02
02/22/22 18:30
01.03
03/01/22 18:30
08.03
03/08/22 18:30
15.03
03/15/22 18:30
22.03
03/22/22 18:30
29.03
03/29/22 18:30
05.04
04/05/22 18:30
19.04
04/19/22 18:30
26.04
04/26/22 18:30
↑
↓
(Choose class)
Steady (800-899 Metrixi reiting)
Luna (700-799 Metrixi reiting)
Buzzz (kuni 699 Metrix)
Korraldajad
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
15
16
17
18
19
Show groups:
click here
Comment:
Võistluse algus 19.00. Osalus 5€ , auhinnad parimatele. HIO 275eur!
Results
Head to head
Players
Show previous rounds
676
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
Aleksander Piilmann
Aleksandr Logussov
Andre Arula
Carmen-Elina Vist
Elari Roes
Erki Marmor
Erkki Meius
Erko Kookla
Fred Martens
Gerli Rüüberg
Germo Heino
Gert Kulli
Gert Levik
Heidi Talumaa
Heigo Niitla
Henry Niinlaub
Ivar Umb
Jaan Heinri Niller
Jaan Toots
Janar Loorits
Janno Tomingas
Jennifer Laan
Joel Maide
Joonas Toomiste
Karev Tralla
Kaspar Lui
Keit Mölder
Kim Ersto
Lauri Koobas
Madis Maasalu
Mairo Suve
MaRkUs PAuMeTs
Marten Orav
Martin Kaarma
Martin Madalik
martin täär
Meelis Vist
Oskar-Oliver Saar
Ralf Merilaht
Rando Aus
Rasmus Lüll
Rasmus Paas
Rauno Erik
Rauno Rihter
Reigo Nõmm
Reimo Niilisk
Richard Tuhk
Risto Pakkonen
Robert Kiil
Sander Järv
Sander Laanbek
Se Pa
Siim Nöör
Sten Paas
Sten Põldroos
Sten-Mark Virro
Sven Kirsipuu
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Talviste
Tanel Timmusk
Tauno Orumets
Tauri Tilk
Urmet Riisalu
Vahur Vent
Valdur Mägi
877
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
Aleksander Piilmann
Aleksandr Logussov
Andre Arula
Carmen-Elina Vist
Elari Roes
Erki Marmor
Erkki Meius
Erko Kookla
Fred Martens
Gerli Rüüberg
Germo Heino
Gert Kulli
Gert Levik
Heidi Talumaa
Heigo Niitla
Henry Niinlaub
Ivar Umb
Jaan Heinri Niller
Jaan Toots
Janar Loorits
Janno Tomingas
Jennifer Laan
Joel Maide
Joonas Toomiste
Karev Tralla
Kaspar Lui
Keit Mölder
Kim Ersto
Lauri Koobas
Madis Maasalu
Mairo Suve
MaRkUs PAuMeTs
Marten Orav
Martin Kaarma
Martin Madalik
martin täär
Meelis Vist
Oskar-Oliver Saar
Ralf Merilaht
Rando Aus
Rasmus Lüll
Rasmus Paas
Rauno Erik
Rauno Rihter
Reigo Nõmm
Reimo Niilisk
Richard Tuhk
Risto Pakkonen
Robert Kiil
Sander Järv
Sander Laanbek
Se Pa
Siim Nöör
Sten Paas
Sten Põldroos
Sten-Mark Virro
Sven Kirsipuu
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Talviste
Tanel Timmusk
Tauno Orumets
Tauri Tilk
Urmet Riisalu
Vahur Vent
Valdur Mägi
×
742
Metrix rating
Ain Niller
Alari Reinas
Aleksander Piilmann
Aleksandr Logussov
Andre Arula
Carmen-Elina Vist
Elari Roes
Erki Marmor
Erkki Meius
Erko Kookla
Fred Martens
Gerli Rüüberg
Germo Heino
Gert Kulli
Gert Levik
Heidi Talumaa
Heigo Niitla
Henry Niinlaub
Ivar Umb
Jaan Heinri Niller
Jaan Toots
Janar Loorits
Janno Tomingas
Jennifer Laan
Joel Maide
Joonas Toomiste
Karev Tralla
Kaspar Lui
Keit Mölder
Kim Ersto
Lauri Koobas
Madis Maasalu
Mairo Suve
MaRkUs PAuMeTs
Marten Orav
Martin Kaarma
Martin Madalik
martin täär
Meelis Vist
Oskar-Oliver Saar
Ralf Merilaht
Rando Aus
Rasmus Lüll
Rasmus Paas
Rauno Erik
Rauno Rihter
Reigo Nõmm
Reimo Niilisk
Richard Tuhk
Risto Pakkonen
Robert Kiil
Sander Järv
Sander Laanbek
Se Pa
Siim Nöör
Sten Paas
Sten Põldroos
Sten-Mark Virro
Sven Kirsipuu
Taavi Vällo
Tanel Kuusemäe
Tanel Talviste
Tanel Timmusk
Tauno Orumets
Tauri Tilk
Urmet Riisalu
Vahur Vent
Valdur Mägi
Add player
Detailed results
Carmen-Elina Vist
Place:
7
Score round:
69
To par:
12
Round rating:
746
Martin Madalik
Place:
35
Score round:
67
To par:
10
Round rating:
769
Valdur Mägi
Place:
16
Score round:
72
To par:
15
Round rating:
712
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×