Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
DISCLAND "UUTEKAS" → 01.09
Follow
DISCLAND "UUTEKAS"
→
01.09
09/01/20 18:30
|
Discland → Discland 19
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
01.09
09/01/20 18:30
DISCLAND "UUTEKAS"
11/05/19 - 04/26/22
05.11
11/05/19 19:00
12.11
11/12/19 19:00
19.11
11/19/19 19:00
26.11
11/26/19 19:00
03.12
12/03/19 19:00
10.12
12/10/19 19:00
17.12
12/17/19 19:00
07.01
01/07/20 19:00
14.01
01/14/20 19:00
21.01
01/21/20 19:00
28.01
01/28/20 19:00
04.02
02/04/20 19:00
11.02
02/11/20 19:00
18.02
02/18/20 19:00
25.02
02/25/20 19:00
03.03
03/03/20 19:00
10.03
03/10/20 19:00
26.05
05/26/20 18:00
02.06
06/02/20 19:00
09.06
06/09/20 19:00
16.06
06/16/20 19:00
22.06
06/22/20 19:00
30.06
06/30/20 19:00
07.07
07/07/20 19:00
14.07
07/14/20 19:00
21.07
07/21/20 19:00
28.07
07/28/20 19:00
04.08
08/04/20 19:00
11.08
08/11/20 19:00
18.08
08/18/20 19:00
25.08
08/25/20 19:00
01.09
09/01/20 18:30
08.09
09/08/20 18:30
15.09
09/15/20 18:00
22.09
09/22/20 17:45
29.09
09/29/20 17:30
06.10
10/06/20 18:30
13.10
10/13/20 18:30
20.10
10/20/20 18:30
27.10
10/27/20 18:30
03.11
11/03/20 18:30
10.11
11/10/20 18:30
17.11
11/17/20 18:30
24.11
11/24/20 18:30
01.12
12/01/20 18:30
08.12
12/08/20 18:30
29.12
12/29/20 18:30
02.02
02/02/21 18:30
09.02
02/09/21 18:30
16.02
02/16/21 18:30
23.02
02/23/21 18:30
02.03
03/02/21 18:30
04.05
05/04/21 18:30
11.05
05/11/21 18:30
18.05
05/18/21 18:30
25.05
05/25/21 18:30
01.06
06/01/21 18:30
08.06
06/08/21 18:30
15.06
06/15/21 18:30
22.06
06/22/21 18:30
29.06
06/29/21 18:30
06.07
07/06/21 18:30
13.07
07/13/21 18:30
20.07
07/20/21 18:30
27.07
07/27/21 18:30
03.08
08/03/21 18:30
10.08
08/10/21 18:30
17.08
08/17/21 18:30
24.08
08/24/21 18:30
31.08
08/31/21 18:00
07.09
09/07/21 18:00
14.09
09/14/21 18:00
21.09
09/21/21 18:00
28.09
09/28/21 18:00
05.10
10/05/21 18:00
12.10
10/12/21 18:00
19.10
10/19/21 18:00
26.10
10/26/21 18:30
02.11
11/02/21 18:30
09.11
11/09/21 18:30
16.11
11/16/21 18:30
23.11
11/23/21 18:30
30.11
11/30/21 18:30
07.12
12/07/21 18:30
14.12
12/14/21 18:30
21.12
12/21/21 18:30
28.12
12/28/21 18:30
04.01
01/04/22 18:30
11.01
01/11/22 18:30
18.01
01/18/22 18:30
25.01
01/25/22 18:30
01.02
02/01/22 18:30
08.02
02/08/22 18:30
15.02
02/15/22 18:30
22.02
02/22/22 18:30
01.03
03/01/22 18:30
08.03
03/08/22 18:30
15.03
03/15/22 18:30
22.03
03/22/22 18:30
29.03
03/29/22 18:30
05.04
04/05/22 18:30
19.04
04/19/22 18:30
26.04
04/26/22 18:30
↑
↓
(Choose class)
Steady (800-899 Metrixi reiting)
Luna (700-799 Metrixi reiting)
Buzzz (kuni 699 Metrix)
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
Show groups:
click here
Comment:
Võistluse algus 18.30. Osalus 5€ , auhinnad parimatele!
Results
Head to head
Players
Show previous rounds
925
Metrix rating
Aleksandr Logussov
Allan Kikkas
Allan Kork
Andrus Lõhmus
Anne Junolainen
Ardo Mikumets
Argo Tart
Armands Putnis
Arti Vaas
Ats.Syldre
Ave-Ly Soe
Diana Lainevool
Egert Tomingas
Erik Pirn
Erik Varik
Erko Kookla
Fred Metsmaa
German Bõstrov
Germo Heino
Gerth-Genneth Habo
Hans Koppel
Heikki i
Helena Käosaar
Indrek Karu
Iti-Triinu Grepp
Jaanus Tammeoru
Jakob Zirk
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Johanna Abner
Joonas Tiits
Joonas Toomiste
Karel Zirk
Karl Henri Velling
Karl Selter
Kristian Parvei
Kristjan Kuningas
Kristjan Maripuu
Kristjan Raudsepp
Kristo Talmar
Kristo Vaher
Lauri Koobas
Markus Aava
Mart Laosma
mart Remmel
Martin Annuk
Martin Madalik
Max-Sander Mikli
Meelis Rääk
Meelis Vist
Merit Makrjakov
Mihhail Jevdokimov
Mihkel Külm
Mikk Lainevool
Oleksandr Glagoliev
Oliver Povel-Puusepp
Omar Neiland
Peeter Konsen
Priit Riisman
Ragnar Koppel
Raimo Laosma
Rainer Rohtla
Rasmus Paas
Rauno Oljo
Regina Lukk
Reijo Suurna
Reiko Pukk
Reiner Prukner
Rennat Alamets
Riko Murutalu
Risto Pukk
Rivo Ojalill
Rivo Zirk
Robert Kruuda
Robert-Kevin Viirlaid
Robin Liksor
Stella Leego
Sten Ottep
Taavi Vällo
Taivo Daub
Tanel Talviste
Tarmo Tomson
Tõnis Lees
Triin Tommingas
Veiko Lääts
Voote Rom
749
Metrix rating
Aleksandr Logussov
Allan Kikkas
Allan Kork
Andrus Lõhmus
Anne Junolainen
Ardo Mikumets
Argo Tart
Armands Putnis
Arti Vaas
Ats.Syldre
Ave-Ly Soe
Diana Lainevool
Egert Tomingas
Erik Pirn
Erik Varik
Erko Kookla
Fred Metsmaa
German Bõstrov
Germo Heino
Gerth-Genneth Habo
Hans Koppel
Heikki i
Helena Käosaar
Indrek Karu
Iti-Triinu Grepp
Jaanus Tammeoru
Jakob Zirk
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Johanna Abner
Joonas Tiits
Joonas Toomiste
Karel Zirk
Karl Henri Velling
Karl Selter
Kristian Parvei
Kristjan Kuningas
Kristjan Maripuu
Kristjan Raudsepp
Kristo Talmar
Kristo Vaher
Lauri Koobas
Markus Aava
Mart Laosma
mart Remmel
Martin Annuk
Martin Madalik
Max-Sander Mikli
Meelis Rääk
Meelis Vist
Merit Makrjakov
Mihhail Jevdokimov
Mihkel Külm
Mikk Lainevool
Oleksandr Glagoliev
Oliver Povel-Puusepp
Omar Neiland
Peeter Konsen
Priit Riisman
Ragnar Koppel
Raimo Laosma
Rainer Rohtla
Rasmus Paas
Rauno Oljo
Regina Lukk
Reijo Suurna
Reiko Pukk
Reiner Prukner
Rennat Alamets
Riko Murutalu
Risto Pukk
Rivo Ojalill
Rivo Zirk
Robert Kruuda
Robert-Kevin Viirlaid
Robin Liksor
Stella Leego
Sten Ottep
Taavi Vällo
Taivo Daub
Tanel Talviste
Tarmo Tomson
Tõnis Lees
Triin Tommingas
Veiko Lääts
Voote Rom
×
824
Metrix rating
Aleksandr Logussov
Allan Kikkas
Allan Kork
Andrus Lõhmus
Anne Junolainen
Ardo Mikumets
Argo Tart
Armands Putnis
Arti Vaas
Ats.Syldre
Ave-Ly Soe
Diana Lainevool
Egert Tomingas
Erik Pirn
Erik Varik
Erko Kookla
Fred Metsmaa
German Bõstrov
Germo Heino
Gerth-Genneth Habo
Hans Koppel
Heikki i
Helena Käosaar
Indrek Karu
Iti-Triinu Grepp
Jaanus Tammeoru
Jakob Zirk
Janar Loorits
Jennifer Laan
Joel Maide
Johanna Abner
Joonas Tiits
Joonas Toomiste
Karel Zirk
Karl Henri Velling
Karl Selter
Kristian Parvei
Kristjan Kuningas
Kristjan Maripuu
Kristjan Raudsepp
Kristo Talmar
Kristo Vaher
Lauri Koobas
Markus Aava
Mart Laosma
mart Remmel
Martin Annuk
Martin Madalik
Max-Sander Mikli
Meelis Rääk
Meelis Vist
Merit Makrjakov
Mihhail Jevdokimov
Mihkel Külm
Mikk Lainevool
Oleksandr Glagoliev
Oliver Povel-Puusepp
Omar Neiland
Peeter Konsen
Priit Riisman
Ragnar Koppel
Raimo Laosma
Rainer Rohtla
Rasmus Paas
Rauno Oljo
Regina Lukk
Reijo Suurna
Reiko Pukk
Reiner Prukner
Rennat Alamets
Riko Murutalu
Risto Pukk
Rivo Ojalill
Rivo Zirk
Robert Kruuda
Robert-Kevin Viirlaid
Robin Liksor
Stella Leego
Sten Ottep
Taavi Vällo
Taivo Daub
Tanel Talviste
Tarmo Tomson
Tõnis Lees
Triin Tommingas
Veiko Lääts
Voote Rom
Add player
Detailed results
Raimo Laosma
Place:
18
Score round:
58
To par:
1
Round rating:
871
Helena Käosaar
Place:
14
Score round:
70
To par:
13
Round rating:
734
Mihhail Jevdokimov
Place:
16
Score round:
73
To par:
16
Round rating:
700
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×