Login

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33333333333334334356
Avoin (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Henrik Latvala 232232234322242353-749
1Tuomas Pullinen 332232233332343323-749
3Jonne Snell 332233332323333333-650
3Martti Hannula 332343232323342233-650
5Oskari Forstén 332232433343232333-551
6Markus Laaninen 333233332334333342-353
6Jalmari Kiveinen 233233234343342342-353
6Saku Aaltonen 332242233433333532-353
9Jari Hannula 333343333324242333-254
9Petteri Hyvärinen 223343333322342453-254
11Miro Marttila 342433233333333344056
11Mika Koskinen 223233333534333533056
11Jesse Jalonen 332343433523342342056
14Mikko Pietola 333233334334333353+157
14Juuso Kantola 232453335333243333+157
Amateurs (rating < 900) (22) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tommi Lautanala 322233324333242345-353
2Joe Ollikainen 232233333444243334-155
2Aleksi Lamerto 333233333434243333-155
2Pyry Rantanen 322242334434343333-155
5Matti Huhtala 432233333344333433056
5Timo Nurminen 343332433423343333056
7Eero Hukka 333253233343243453+258
7Miro Kaarto 322342443335352343+258
7Jarmo Tauren 332333333433343453+258
10Tero Uusitalo 323433334245332435+359
10Matias Nurmi 333335442334252343+359
10niklas soini 333233333433443534+359
13Jani Artukka 333243333436432344+460
14Eemeli Järvi 233533333534344433+561
14Ville Aalto 333343333533343354+561
16Ville Aikioniemi 433344233443453335+763
17Kasper Lintupuro 332343633336344353+864
17Lauri Aaltonen 343353324344343445+864
17Olavi Raitamäki 233243534423354356+864
20Hannu Kartano 333333438335444243+965
21Jani Sjöblad 243243334535554353+1066
22Samuel Pullinen 334243343354354446+1167
Aloittelijat (rating < 800) (6) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jussi Varho 333344343424443444+763
2Jari Vahtera 444332444434443443+965
3Mico Laukkanen 334443344333362464+1066
4Petteri Vainio 543453533426444333+1268
5Mikko Piippo 434453443423454464+1470
6Mika Kupiainen 333343536436553553+1672
Naiset/tytöt (3) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jaana Jaatinen 333453334325453444+965
2Teija Soukkila 434344444535453454+1672
3Anne Hannula 433344544534373475+1975

 

TD

Tommi Lautanala
p. 050 363 9848
@: info@wirmodiscgolf.fi

Kisainfo löytyy kisan pääsivulta: https://discgolfmetrix.com/1309786

CTP väylä 4.

Muista mitata/kirjata ryhmäsi kaikki alle 10 m tulokset, jotka mittaushetkellä kiilaavat viiden parhaan tuloksen joukkoon. Viisi parasta tulosta saa CTP Tour pisteitä.

1. kierroksen CTP tulokset/kirjaaminen.

 

Tourin CTP-kisan kokonaispistetilanne.

Houm! Vain noin 30 min tauko siitä kun ensimmäinen kierros on heitetty (kaikki tulokset kirjattu). 2. kierroksen lähtoaika päivitetään kierroksen tietoihin, kun uusi lähtöaika varmistuu. Ei pelaajakokousta kierrosten välissä vaan lähtö suoraan omalta väylätä ilmoitettuun aikaan.


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2020-07-25 11:59:07. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?