Login

Results   

  Runde 1Runde 2FinaleSum
 Open (16)   
1Endre Wangsholm 525519126
2Leiv Aspén 525919130
3Ove Nortun 575321131
4Espen Bratberg 565523134
5Eskil Mogstad 5558113
6Magnus Bogen Brurok 5658114
7Kenneth Hagen Brattetaule 6154115
8Ron Kaspersen 6256118
8Runar Engeseth Andersen 5662118
8Sverre Bang Støeng 6157118
11Even Nikolaisen 5962121
11Eirik Meyer Jensen 6061121
13Tom Skarsvåg 6458122
14Einar Mykleset 6261123
14Anbjørn Halse 5766123
14Jonas Austli 6360123
 Dame (4)   
1Sigrid Sandum 605618134
2Camilla Pile Pedersen 776821166
3Ewa Bergquist 747329176
3Marte Lohne 8690176
 Master 40+ (12)   
1Roger Karlsen 595817134
2Ove Halseth 605816134
3Hans-Christian Ristad 665321140
4Stig Rune Øyra 6867135
5Magnus Nyman 7066136
6Rolf Sunde 7267139
6Odin Andrewes 6673139
8Geir Helge Rambekk 6875143
9Richard Hanssen 7471145
10Ole Jacob Sætherhaug 7274146
11Knut Andre Lilleby 7077147
12alf egil bogen 7878156
 Junior ≤ 18 (1)   
1Henrik Heggem 8475159
 Recreational (PDGA <900) (25)   
1Lasse Haldorsen 605716133
2Åge Roaldsetli 575720134
3Hugo Taskila 635820141
4Trond Bakkeid 626020142
5Martin Wohlen 6461125
5Eivind Lindseth 6164125
7Anders Lind Vårum 6462126
8Kjetil Lian 6663129
9sindre roksvåg 6565130
9Adrian Wold 6763130
11Hans Gunnar Stenbråten Jensen 6071131
11Asle Hammerdal 5972131
13Christian Qvam 6765132
13Stig rune Olsen 7062132
13Aleksander Miljus 6666132
13Jonas Grønnhaug 6666132
13Mats Thun Hjorthol 6666132
18Tor Erik Ekle 7262134
18Martin Gjertsen 7163134
20Fredrik Weiseth 7165136
20Andreas Halsaunet 6472136
20Adrian Sve 6472136
23Ken Marius Pedersen 6773140
24Tor Andreas Dyrlie Strømme 7668144
25Borgar Kvammen 78DNF
 Novice (PDGA <850) (29)   
1Lars Vannebo 595818135
2Rune Michael Aurstad 595722138
3Jørgen Austli 606319142
4Caos Myrslo 626517144
4Einar Sæterbø 636120144
6Mats Kvernmo 636125149
7Eivind Bogen Brurok 5959118
8Lennart Denstad 5968127
9Jens Østvik 6564129
10Mats Kalland 6565130
11Robin Rødsjø 6370133
12Paul Hagerup Kristensen 7163134
13Stian Danielsen 6867135
14Simen Kjernlie 6969138
15Gunnar Sigstad 7267139
16Børge Klungerbo 6973142
17Håvard Håskjold 7469143
18Per Anders Dyrendahl 6680146
19Daniel Ivangen 7869147
20Andreas Normann 7870148
21Jan Terje Moen 7674150
22André Adolfsen 7775152
23Henning Hinsverk 7779156
23Magnus røkke Lund 7779156
25Kenneth Berg 7980159
26Roger Uhlen 8781168
27Haakon Løvik 9385178
28Inge Halvorsen 80DNF
28Sigbjørn Hoff 66DNF

Sponsors

Latitude 64

DISKGOLFTURNERING I FJÆRA!
I samarbeid med Nidaros Diskgolfklubb og AHA Eiendom har vi æren av å arrangere AHA Open 2019!
AHA Open er en PDGA C-tier sanksjonert turnering.
 

TIDSKJEMA
Superlørdag presentert av Team Latitude 64 Norway (27. april)
Banen åpen for trening hele dagen
14:00 – Pargolfturnering
19:00 – Puttekonkurranse

Søndag 28. april
08:00 – Registrering
09:00 – 1.runde
12:00 – Pause
13:00 – 2.runde
16:00 – Finaler
Finaler ferdig senest kl 18:00
Alle tidspunkt med forbehold.

FORMAT
Alle spiller 2 x 18 hull.
Topp 4 i alle klasser går finalerunden.
Finalerunden spilles på 6-9 utvalgte hull.

DELTAKERAVGIFT
Alle klasser: 350 NOK
Betales via Paypal på DiscGolfMetrix
Deltageravgiften inkluderer
• Spillerpakke (disk ++)
• Ace- og CTP deltagelse
• Hamburger, frukt og drikke i pausen

BANEKART


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?