Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Lõuna-Eesti OPEN 2018 → Pool A - MPO, FA1, MA4, MA40 → Finaal / Finals
Follow
Lõuna-Eesti OPEN 2018
→
Pool A - MPO, FA1, MA4, MA40
→
Finaal / Finals
08/19/18 14:30
|
ESTONIA
Finaal / Finals
08/19/18 14:30
Lõuna-Eesti OPEN 2018
08/18/18 - 08/19/18
Paarismäng / Doubles
08/17/18 18:30
Pool A - MPO, FA1, MA4, MA40
08/18/18 - 08/19/18
1. ring / Rd 1 - ELVA
08/18/18 10:00
2. ring / Rd 2 - ANNIKORU
08/18/18 15:00
3. ring / Rd 3 - ELVA
08/19/18 10:00
Finaal / Finals
08/19/18 14:30
↑
↓
(Choose class)
Pro Open
Advanced Women
Novice
Amateur Master 40+
Group
1
2
3
6
7
8
9
Show groups:
click here
Annikoru F9 reeglid / rules
!!! AJAKAVA MUUDATUS / TIME SCHEDULE CHANGED !!!
Elva Caddie Book
Results
News
Head to head
Players
Show previous rounds
980
Metrix rating
Ago Silm
Aivo Moorits
Alari Mark
Bruno Võsu
Daniel Dorch
Eduard Halbekov
Indrek Kilk
Janel Palm
Jürgen Jupits
Kauri Kütt
Kristo Raik
Kuldar Parv
Marek Käsnapuu
Margus Kruuse
Marion Kull
Martin Ilves
Martin Malm
Mats-Eerik Tõhk
Mehis Liinar
Raul Mägedik
Remo Roosipõld
Rihet Luikmäe
Siim Ühtid
Silver Koni
Silver Saks
Sten Paavo
Taivo Daub
Tambet Lõhmus
988
Metrix rating
Ago Silm
Aivo Moorits
Alari Mark
Bruno Võsu
Daniel Dorch
Eduard Halbekov
Indrek Kilk
Janel Palm
Jürgen Jupits
Kauri Kütt
Kristo Raik
Kuldar Parv
Marek Käsnapuu
Margus Kruuse
Marion Kull
Martin Ilves
Martin Malm
Mats-Eerik Tõhk
Mehis Liinar
Raul Mägedik
Remo Roosipõld
Rihet Luikmäe
Siim Ühtid
Silver Koni
Silver Saks
Sten Paavo
Taivo Daub
Tambet Lõhmus
1013
Metrix rating
Ago Silm
Aivo Moorits
Alari Mark
Bruno Võsu
Daniel Dorch
Eduard Halbekov
Indrek Kilk
Janel Palm
Jürgen Jupits
Kauri Kütt
Kristo Raik
Kuldar Parv
Marek Käsnapuu
Margus Kruuse
Marion Kull
Martin Ilves
Martin Malm
Mats-Eerik Tõhk
Mehis Liinar
Raul Mägedik
Remo Roosipõld
Rihet Luikmäe
Siim Ühtid
Silver Koni
Silver Saks
Sten Paavo
Taivo Daub
Tambet Lõhmus
×
921
Metrix rating
Ago Silm
Aivo Moorits
Alari Mark
Bruno Võsu
Daniel Dorch
Eduard Halbekov
Indrek Kilk
Janel Palm
Jürgen Jupits
Kauri Kütt
Kristo Raik
Kuldar Parv
Marek Käsnapuu
Margus Kruuse
Marion Kull
Martin Ilves
Martin Malm
Mats-Eerik Tõhk
Mehis Liinar
Raul Mägedik
Remo Roosipõld
Rihet Luikmäe
Siim Ühtid
Silver Koni
Silver Saks
Sten Paavo
Taivo Daub
Tambet Lõhmus
Detailed results
Marek Käsnapuu
Place:
10
Score round:
36
To par:
9
Total score:
231
Marion Kull
Place:
3
Score round:
30
To par:
-7
Total score:
215
Silver Koni
Place:
2
Score round:
33
To par:
-9
Total score:
213
Indrek Kilk
Place:
3
Score round:
39
To par:
17
Total score:
239
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×