Login

Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times

09/01/18

Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times.

Muistakaa ennen kierrosta ilmoittautuminen Neste Taukotuulen kabinetissa ja samalla tuloskortin nouto. Lisäksi ilmoittautuminen 1.väylällä 10 minuuttia ennen omaa lähtöaikaa. 

SUNNUNTAIN LÄHTÖAJAT / SUNDAY TEETIMES
9:00
Arno Laitinen
Arto Myllylä
Markus Leminen

9:10
Mino Lahtonen
Lenni Kemppainen
Reima Innala

9:20
Matti Salonen
Ville Ahola
Simo Luoma
Kimmo Kuusela

9:30
Dmitri Putskov
Rasmus Ruuth
Taneli Autio
Samu Åström

9:40
Jaakko Koppström
Lauri Vehniäinen
Niko Liikkanen
Teemu Pykälä

9:50
Samu Saastamoinen
Eetu Mikkola
Miro Kerttula
Turkka Ellilä

10:00
Henri Perälä
Kalle Lehtinen
Tomi Jokela
Ville Lapinmäki

10:10
Pasi Putus
Rami Iskanius
Aleksi Lohtander
Mirko Puhalainen

10:20
Tomi Kleemola
Sauli Sumen
Ville Ahlberg
Hermanni Heikkurinen

10:30
Topi Kuusisto
Rauli Lehtinen
Tuomo Tanskanen
Otto Lehtonen

10:40
Tomi Lehtonen
Eetu Jansson
Veeti Järvinen
Ville Jääskeläinen

10:50
Mika Koskikallio
Samu Sillgren
Atte Ruuskanen
Sauli Hokkanen

11:00
Markus Brandt
Janne Lindberg
Lauri Suominen
Rauli Savela

11:10
Mikko Ahjoniemi
Tuomas Hyytiäinen
Olli Pylsy
Mikael Wahlfors

11:20
Jaakko Ikonen
Teemu Kaarela
Pasi Koivu
Joonas Tuliniemi

11:30
Albert Tamm
Severi Saviniemi
Lauri Tammisto
Kalle Lunkka

11:40
Timi Järvenpää
Kristo Vaikmaa
Tuomas Autio
Ville Ahokas

11:50
Saku Poikonen
Heikki Helenius
Harri Blankenstein
Jani Kleemola

12:00
Jani Koskinen
Erik Aalto
Topias Jokinen
Lauri Lehtinen

12:10
Johannes Uotila
Matias Puikkonen
Kalle Lehto
Arttu Räsänen

12:20
Kai Hirvonen
Pasi Vuoristo
Risto Koskinen

12:30
Ville Salminen
Ari Penttala
Jani Lindström
Markus Hyttinen

12:40
Jani Winterhalter
Tuomas Kaukomaa
Janne Linnus
Anssi Nurminen

12:50
Jukka Suvela
Jari Niskanen
Mika Lindgren
Markku Autio

13:00
Ville Kotamäki
Jouni Leskinen
Janne Sandholm
Marko Rauha

13:10
Harri Hynönen
Kristiina Sylman
Riitta Savolainen
Kirsi Kaikkonen

13:30
Teemu Holappa
Antti Heikkilä
Ville Viitanen
Jesse Viksten

13:40
Ville Piippo
Marko Hämäläinen
Jani Vuori
Mikko Makkonen

13:50
Sini Lindholm
Heidi Laine
Soile Mutikainen

14:00
Henna Blomroos
Eveliina Salonen
Jenni Eskelinen
Tinja Väisänen

14:20
Luukas Rokkanen
Mikael Räsänen
Jani Nevala
Kalle Savonen

14:30
Väinö Mäkelä
Samuel Stenman
Oskari Vikström
Juho Parviainen

14:40
Jesse Nieminen
Leo Piironen
Mikael Häme
Niklas Anttila

Sponsors

Prodigy Disc
Sb-Hem / Sp-Koti
Hangö Elektriska / Hangon Sähkö