Login
  • Date & time: 08/04/18 - 08/05/18
  • Send email to admins
  • Comment: SUNNUNTAIN LÄHTÖAJAT ON METRIXIN UUTISISSA

Sunnuntain lähtöajat EDIT

08/04/18

Metrixin kanssa on vaikeuksia.

Luokien järjestys: Mpo bottom, Mp40, Mp60, Mp50, Fp40, Fpo, Mpo top

Noutakaa tuloskortit ja ilmoittautukaa läsnäolevaksi viimeistään 15 min ennen kierrostanne.

-----------------------------

MPO BOTTOM

 

8:30

Kalle Lunkka

Kristian Kosonen

Henry Liukkonen

 

8:40

Aleksi Ylilehto

Janne Mönkkönen

Ville Ahola

 

8:50

Joni Latokylä

Hermanni Heikkurinen

Viljami Salmi

Joonas Tuliniemi

 

9:00

Samuel Hänninen

Topi Kuusisto

Antti Ylikitti

Markus Brandt

 

9:10

Pasi Putus

Janne Lindberg

Simo Luoma

Marko Virtanen

 

 

9:20

Tero Hirvelä

Ville Ahlberg

Jaakko Koppström

Sami Jaskari

 

 

9:30

Heikki Koivisto

Tuomo Tanskanen

Ville Lapinmäki

Ville Suomela

 

9:40

Veeti Sairanen

Mikko Ahjoniemi

Toni Syrjänen

Niklas Puisto

 

9:50

Eetu Mikkola

Tuomas Hyytiäinen

Erno lampinen

Lenni Kemppainen

 

10:00

Samuli Ahonen

Antti Mertanen

Viljami Mänikkö

Julius Lehti

 

10:10

Ilari Tuoma

Tomi Lehtonen

Matias Ahonen

Niko Leskinen

 

10:20

Ville Koutonen

Mikael Räsänen

Timi Suni

Jani Parkkonen

 

10:30

Sauli Sumen

Jaani Länsiö

Jani Kleemola

Joonas Aalto

 

10:40

Aapo Karhi

Antti Kotilainen

Toni Kuusisto

Juho Rantalaiho

 

10:50

Lauri Tammisto

Tomi Jokela

Ilkka Niemi

Henri Perälä

 

11:00

Lauri Suominen

Turkka Ellilä

Kalle Savonen

Jaakko Ilkonen

 

 

11:10

Heikki Saunanen

Johannes Uotila

Tapani Aulu

Juhani Vainio

 

11:20

Joonas Kuitunen

Raimo Sokka

Janne Hirsimäki

 

-------------------------------------------

MP40

 

11:30

Sauli Kuortti

Rami Silainen

Marko Taalikka

 

11:40

Patrik Ekström

Antti Heikkilä

Toni Asikainen

Jani Nevantausta

 

11:50

Anssi Nurminen

Jani Vuori

Tommi Nyberg

Mikko Suominen

 

12:00

Ville Viitanen

Kimmo Lehtonen

Jouni Kukkonen

Kai Vesa

 

12:10

Mikko Kaakinen

Tuomas kaukomaa

Toni Tuominen

Marko Jokimäki

 

12:20

Teemu Holappa

Ari Penttala

Mikko makkonen

Erkka Leivo

 

12:30

Ville Piippo

Pasi Huuskonen

Marko Hämäläinen

Santtu Manner

 

----------------------------------------

MP60

 

12:40

Markku Tohni

Ari Salminen

Markku Kuparinen

 

------------------------------------------

MP50

 

12:50

Markku malo

Ilari Niemipelto

Esa Juusela

Marko Blomroos

 

 

13:00

Ville Kotamäki

Markku Pesonen

Mikko Putaja

Mika Vainio

 

13:10

Jouni Leskinen

Mikke Haaranen

Marko rauha

Janne Sandholm

-------------------------------------

 

FP40, FPO

 

13:20

Kirsi kaikkonen

Kristiina Sylman

Hannele Määttä

 

13:30

Vanessa van Dyken

Saara Pohjalainen

Sini Lndholm

 

13:40

Henna Blomroos

Eveliina Salonen

Jenni Eskelinen

 

-----------------------------------------------

MPO TOP

 

13:50

Eerik Aalto

Severi Saviniemi

Jani Nevala

Benedikt Heis

 

14:00

Topias Jokinen

Juho Parviainen

Pasi Koivu

Timi Järvenpää

 

14:10

Teemu Nissinen

Mikael Häme

Ville Ahokas

Jesse Nieminen

 

14:20

Väinö Mäkelä

Luukas Rokkanen

Seppo Paju

Leo Piironen


 

 

 

 

Share

What would you like to share?