09/01/18 11:30|Mukkula DGP - Pro Tour 2018|FINLAND, Päijät-Häme, Lahti
- Rahapalkinnot Lahti
- Prodigy Disc Pro Tour Lahti Payouts
- Sunnuntain lähtöajat, Sunday tee times
- Prodigy Disc Pro Tour, kokonaiskiertueen palkinnot 2018
- Lahti - Pelaajaopas
- Lahden villit kortit - wild cards
- Turun osakilpailu: alustavat palkintosummat
- Sunnuntain lähtöajat EDIT
- Turun osakilpailu: B-lohkon toisen kierroksen ryhmät
- Turun osakilpailu: B-lohkon toinen kierros pelataan alkuperäisen ohjelman mukaan lauantaina
- Turun osakilpailu: A-lohkon toisen kierroksen ryhmät
- Turun osakilpailu: ensimmäisten kierrosten ryhmät /groups for first rounds
- Turun osakilpailu: mahdolliset muutokset aikatauluun
- Turun osakilpailu: ruokailu, parigolf
- Turun osakilpailu: jälki-ilmoittautuminen
- Turun osakilpailu: villi kortti on annettu
- Turun osakilpailu: villi kortti
- Turun osakilpailu, kiintiöt on purettu
- Turun osakilpailu: 1. ja 2. vaiheen ilmoittautuminen, kiintiöt, villit kortit
- Turun osakilpailu: ilmoittautumisen ensimmäisen vaiheen maksuaikaa on pidennetty
- Turun osakilpailu: ilmoittautuminen
- Oulun osakilpailu: Palkinnot - muokattu
- Oulun osakilpailu: Sunnuntain lähtöajat
- Oulun osakilpailu: Pituusheittokisojen tulokset
- Oulun osakilpailu: Perjantain treeneistä
- Oulun osakilpailu: Pituusheittokisa
- Oulun osakilpailu: Treeneille jo torstaina?
- Oulun osakilpailu: Caddie book ja ratakartta
- Oulun osakilpailu: Aikataulu on varmistunut
- Oulun osakilpailu: Rata ilmaiseksi käyttöön
- Oulun osakilpailu: Maksamattamat poistettu, jonosta nousi pelaajia mukaan
- Yleistä: CO-testi oltava voimassa
- Oulun osakilpailu: Alustavaa tietoa aikataulusta
- Oulun osakilpailu: Henkilökohtaiset kiintiöpaikat jaettu
- Oulun osakilpailu: Livetuloksia nettiin
- Tammisaaren osakilpailu: Ensimmäisen kierroksen ryhmät
- Oulun osakilpailu: Maksamattomat pelaajat poistettu - vaihe 2. alkaa
Sunnuntain lähtöajat EDIT
08/04/18
Metrixin kanssa on vaikeuksia.
Luokien järjestys: Mpo bottom, Mp40, Mp60, Mp50, Fp40, Fpo, Mpo top
Noutakaa tuloskortit ja ilmoittautukaa läsnäolevaksi viimeistään 15 min ennen kierrostanne.
-----------------------------
MPO BOTTOM
8:30
Kalle Lunkka
Kristian Kosonen
Henry Liukkonen
8:40
Aleksi Ylilehto
Janne Mönkkönen
Ville Ahola
8:50
Joni Latokylä
Hermanni Heikkurinen
Viljami Salmi
Joonas Tuliniemi
9:00
Samuel Hänninen
Topi Kuusisto
Antti Ylikitti
Markus Brandt
9:10
Pasi Putus
Janne Lindberg
Simo Luoma
Marko Virtanen
9:20
Tero Hirvelä
Ville Ahlberg
Jaakko Koppström
Sami Jaskari
9:30
Heikki Koivisto
Tuomo Tanskanen
Ville Lapinmäki
Ville Suomela
9:40
Veeti Sairanen
Mikko Ahjoniemi
Toni Syrjänen
Niklas Puisto
9:50
Eetu Mikkola
Tuomas Hyytiäinen
Erno lampinen
Lenni Kemppainen
10:00
Samuli Ahonen
Antti Mertanen
Viljami Mänikkö
Julius Lehti
10:10
Ilari Tuoma
Tomi Lehtonen
Matias Ahonen
Niko Leskinen
10:20
Ville Koutonen
Mikael Räsänen
Timi Suni
Jani Parkkonen
10:30
Sauli Sumen
Jaani Länsiö
Jani Kleemola
Joonas Aalto
10:40
Aapo Karhi
Antti Kotilainen
Toni Kuusisto
Juho Rantalaiho
10:50
Lauri Tammisto
Tomi Jokela
Ilkka Niemi
Henri Perälä
11:00
Lauri Suominen
Turkka Ellilä
Kalle Savonen
Jaakko Ilkonen
11:10
Heikki Saunanen
Johannes Uotila
Tapani Aulu
Juhani Vainio
11:20
Joonas Kuitunen
Raimo Sokka
Janne Hirsimäki
-------------------------------------------
MP40
11:30
Sauli Kuortti
Rami Silainen
Marko Taalikka
11:40
Patrik Ekström
Antti Heikkilä
Toni Asikainen
Jani Nevantausta
11:50
Anssi Nurminen
Jani Vuori
Tommi Nyberg
Mikko Suominen
12:00
Ville Viitanen
Kimmo Lehtonen
Jouni Kukkonen
Kai Vesa
12:10
Mikko Kaakinen
Tuomas kaukomaa
Toni Tuominen
Marko Jokimäki
12:20
Teemu Holappa
Ari Penttala
Mikko makkonen
Erkka Leivo
12:30
Ville Piippo
Pasi Huuskonen
Marko Hämäläinen
Santtu Manner
----------------------------------------
MP60
12:40
Markku Tohni
Ari Salminen
Markku Kuparinen
------------------------------------------
MP50
12:50
Markku malo
Ilari Niemipelto
Esa Juusela
Marko Blomroos
13:00
Ville Kotamäki
Markku Pesonen
Mikko Putaja
Mika Vainio
13:10
Jouni Leskinen
Mikke Haaranen
Marko rauha
Janne Sandholm
-------------------------------------
FP40, FPO
13:20
Kirsi kaikkonen
Kristiina Sylman
Hannele Määttä
13:30
Vanessa van Dyken
Saara Pohjalainen
Sini Lndholm
13:40
Henna Blomroos
Eveliina Salonen
Jenni Eskelinen
-----------------------------------------------
MPO TOP
13:50
Eerik Aalto
Severi Saviniemi
Jani Nevala
Benedikt Heis
14:00
Topias Jokinen
Juho Parviainen
Pasi Koivu
Timi Järvenpää
14:10
Teemu Nissinen
Mikael Häme
Ville Ahokas
Jesse Nieminen
14:20
Väinö Mäkelä
Luukas Rokkanen
Seppo Paju
Leo Piironen