1. RING - Harrastajad ja Edasijõudnud | 1. RING - Naised & Alustajad | 2. RING - Harrastajad & Edasijõudnud | Sum | ||
---|---|---|---|---|---|
Edasijõudnud (Metrix 900+) (10) | |||||
1 | Keiro Burmeister | 49 | 54 | 103 | |
2 | Arles Juurikas | 53 | 55 | 108 | |
3 | Raimondo Laikre | 52 | 57 | 109 | |
4 | Indrek-Eliel Tambek | 54 | 58 | 112 | |
4 | Jordan Laikre | 56 | 56 | 112 | |
6 | Martin Regat | 55 | 58 | 113 | |
7 | Rando Lilleorg | 59 | 56 | 115 | |
8 | Rivo Reimkel | 60 | 58 | 118 | |
9 | Laur Lukas Laisaar | 61 | 59 | 120 | |
10 | Martis Roosimaa | 63 | 58 | 121 | |
Harrastajad (Metrix kuni 899) (13) | |||||
1 | Allan Eigi | 59 | 59 | 118 | |
1 | Daniel Vlasjuk | 56 | 62 | 118 | |
3 | Kala Saba | 61 | 63 | 124 | |
4 | Kuldar Kaljuste | 59 | 67 | 126 | |
5 | Martin Toomet | 63 | 64 | 127 | |
6 | Toomas Vardja | 58 | 72 | 130 | |
7 | Fred Lausvee | 60 | 72 | 132 | |
7 | Kenno Parm | 64 | 68 | 132 | |
9 | Gert Liivaste | 69 | 69 | 138 | |
9 | Mati Lohu | 72 | 66 | 138 | |
11 | Denis Vlasjuk | 65 | 74 | 139 | |
12 | Martin Ilmjärv | 78 | 71 | 149 | |
13 | Erti Eensalu | 95 | 95 | ||
Alustajad (Metrix kuni 799) (8) | |||||
1 | Lauri Pöör | 60 | 60 | ||
2 | MarkusMottus | 75 | 75 | ||
3 | Oskar Pihlak | 76 | 76 | ||
4 | Garrett Haas | 78 | 78 | ||
5 | Siim Kuusemets | 81 | 81 | ||
6 | Toomas Teekivi | 84 | 84 | ||
7 | Aimar Tuul | 89 | 89 | ||
8 | Taaniel Reinujaan | 105 | 105 | ||
Naised (2) | |||||
1 | Lisa Gabriela Metsala | 136 | 136 | ||
2 | Janete Triinu Lepp | 141 | 141 |
Hole-by-hole statistics
View: Grouped chart | Detailed chart | TableFree discgolfmetrix.com is used
User statistics
Results will be updated every 30 seconds!
Koguduste Discgolf Järtas, Raplamaal!
Osalustasu 5€ + vabatahtlik annetus suvise EDGE noorte discgolfilaagri toetuseks
SULAS või Noorteühendus Koma EE572200221058941657 (selgitusse: koguduste discgolf + nimi)
Registreerimisel võid valida divisjoni. Võistluspäeva hommikul jaotatakse mängijad 3 võrdse suurusega divisjoni Metrixi reitingu alusel + NAISTE divisjon. Soovi korral on igal mängijal õigus paluda võistelda tugevamas divisjonis.
14:30-15:30 Kiirkoolitused - vaata https://www.facebook.com/events/565642745637858?post_id=578255051043294&view=permalink
15:00 Check-in & maksmine avatud
15:45 Check-in suletud
16:00 1.ring (kõik divisjonid: B-layout)
18:00 Snäkipaus
18:40 2.ring (A-layout, alustajad & naised: B-layout)
20:40 Autasustamine, loosimised
21:00 LÕPP