Conditions
Division | Conditions |
---|---|
General | |
Harrastajad | Metrix rating <= 850; |
Edasijõudnud | Metrix rating > 850; |
Neiud-naised | Gender = F; |
Harrastajad (27) | Registered on↑ | |
---|---|---|
1 | Raiko Kaju | 09/24/20 17:23:18 |
2 | Sten-Egert Neem | 09/24/20 16:51:22 |
3 | Cristel Veber | 09/24/20 16:16:28 |
4 | Karl-Kevin Tiismann | 09/24/20 15:52:18 |
5 | Tõnis Nurk | 09/24/20 15:49:53 |
6 | Kevin Kullerkupp | 09/24/20 15:37:39 |
7 | Harli Oun | 09/24/20 15:36:08 |
8 | Ristel Raat | 09/24/20 15:03:50 |
9 | Silver Hinn | 09/24/20 15:02:29 |
10 | Kenert LILLE | 09/24/20 14:01:52 |
11 | Karl Henri Velling | 09/24/20 13:37:32 |
12 | Argo Alaväli | 09/24/20 12:17:19 |
13 | Rando Purge | 09/24/20 11:29:59 |
14 | Mikk Kajasalu | 09/24/20 09:06:20 |
15 | Johann Zeiger | 09/24/20 08:46:49 |
16 | Tanel Pihlak | 09/23/20 22:07:55 |
17 | Reijo Suurna | 09/23/20 20:55:16 |
18 | Jarmo Koppel | 09/23/20 20:41:10 |
19 | Silver Smitt | 09/23/20 20:25:10 |
20 | Kevin Palover | 09/23/20 13:45:12 |
21 | Indrek Oja | 09/23/20 09:01:32 |
22 | Rando Aus | 09/23/20 00:12:03 |
23 | Reigo Nõmm | 09/22/20 22:36:27 |
24 | Raido Seppam | 09/22/20 19:55:31 |
25 | Nils Vijard | 09/22/20 19:55:19 |
26 | Sven Suitslepp | 09/22/20 13:31:59 |
27 | Rauno Videvik | 09/22/20 09:10:32 |
Edasijõudnud (52) | Registered on↑ | |
1 | Tanel Virtmann | 09/24/20 17:06:32 |
2 | Gunnar Ersto | 09/24/20 17:04:45 |
3 | Jaanus Tilk | 09/24/20 16:54:24 |
4 | Kristo Vaikmaa | 09/24/20 16:48:26 |
5 | Konstantin Selli | 09/24/20 16:18:59 |
6 | Meelis R | 09/24/20 16:07:19 |
7 | Erkko Kuningas | 09/24/20 15:49:51 |
8 | Markko Kivi | 09/24/20 15:40:55 |
9 | Kersten Lõppe | 09/24/20 15:39:52 |
10 | Reimo Lohu | 09/24/20 15:22:51 |
11 | Meelis Vist | 09/24/20 15:20:11 |
12 | Sten Ottep | 09/24/20 14:56:18 |
13 | Aivar Hunt | 09/24/20 14:30:38 |
14 | Marius Jaanverk | 09/24/20 14:20:02 |
15 | Joel Haan | 09/24/20 13:08:55 |
16 | Rando Kaseniit | 09/24/20 12:43:44 |
17 | Rasmus Metsamaa | 09/24/20 12:38:20 |
18 | Rauno Erik | 09/24/20 12:20:34 |
19 | Ergo Raidma | 09/24/20 11:29:26 |
20 | Heitti Randkivi | 09/24/20 11:15:04 |
21 | Raigo Rahu | 09/24/20 10:25:39 |
22 | Janno Lill | 09/24/20 09:55:53 |
23 | Lauri Teelem | 09/24/20 09:43:02 |
24 | Raiko Niitav | 09/24/20 07:24:24 |
25 | Ergo Pallo | 09/24/20 07:16:36 |
26 | Tanel Kuusemäe | 09/24/20 07:15:32 |
27 | Risto Pakkonen | 09/24/20 06:30:43 |
28 | Tanel Viirmann | 09/23/20 22:46:38 |
29 | Taavi Truu | 09/23/20 22:13:08 |
30 | Hendry Kullamäe | 09/23/20 20:59:55 |
31 | Jürgen Puuri | 09/23/20 16:49:44 |
32 | Tõnis Soppe | 09/23/20 16:35:16 |
33 | Henno Hiiemäe | 09/23/20 16:35:10 |
34 | Martin Niin | 09/23/20 16:27:50 |
35 | Taavi Reimann | 09/23/20 16:22:46 |
36 | Tanel Pals | 09/23/20 14:46:34 |
37 | Erik Pirn | 09/23/20 12:16:34 |
38 | Heiki Tõnisson | 09/23/20 11:49:49 |
39 | Roland Tammela | 09/23/20 11:37:05 |
40 | Arti Vaas | 09/23/20 08:51:28 |
41 | Kert Ambus | 09/23/20 08:24:51 |
42 | Madis Reimann | 09/23/20 08:24:01 |
43 | Taivo Sarapik | 09/22/20 23:28:12 |
44 | Ragnar Nõmmela | 09/22/20 18:03:45 |
45 | Sören Vetevool | 09/22/20 13:38:03 |
46 | Allar Kuppart | 09/22/20 13:22:31 |
47 | Jaanus Lõvi | 09/22/20 13:11:39 |
48 | Eduard Halbekov | 09/22/20 10:54:18 |
49 | Madis Otti | 09/22/20 10:25:50 |
50 | Siim Nöör | 09/22/20 09:10:44 |
51 | Rivo Tamson | 09/21/20 23:43:02 |
52 | Mihkel Jürisson | 09/21/20 23:05:27 |
Neiud-naised (5) | Registered on↑ | |
1 | Heidi Talumaa | 09/24/20 17:06:53 |
2 | Birgit Hallkivi | 09/23/20 22:55:37 |
3 | Aleksandra Armas | 09/23/20 13:36:35 |
4 | Anne Junolainen | 09/23/20 08:48:58 |
5 | Reili Kaber | 09/23/20 08:47:43 |
MURASTE NÄDALAMÄNG sponsored by Latitude 64 / Westside Discs / Dynamic Discs
Algus 18:00, registreeri: https://discgolfmetrix.com/1487000
✅ NELJAPÄEVAL
✅ Ringi algus 18:00
✅ Osalustasu 5€
✅ Registreerimisel vali ise sõbrapuul
✅ Auhinnad parimatele
AUHINNAD: Trilogy Tallinna esinduspoe krediit: (kui on 41 või rohkem mängijat):
- Edasijõudnud: 1. ja 11. koht.
- Harrastajad: 1. ja 11. koht.
- Naised: 1. ja 4. koht.
Peale võistlusringi autasustamist ei toimu, korraldaja võtab võitjatega ühendust võistluspäeva järgneval päeval kas FB või Disc Golf Metrixis seotud e-maili teel, et saata täpne info, kuidas auhinna kätte saab.
NB! Esimene koht mängitakse võrdse tulemuse korral välja alati peale võistlusringi esimesel rajal CTPga, ehk kes viskab korvile lähemale. Kui võistlusklassis on vähem osalejaid kui auhinnalisi kohti, siis auhinna saab eelviimane mängija.
LISAMÄNG “Kaugeim putt” toimub 7. rajal ehk saarerajal. Kes ringi jooksul paneb sisse kõige kaugema puti, saab eriauhinna
Korraldaja: Mihkel Jürisson / Discre DGK / 50 62 700