07/04/23 19:00|Vasalemma → 18 korvi (2023) EI KEHTI!|ESTONIA, Harju Maakond, Lääne-Harju vald
Conditions
Division | Conditions |
---|---|
General | |
Kettavõlurid 910+ | all |
Oskajamehed 841-909 | all |
Õppivad Mehed -840 | all |
Lapsed (kuni 14a) | all |
Naised | all |
Kettavõlurid 910+ (8) | Registered on↑ | |
---|---|---|
1 | Risto Kessa | 07/04/23 17:31:26 |
2 | Rainer Villmann | 07/04/23 17:18:59 |
3 | Mauri Villmann | 07/04/23 17:18:26 |
4 | Asko Krais | 07/04/23 15:32:31 |
5 | Risto Peterson | 07/04/23 14:00:25 |
6 | Kristjan Krimberg | 07/04/23 12:01:54 |
7 | Kert Gasatško | 07/03/23 21:40:40 |
8 | Tair Lääne | 07/02/23 21:17:54 |
Oskajamehed 841-909 (14) | Registered on↑ | |
1 | Ülar Truubon | 07/04/23 18:31:53 |
2 | Aleksander A | 07/04/23 18:14:47 |
3 | Margus Jansen | 07/04/23 17:56:11 |
4 | Siim Kokk | 07/04/23 17:48:01 |
5 | Kaido Kask | 07/04/23 15:22:27 |
6 | Sten Paas | 07/04/23 14:48:35 |
7 | Karl-Erik Roostfeldt | 07/04/23 14:38:41 |
8 | Marek Sooäär | 07/03/23 21:22:02 |
9 | Remo Lääne | 07/03/23 19:59:38 |
10 | Margus Roosna | 07/02/23 11:22:24 |
11 | Joosep Meer | 07/02/23 09:19:44 |
12 | Kuido Ever | 07/01/23 00:03:46 |
13 | Joonas Meer | 07/01/23 00:01:39 |
14 | Artur Mölder | 06/28/23 09:14:13 |
Õppivad Mehed -840 (7) | Registered on↑ | |
1 | Sven Stepanov | 07/04/23 18:33:25 |
2 | Aron Villmann | 07/04/23 17:58:07 |
3 | Fred Rusanov | 07/04/23 15:35:01 |
4 | Priit Atso | 07/04/23 10:55:45 |
5 | Harry Popov | 07/03/23 22:12:11 |
6 | Mark Kanne | 07/03/23 21:27:10 |
7 | Marko Sooäär | 07/03/23 21:23:24 |
Lapsed (kuni 14a) (4) | Registered on↑ | |
1 | Oskar Hallika | 07/04/23 17:48:42 |
2 | Marten Truubon | 07/04/23 17:46:34 |
3 | Richard-Karl Bramanis平 | 07/04/23 17:29:08 |
4 | Rasmus Paas | 07/04/23 14:50:50 |
Naised (4) | Registered on↑ | |
1 | Gretel Tänav | 07/04/23 15:32:24 |
2 | Terje Sangernebo | 07/04/23 13:07:33 |
3 | Regina Lukk | 07/04/23 13:06:33 |
4 | Merje Sooäär | 07/03/23 21:27:38 |
NÄDALAMÄNGU AUHINNAD
Kui osaleb 25 või vähem osalejat, siis saavad autasustatud divisjonide võitjad.
Mängijate arv 26-45, autasustatakse iga divisjoni 1. ja 2. kohta.
Mängijate arv 46-90, autasustatakse iga divisjoni esi kolmikut.
NB! Lapsed ei kuulu mängijate arvestusse!!!
Võitjad saavad valida endale uue ketta meie ketta valikust.
Viigi korral mängitakse CTP rajal 18.
KUULOOSI auhind loositakse kõigi mängijate vahel, kes on käinud juuni kuus, kuu viimasel nädalamängul.
Mida rohkem kordi käid mängimas, seda suurem võimalus on võita.
Näide: osaled ühel nädalamängul juuni, sinu nimi läheb loosi 1x
Osaled kolmel korral, läheb sinu nimi loosi 3x.
Osaleda on võimalik sel kuul 4x.