01/14/24 13:30|Vasalemma → 18 korvi (2023) EI KEHTI!|ESTONIA, Harju Maakond, Lääne-Harju vald
Conditions
Division | Conditions |
---|---|
General | |
Algajad >865 | all |
Harrastajad 866-909 | all |
Oskajamehed 910+ | all |
Naised | all |
Lapsed | all |
Algajad >865 (9) | Registered on↑ | |
---|---|---|
1 | Mark Kanne | 01/14/24 11:48:11 |
2 | Marko Sooäär | 01/14/24 11:22:03 |
3 | River Tomera | 01/14/24 10:18:39 |
4 | Aleksander A | 01/14/24 09:57:26 |
5 | Ilmar Vilk | 01/14/24 09:15:15 |
6 | Ardo Kalda | 01/14/24 08:59:17 |
7 | Raul Hallap | 01/13/24 14:30:13 |
8 | Rain Rätsepp | 01/13/24 14:29:52 |
9 | Raul Kriis | 01/13/24 14:27:56 |
Harrastajad 866-909 (9) | Registered on↑ | |
1 | Tony-Markus Nurk | 01/14/24 11:44:56 |
2 | Marek Sooäär | 01/14/24 11:21:33 |
3 | Peeter Konsen | 01/14/24 10:03:03 |
4 | Margus Haab | 01/14/24 09:13:41 |
5 | Tarmo Tomson | 01/14/24 08:57:09 |
6 | Rainer Villmann | 01/13/24 20:11:38 |
7 | Joonas Tiits | 01/13/24 18:55:05 |
8 | Oleg Mynzer | 01/13/24 14:26:43 |
9 | Artur Mölder | 01/07/24 15:04:42 |
Oskajamehed 910+ (11) | Registered on↑ | |
1 | Toomas Marrandi | 01/14/24 11:56:38 |
2 | Björn Marrandi | 01/14/24 11:56:09 |
3 | Tauno Teder | 01/14/24 11:50:37 |
4 | Velory Kais | 01/14/24 09:56:02 |
5 | Andres Idnurm | 01/13/24 18:41:29 |
6 | Remo Lääne | 01/13/24 10:45:18 |
7 | Ahti Villmann | 01/12/24 22:50:09 |
8 | Tair Lääne | 01/12/24 21:16:47 |
9 | Mauri Villmann | 01/10/24 08:03:19 |
10 | Kert Gasatško | 01/09/24 14:28:47 |
11 | Risto Peterson | 01/08/24 13:23:53 |
Naised (6) | Registered on↑ | |
1 | Nele Marrandi | 01/14/24 11:58:06 |
2 | Anneli Ostrat | 01/14/24 11:50:43 |
3 | Merje Sooäär | 01/14/24 11:46:46 |
4 | Helmi Pihelgas | 01/14/24 11:32:45 |
5 | Aveli Tjurin | 01/13/24 21:13:15 |
6 | Merilin Anijärv | 01/13/24 20:27:01 |
Jaanuari KUULOOSI auhind LATITUDE LUXURY E4.
KUULOOS loositakse välja 28.01 kõikide osalejate vahel kes on käinud Jaanuari kuu jooksul!!!
NÄDALAMÄNGU AUHINNAD
Kui osaleb 25 või vähem osalejat, siis saavad autasustatud divisjonide võitjad.
Mängijate arv 26-45, autasustatakse iga divisjoni 1. ja 2. kohta.
Mängijate arv 46-90, autasustatakse iga divisjoni esi kolmikut.
NB! Lapsed ei kuulu mängijate arvestusse!!!
Võitjad saavad valida endale uue ketta meie ketta valikust.
Viigi korral mängitakse CTP rajal 18.
Ketta kadumise puhul +1 EI LISANDU, mängitakse edasi kohast, kus viimati ketast nähti!