Login
  • Date & time: 08/06/19 18:00
  • Location: Aninkainen Frisbeegolfpuisto → Aninkainen 2019 sininen
  • Show groups: click here
  • Comment: Best Shot -parikisa 5€/henkilö (10€/pari), FOREn jäsenet 2,5€, holaripotti ja ctp kuuluvat kisamaksuun. Potissa 170€. CTP palkinto henkilökohtainen, holaripotti parikohtainen. Palkinnot sarjasa, jos vähintään kolme osallistujaa

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par:54334433434333333361
Avoin toinen/molem. parista yli 900rat. (13) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kasper Kivi, Jyri Salminen532243233342232222-1249
2Tatu Oksala, Henrik Haarala532253224233322232-1150
2Jere Oksanen, Joonas Sjöman432234224243223224-1150
2Eemeli Kouki, Ville Hakala532243223243333222-1150
5Ilkka Heinonen, Timo Kulmala432344224333322232-1051
6Santtu Lehto, Tuomas Niemi642343225342222222-952
7Roni Heikkilä, Tomi Johansson433344234342322322-853
7Pyry Karjalainen, Matias Raiko632254234232322224-853
9Eetu Rantanen, Niklas Gustafsson533344233333323223-754
9Mikael Mäkelä, Joel Salmirinne532344334342322232-754
9Mika Lehto, Janne Kuusisto543343323243323322-754
12Tuomas Haapakumpu, Toni Tuominen632344234343322232-655
13Ossi Valkeajärvi, Elias Karvonen532354234343532234-160
Ama (molemmat alle 900 rating) (20) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Lauri Laaksonen, Tuomas Tanhuanpää432344324232323232-1051
2Joonas Koivuniemi, Niklas Kaartosalmi532344224243232234-754
3Jarkko Nyppynen, Jonne Snell532344235343223232-655
4Pietari Eskola, Vertti Rasinkangas432344234443332332-556
4Tapio Viljanen, Kale Savonen642354224342332322-556
6Jaakko Simonen, Antti Aro-Heinilä542354334342322332-457
6Teemu Ritanotko, Joni Virtanen532354234243333332-457
6Ville Wallenius, Leevi Uusitalo443354233353322332-457
9Antti Lankinen, Henri Virtanen453354234343422322-358
9Joona Vaahtera, Toivo Rinne633344234443322233-358
9Juho Lamerto, Lauri Virtanen742344324243333232-358
12Vili Kaskentola, Pyry Uusitalo632355234353332232-259
13Aatu Mäntyvaara, Tomi Engström632354234353323432-160
13Matias Kanniainen, rasmus leskinen443444245353322332-160
15Ville Larjava, Santeri Lintuaho643355334343323232061
16Ossi Ilmasti, Jussi Mustonen553355334353432232+263
17Lauri Jorasmaa, Arttu Forsell642345235362433342+364
17Marko Haapala, Timo boqvist : 743444234342433235+364
17Koldo Toribio, Eero Sahakoski644354434352333233+364
17Afu Kähärä, Jukka-Pekka Kylmäniemi643345334454432322+364
Sekaparit (2) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Saara Pohjalainen, Viljami Salmi542234324343333222-754
2Aino Paju, Hannes Kari542354333254333224-160

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Share

What would you like to share?