Login
  • Date & time: 03/01/20 18:00
  • Location: Puttirata 1x20 väylää, Rantakylän urheiluhalli
  • Show groups: click here
  • Comment: Joen Liitokiekon puttimestaruuskisojen välierä Rantakylän urheiluhallilla. Kts. lisätiedot ja säännöt pääsivun INFOsta (oheisen valikon ylin rivi).

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
 Par:3333333333333333333360
MPO (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Timo Voutilainen 22132223333232321322-1446
2Unto Toivanen 33332223122232223322-1347
2Samu Kesonen 23132323122332233322-1347
4Juhani Rautiainen 22132232322332333322-1248
4Sammy Pylkki 22143322323232223322-1248
4Miika Voutilainen 22133322332332231323-1248
7Anssi Liimatta 33132323323333231222-1149
8Anssi Korhonen 22342322322232233323-1050
9Pentti Kakkonen 32332332322332234222-951
10Joona Korjonen 33332233332323233322-753
10Joonas Lintunen 24332322323222235323-753
12Sami Laukkanen 24132232423333333323-654
12Lassi Uusitalo 33312324342432323322-654
12Reko Kalajoki 23132252423234225322-654
15Antti Ylönen 33332333322333343323-357

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2020-03-01 19:07:27.


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?