Login
  • Date & time: 03/08/20 11:00
  • Location: Utran frisbeegolfrata → Talvi
  • Show groups: click here
  • Comment: Kaikille avoimet ja ilmaiset viikkokisat. Pelaajakokous klo 10:45. Katso lisätiedot ja säännöt Kevät-sarjan sivulta (oheisen valikon ylin rivi).

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Aku Kastinen896558.6746.33
2Jukka Kosunen8106315.8347.17
3Antti Ylönen7876517.7547.25
4Toni Lindroos6567628.6747.33
5Ville Nivalainen910567.548.5
6Tero Pääkkönen7556920.4248.58
7Sami Vuomajoki8046516.3348.67
7Jani Laukkanen8526112.3348.67
9Arttu Pulkkinen8066516.1748.83
10Kari Kontkanen8016616.5849.42
11Mikko Makkonen958533.549.5
12Lassi Uusitalo8646111.3349.67
13Eemi Pantsari89259950
14Jesse Flink796671750
15Ilmari Tapio918576.8350.17
16Joonas Lintunen921576.5850.42
17Anssi Auvinen7906817.550.5
18Juha Matikka6707827.550.5
19Olli Arola8516312.4250.58
20Juho Anttila8606311.6751.33
20Mikko Auvinen8606311.6751.33
22Miika Voutilainen946564.551.5
23Vesa Leinonen8156715.4251.58
24Pentti Kakkonen890619.1751.83
25Joel Kettunen902618.1752.83
25Markku Penttonen7707219.1752.83
27Marko Hiltunen844661353
28Henri Tolvanen911617.4253.58
29Juhani Rautiainen889639.2553.75
29Pasi Piironen8776410.2553.75
31Kyösti Simonen7977116.9254.08
32Sami Laukkanen7627419.8354.17
33Leevi Matikka7807318.3354.67
34Reko Kalajoki901638.2554.75
35Juho Ahveninen7347722.1754.83
36Marja Kontkanen6898125.9255.08
37Antti Kukkonen8756610.4255.58
38Jani Klemetti8716710.7556.25
39Pauli Turunen8037316.4256.58
40Heini Lindroos7747618.8357.17
41Juuso Lehtonen8407113.3357.67
41Esa Ojalammi900668.3357.67
43Pauli Makkonen7088324.3358.67
44Joaquin Rodriguez905677.9259.08
45Anssi Pappinen7183.33-12.33

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par:44433343333334333460
MPO (25) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Mikko Makkonen 343333333323332324-753
2Aku Kastinen 444343522232333233-555
3Miika Voutilainen 343333523323253225-456
4Joonas Lintunen 444323423332253244-357
5Eemi Pantsari 434335432342344224-159
6Jani Laukkanen 343534532334342334+161
6Henri Tolvanen 445343424233253325+161
6Pentti Kakkonen 333233423233363645+161
6Joel Kettunen 444333433332344425+161
6Lassi Uusitalo 565323433332333334+161
11Mikko Auvinen 454432533224254344+363
11Reko Kalajoki 444323543332373334+363
13Arttu Pulkkinen 463433533333343336+565
14Antti Kukkonen 354536533332353325+666
14Esa Ojalammi 556344434333353323+666
16Jani Klemetti 455343433333345336+767
16Jesse Flink 464323533333363445+767
16Vesa Leinonen 444334534352263435+767
16Joaquin Rodriguez 673343532233534326+767
20Anssi Auvinen 584444443323343334+868
21Juuso Lehtonen 464444333454354344+1171
21Anssi Pappinen 453448433334534245+1171
23Pauli Turunen 543334633333483636+1373
24Sami Laukkanen 644434533444453536+1474
25Juho Ahveninen 565445633343384335+1777
MP40 (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Ville Nivalainen 343343532342243233-456
2Jukka Kosunen 554323533333343335+363
2Juho Anttila 454423533433243434+363
4Pasi Piironen 544333533433443334+464
5Antti Ylönen 455433434333343335+565
5Sami Vuomajoki 464533433333343434+565
7Marko Hiltunen 454533543333443334+666
8Tero Pääkkönen 565333534333363335+969
9Toni Lindroos 564445444333466335+1676
FP40 (2) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Heini Lindroos 565434734444363335+1676
2Marja Kontkanen 565445544445354437+2181
MP50 (5) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Ilmari Tapio 444324433333342323-357
2Juhani Rautiainen 454443433423342335+363
2Olli Arola 453343533432343326+363
4Markku Penttonen 655333433444454345+1272
5Juha Matikka 666435634326443436+1878
MP60 (3) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kari Kontkanen 445333434343443336+666
2Kyösti Simonen 574444534423343345+1171
3Pauli Makkonen 675545744433354446+2383
MJ15 (1) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Leevi Matikka 584434533342363355+1373

Discmania           LaserMedia         

- Kierros alkaa klo 11:00 - paikalle viimeistään klo 10:45 mennessä, jolloin pidetään pelaajakokous.

- Katso lisätiedot ja säännöt täältä.


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2020-03-08 13:30:33.


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?