Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Prodigy esmaspäevakud Aravetel #21
Follow
Prodigy esmaspäevakud Aravetel #21
07/27/20 18:45
|
Aravete discgolfi park
|
ESTONIA, Järva Maakond, Järva vald
(Choose class)
Edasijõudnud
Harrastajad
Algajad & Naised
Group
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
15
17
18
Show groups:
click here
Comment:
Registreerimine kuni 18:15. Maksta hiljemalt 18:30'ks. Osalustasu 5 euri, millest 1 eur holaripotti. CTP rada nr 13. HIO 105+
Results
Compare
Head to head
Players
Show previous rounds
931
Metrix rating
Ahti Maripuu
Andres Mitt
Ardi Roomelt
Arne Reinberg
Enn Evel
Erkki Põldoja
Frode Hallik
Jaan Kirsipuu
Janar Pullisaar
Jarek Lippur
Juhan Uudeküll
Kaspar Kukk
kasper kaljula
Kelli Ellus
Kerdo Lepasepp
Kersti Uudeküll
Madis Tamm
Margus Allikas
Marko Tarkin
Martin Ausmees
Martin Pugast
Martin Uudeküll
Meelis Matkamäe
Merilyn Ivask
Merlin Paloson
Michael Mitt
Mike Mitt
Rain Ots
Rait Ageni
Rauno Tikko
Ricco-Karol Klemmer
Roger Kaegas
Sander Serbin
Siim Valdlo
Simmo Lait
Tambet Tõnisson
Tanel Pruuli
Tanel Puss
Tarmo Link
Tarmo Nummert
Veli Kask
828
Metrix rating
Ahti Maripuu
Andres Mitt
Ardi Roomelt
Arne Reinberg
Enn Evel
Erkki Põldoja
Frode Hallik
Jaan Kirsipuu
Janar Pullisaar
Jarek Lippur
Juhan Uudeküll
Kaspar Kukk
kasper kaljula
Kelli Ellus
Kerdo Lepasepp
Kersti Uudeküll
Madis Tamm
Margus Allikas
Marko Tarkin
Martin Ausmees
Martin Pugast
Martin Uudeküll
Meelis Matkamäe
Merilyn Ivask
Merlin Paloson
Michael Mitt
Mike Mitt
Rain Ots
Rait Ageni
Rauno Tikko
Ricco-Karol Klemmer
Roger Kaegas
Sander Serbin
Siim Valdlo
Simmo Lait
Tambet Tõnisson
Tanel Pruuli
Tanel Puss
Tarmo Link
Tarmo Nummert
Veli Kask
×
784
Metrix rating
Ahti Maripuu
Andres Mitt
Ardi Roomelt
Arne Reinberg
Enn Evel
Erkki Põldoja
Frode Hallik
Jaan Kirsipuu
Janar Pullisaar
Jarek Lippur
Juhan Uudeküll
Kaspar Kukk
kasper kaljula
Kelli Ellus
Kerdo Lepasepp
Kersti Uudeküll
Madis Tamm
Margus Allikas
Marko Tarkin
Martin Ausmees
Martin Pugast
Martin Uudeküll
Meelis Matkamäe
Merilyn Ivask
Merlin Paloson
Michael Mitt
Mike Mitt
Rain Ots
Rait Ageni
Rauno Tikko
Ricco-Karol Klemmer
Roger Kaegas
Sander Serbin
Siim Valdlo
Simmo Lait
Tambet Tõnisson
Tanel Pruuli
Tanel Puss
Tarmo Link
Tarmo Nummert
Veli Kask
Add player
Detailed results
Siim Valdlo
Place:
5
Score round:
51
To par:
-3
Round rating:
948
Jarek Lippur
Place:
13
Score round:
62
To par:
8
Round rating:
816
Tanel Puss
Place:
5
Score round:
58
To par:
4
Round rating:
864
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×