Login
  • Date & time: 08/07/20 18:30
  • Location: Tapa → Tapa Discgolfpark 2020
  • Show groups: click here
  • Comment: Osalustasu 5€, sealt 1€ jooksvasse holaripotti. Autopuulid. Registreerimine lukku kell 18.00. Kohal olla hiljemalt 18.15. CTP rajal 7. Võistlusklasside kolmele paremale karikad, medalid ja Discsport-i kinkekaardid. Loosimisele Discmania korv.
Tapa linna karikavõistlus 2020  08/07/20 18:30

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33433333343333333356
Neiud/naised (4) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kelli Ellus 334233432343343333056
2Külli Stroo 335233323543333335+359
3Maris Lanno 334334253654443333+965
4Mari Kuusk 444244333544534343+1066
Avastajad - Metrix rating < 810; (12) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Heiki Leuska 334333343343333233056
1Tauri Altmäe 335233443433432223056
3Martin Kudi 334233433434343333+258
4Artur Keerd 344334443433333224+359
4Ragnar Rohtla 334233233643334334+359
6Taavi Lullu 334433433534344332+561
6Marek Pritsik 334444233443343433+561
6Juhan Uudeküll 434333434433343334+561
6Margus Toim 333333443354443234+561
10Priit Altmäe 345233243543543433+763
11Mario Ruuto 454434433433443334+965
12Hendrik Lessuk 434334433533555433+1167
Harrastajad - Metrix rating 810-880; (29) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Taavi Tuoppi 234233452333232332-452
2Martin Raud 324233423532332234-353
3Martin Mones 343223333442343332-254
4madis hendrikson 333233333433343333-155
4Merino Lastik 334223433333332353-155
4Tanel Jaagu 333233333433332344-155
4Alari Kirt 323233432543343323-155
8Reio Koka 334233432333333335056
8Sigmar Saar 235333232433433334056
8Ergo Sildmets 334323433433433233056
8Rando Riks 334323233443543232056
8Margus Allikas 333333433632333233056
13Kuldar Lulla 234333234534343323+157
13Randar Juurik 335233245433333233+157
15Kristo Fedoritš 533233433343533233+258
15Kertjan Nurk 324322623434343343+258
17Martin Uudeküll 334234433443333343+359
17Argo Veedla 234433233552433244+359
17Gregor Rauman 334533445333332323+359
17Hando Kasekamp 333334333443433334+359
17Allar Rump 333334433533333433+359
22Roger Kaegas 334335233433433353+460
23RAUL ÕUN 334336342343343334+561
23Alain Riks 333335443634324233+561
23Tormi Rand 334334453443334323+561
23Vambola Lahesaar 334333443433434334+561
27Sass Klasberg 335434433433353334+763
27Tõnis Peil 333234433543353345+763
29Tõnu Härm 334333434643345333+864
Oskajad - Metrix rating >880; (22) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Robert Udeküll 224223132423332333-947
1Rivo Täheste 223223432432222333-947
3Ants Rouhijainen 324323422323332332-749
3Tauri Tomson 223324233333233332-749
5Erkki Põldoja 333224333333332223-650
5Martin Pugast 323323233433322333-650
7Ahti Maripuu 333233322532333233-551
7Edgar Treial 333233432333223234-551
9Ardi Roomelt 323233433332333333-452
9Tõnis Põld 334224232442233333-452
9Steven Rugam 233323433433223333-452
12Argo Saun 234233423333332343-353
12Kalmer Kivi 334333333423332233-353
12Tõnis Vainus 334323333334232333-353
12Siim Kroonmäe 233223432433333244-353
16Taivo Valdur 324334222333344244-155
16Simmo Lait 334234253432332324-155
16Aigar Veebel 323333633443323232-155
19Janar Pullisaar 325324222434334433056
20Robert Virks 324333343434333433+258
21Rasmus Koitsalu 224233373443343243+359
22Rasmus Paulus 335325442334343434+662

Iga võistlusklassi 3 paremale karikad, medalid ja Discsport-i kinkekaardid.

Kõikide osalejate vahel läheb loosi Discmania Lite Pro korv!

CTP rajal 7.

Võrdsete lõputulemuste korral võitjate selgitamine CTP-ga rajal 4.

Võistlust toetavad Tapa Vallavalitsus, Discsport, Päts OÜ, Tapa DG Klubi.

Vürtsi lisavad vaatamisväärsustena radade vahetus läheduses olevad Battle for Tapa takistusjooksuraja elemendid.


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Share

What would you like to share?