Login
Lieto 8.7.   07/08/21 18:00

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33343333333333333355
Metrix rating yli 900 (13) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jesper Hirvonen 232433222222424222-1045
2Niko Hellsten 322433333322332232-748
3Antti Huisko 323333323342323223-649
3Juha Kukkamo 323423333342233222-649
5Harri n Simolin 223423333333233224-550
6Kari-Pekka Heinonen 323423232343333323-451
7Niko Sahlgren 254333234223333233-253
7Kristian Karnila 323323344243333233-253
7Eeli Suominen 333433233233343332-253
10Otto Heikkilä 233533333332343224-154
11Verneri Kauppi 434532332243333233055
12Konsta Luosujärvi 433433332443323333+156
13Vertti Venhomaa 433533333353233432+358
Metrix rating 800 - 899 (40) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Olli Monnonen 423432222242222322-1045
2Saku Hirmasto 222433322343333222-748
3Timo-juhani Hirvikangas 233332332332333334-451
3Janne Kilpi 322432233443223324-451
5Jere Atosuo 243333225343223233-352
5Erik Soini 323342333442233323-352
5Saku Aaltonen 333433233442333222-352
8Jerry Pieniniemi 323433222443243324-253
8Lauri Soisalo 242333232342324335-253
8Miikka Tiistola 323434233333332423-253
11Matti Finnholm 333423333433232433-154
11Tero Malho 334533233323323333-154
11Jari Vahtera 433443343243232232-154
11aleksi reunanen 343633232333233233-154
15Jari Yrjälä 323444244233233333055
15Rasmus Malminen 233533324532334223055
15Juho Saari 333443243342333323055
15Tapio Viljanen 333433343433225322055
15Sam-peter Pan Hirvikangas 343423332333333532055
15Jerry Johansson 233542223444233333055
15Markus Ahlfors 323523323333243335055
15Mikko Sammal 443433233334224332055
23Samuel Silvan 323432333342333327+156
23Veli-Matti Martikainen 333433234634224223+156
23Severi Kinnunen 423423232333325327+156
26Juha Suomi 443543232343224333+257
26Mikko Suma 223433234434324434+257
26Eetu Rasanen 243432254333444223+257
29Arttu Loponen 434533323333443242+358
29Jarkko Nyppynen 423433323354334225+358
29Jaakko Valkama 332533235332233445+358
29Hannes Kari 332533234333434334+358
33Reko Sivonen 444533234532333323+459
34Juuso Mäkipere 333334333452233436+560
34Niki Leppänen 333634232342335326+560
34Mikko Piippo 244633334342433333+560
37Rasmus Rintala 334545344333333332+661
38Eero Silvan 443533333543334324+762
38Atte Raitaluoma 444344222355433334+762
40Valtteri Rosenlund 334524333434233446+863
Metrix rating 700 - 799 (5) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Juuso Rantanen 334533332342343434+459
1Mikko Mentula 324443333433333335+459
3Roope Seppälä 326623323452237333+762
4Teemu Kohomäki 433434334473344232+863
5Oskari Välimaa 334634233353334347+1166
Metrix rating 0 - 699 (21) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Cia Djavidan 332523333243223233-451
1Matias Arvonen 223533234343223232-451
3Nicholas Arvonen 423333343333323232-352
4Tino Mynttinen 323532233433433323-154
5Aki Taipale 223423344233334253055
6Aaron Paju 234443333332235244+257
6Oskari Laine 324443234432433243+257
8Mikael Ojuri 254433333334334242+358
8Alexander Enlund 333533324333433334+358
10Ernesti Tuittu 333533433442443332+459
10Ekku Tamminen 333543325432333334+459
12Matias Helle 623424243553334232+560
12Lauri Vaihinen 432634333244344233+560
12Jari Pieniniemi 335633423433334332+560
15Oiva Piipponen 434533343332334335+661
15Jami Vehmas 523633233443443333+661
15Martti Kalikka 333434335443333235+661
18Eetu Lehtonen 432645343253435333+1065
19Oliver Åkerblom 543633343466534222+1368
20Leif Granlund 434454424444444353+1469
21Tiam Granlund 333544545665654344+2479
Naiset/tytöt (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Vera Hynynen 322632233532323333-253
1Heidi Bergroth 333433232333243243-253
3Jenni Nikkanen 334532233333333422-154
4Ilona Koivisto 333333344332233433055
5Johanna Härkönen 233435343352234343+459
6Reija Venho 444654334444343434+1570
6Noora Käkönen 443555345352433543+1570
8Tanja Karnila 533554344444464343+1772
9Mari Sammal 444535345543534374+2075

Tervetuloa Lietoon kisaamaan! 

Kisamaksu 6€ (sisältää ctp + holarimaksun). 

CTP-väylä 2. Väylältä aloittava ryhmä vie korin päälle mittaustarvikkeet ja väylälle lopettava ryhmä toimittaa kisan jälkeen tarvikkeet kisajärjestäjälle. 

Ilmot paikalla 16.45 - 17.30. Myöhästyneet ja ilmoittamatta jättäneet poistetaan 17.35. 

Ryhmät näkyvissä viimeistään 17.45.

Väylän 18 mando käytössä.

Varotaan muita liikkujia. Kiekon etsintä-aika max 3 min ja koko ryhmä etsii. Kiekon hukkuessa jatketaan edelliseltä heittopaikalta rangaistusheiton kera. HUOM! Käyttäkää spottereita.

Ei poolitoiveita. Ajoissa paikalle. 

Palkinnot

Jos luokassa 1-10 kisaajaa, voittaja 90 payout.

Jos luokassa 11-20 kisaajaa, 1.60% 2. 30%

Jos luokassa yli 21 kisaajaa, 1. 55%, 2. 25% ja 3. 10%.

Naisten luokassa palkitaan 2 - jos osallistujia on enemmän kuin 8.

ÄLÄ TULE KIPEÄNÄ KISAAMAAN, TOISTEN KIEKKOIHIN JA TARVIKKEISIIN EI KOSKETA. EI MENNÄ TOISEN RYHMÄN LÄHELLE, VAAN JÄTETÄÄN VÄLI JA ODOTETAAN TARVITTAESSA KAUEMPANA. 

Vastuuvapautus

Ymmärrän, että osallistuminen tähän tapahtumaan sisältää riskin loukkaantumiselle tai kuolemalle ja vapautan kilpailun järjestäjän, kilpailunjohtajan liittyen loukkaantumiseeni, menetykseeni, omaisuusvahinkoihini tai kuolemaani, jotka liittyvät osallistumiseeni tähän tapahtumaan.

Lisäksi ymmärrän ja tiedostan, että tällä hetkellä on liikkeellä maailmanlaajuinen COVID19- pandemia, ja että osallistun tähän tapahtumaan omalla riskilläni, ja että mitkään kilpailuun liittyvät turvallisuustoimet, jotka on suunniteltu estämään COVID19-viruksen leviämistä, eivät takaa, etten saa COVID19-tautia.

Edellä mainituista huolimatta, vahvistan vapauttavani kilpailun järjestäjän ja kilpailunjohtajan liittyen mahdolliseen loukkaantumiseeni, menetykseeni, omaisuusvahinkoihini tai kuolemaani liittyen, jotka voin kohdata COVID19-viruksen myötä, ja jotka liittyvät osallistumiseeni.

 

- Teija 044 230 5253


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Share

What would you like to share?