Login

    Results Summary

    NoNameMetrix rating1234567891011121314151617181920#Sum
    Metrix rating >=900 - Pro
    1Andreas Walls97055-154-249-754-255-151-550-651-548-856046-1057+150-652-448-853-349-748-818239-41
    2Marcus Råberg94656058+253-351-559+355-159+355-152-450-651-554-250-653-355-150-616252-28
    3Albert Löfgren102059+359+357+149-753-351-550-656051-59254-26
    4Henrik Lindholm94858+260+448-849-751-559+355-15608259-21
    5Mathias Carpelan95056057+153-352-460+453-353-356057+155-150-654-254-256054-257+116261-19
    6Andreas Lindholm94453-357+153-353-354-25605605608269-11
    7Robert Lindholm93455-155-154-251-555-15270-10
    8Niklas Stenroos95356053-356051-55605272-8
    9Ari Österlund88057+159+359+358+260+459+358+263+760+458+264+864+857+160+463+758+264+817288+8
    10Mikael Sundman92057+159+358+258+257+15289+9
    11Casper Heikkinen100051-549-750-655-14205-19
    12Bernt Nyholm92659+355-158+258+24230+6
    13Jasper Fröberg94952-450-654-23156-12
    14Kim Hyvärinen94856053-357+13166-2
    15Christian Barman88158+257+15603171+3
    16Patrik Ekström97455-153-32108-4
    17Juha Laukka90262+657+12119+7
    18Jonathan Hammarberg9475601560
    19Jens Lipponen97158+2158+2
    20Oskar Laine92459+3159+3
    21Mika Paakki88660+4160+4
    22Chris Lindholm91061+5161+5
    22Victor Björkman94761+5161+5
    Metrix rating <=899 - Am
    1Thomas Österlund89459+356060+463+760+458+260+459+364+858+261+558+212289+9
    2Johannes Grönroos87063+755-157+162+655-15292+12
    3Frank Höglund88260+461+556060+462+659+36296+16
    4Björn Lindholm82858+262+662+664+865+962+668+1258+266+1059+363+767+1166+1013299+19
    5Niklas Wiberg88065+963+762+663+760+457+160+47302+22
    6Peter Andersin80360+462+663+765+962+664+861+563+766+1073+1760+463+762+668+1262+662+665+962+663+719305+25
    7lauri salminen84068+1265+960+467+1159+366+1064+87314+34
    8ringo ruostesaari84263+762+657+160+44242+18
    9jesse enberg83263+763+763+759+34248+24
    10Linus Boström86061+562+665+962+64250+26
    11Robert Nyman91863+762+667+1161+54253+29
    12otto vesterinen90260+457+155-13172+4
    13Tom Nyberg87761+559+357+13177+9
    14Petri Tuomi87964+862+662+63188+20
    15Kenneth Nyberg81768+1267+1164+83199+31
    16Nette Heinänen71982+2677+2179+233238+70
    17Janne83665+960+42125+13
    18Janne .82367+1168+122135+23
    19Dan Nordström69+1371+152140+28
    20Ludvig Lindholm79574+1873+172147+35
    21Oscar Ekebom71775+1975+192150+38
    22Alexander Pihlström90153-3153-3
    23Jim Lindqvist94658+2158+2
    24Robert Ljunggren91859+3159+3
    25Aku Heinonen91561+5161+5
    25Kalle Kråka82361+5161+5
    27Robin Johansson62+6162+6
    27Jimmy Rehn62+6162+6
    29Christian Leidén83663+7163+7
    30Thomas Sandholm91364+8164+8
    30Konsta Vilander64+8164+8
    30mattias löflund64+8164+8
    33Tobbe Andersin82665+9165+9
    34Tom Åhman66+10166+10
    34Kim Sjöblom84766+10166+10
    34Hemming Gadh82366+10166+10
    37Tony Häkkinen85567+11167+11
    37Edward Lindholm88967+11167+11
    39Stig Holmberg87968+12168+12
    39Niclas68+12168+12
    41Fredrik Björkqvist71+15171+15
    42Adrian Sjöblom73+17173+17
    43Adrian Westerlund77+21177+21
    44Henrik Holmberg74378+22178+22
    45Jorma Finnberg102+461102+46
    46Luka Finnberg112+561112+56

    Free discgolfmetrix.com is used


    Results will be updated every 30 seconds!


    EIF Disc Golf järjestää joka keskiviikko, huhtikuu - syyskuu, Sb-Koti kesäkierroksen Västerbyn frisbeegolfradalla.
    Kierros on avoin sekä maksuton kaikille pelaajille. 
    Ilmoittautuminen kierrokselle tehdään Disc Golf Metrix kautta tai paikan päälle. 
    Parkkipaikkana toimii Västerbyn Hiihtokeskuksen vieressä.
     
    Tervetuloa!

    Share

    What would you like to share?