Login
  • Date & time: 05/10/22 18:30
  • Location: Vasalemma → 2x10
  • Show groups: click here
  • Comment: Vali omale puul, sobiv divisjon (5 erinevat divisjoni) ja osale nädalamängul. Osavõtu tasu 5.- (Välja arvatud Lapsed kuni 14a), millest 1.- läheb HIO poti. Iga divisjoni võitjale uus ketas omal valikul.

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
 Par3333333433333333343362
Oskajamehed 900+ (4) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Mauri Villmann 23332333222324322323-1052
2Lauri Kaasik 23333323242424422323-656
3Ahti Villmann 24433333342433333323-161
4Armo Aas 36332324343542543322+466
Mõnusadmehed 800-899 (5) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Tarvo Allmere 24333334232434332333-260
2Artur Mölder 22343463232332233533-161
3Sten Paas 35343433243233332433+163
4Kuido Ever 24334324332334323643+264
5Priit Atso 24333325343345443433+668
Õppivad Mehed -799 (8) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Karl Luhamäe 34323333332342343434062
2Oliver Toom 23444324232434233623+163
3Marko Sooäär 33333336343334333334+466
3Joosep Meer 34332333352444443324+466
5Risto Sepp 25343525342325343335+769
6Ivar Eduvald 24434335243434543633+1072
7joonas meer 44454534333533453533+1476
8Rooland Hiiemäe33555426343424434634+1577
Tublid Naised (1) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Merili Grüntal36735554353574566547+3698
Lapsed (6) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Richard-Karl 平 33333324442444332432+163
2Rasmus Paas 33433333233344435323+264
3Markus Paumets 平 24343334342333343434+365
3Jaan Oliver平 Mölder 42432323242434343436+365
5Renee Andre Rand45443434443554544433+1779
6Rasmus Paur 77777777452645777847+60122

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Share

What would you like to share?