Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Discland x Discgolf.ee I Vana layoudi ärasaatmine DAY 2
Register here
Follow
Discland x Discgolf.ee I Vana layoudi ärasaatmine DAY 2
06/07/22 10:00
|
Discland → Discland 19
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
(Choose class)
Teisipäev (MEHED)
Teisipäev (NAISED)
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Comment:
3€ päevapilet I Autasustame iga klassi TOP3, kõige rohkem ringe mänginud TOP3, igat HIO-d + kõikide vahel loosime välja auhindu. Võistlusele registreeri ennast esinduspoes.
Registration
Results
Compare
BUE
GRH
OCP
ICP
PEN
Head to head
Players
Show previous rounds
Metrix rating
Arto Aro
Arto Aro 2
Ave-Ly Soe
Ave-Ly Soe 2
Christian Kalme
Heija-Liis Ristikivi
Heitti Randkivi
Heitti Randkivi 2
Helen Erg
Helerin Rohi
Helerin Rohi 2
Helerin Rohi 3
Helerin Rohi 4
Henar Ruudna
Henri Lehtmets
Jakko Pitk
Jarmo Randmäe
Joosep Stomma
Kaimo Taimre
Kaimo Taimre 2
Karen Aau
Karen Aau 2
Karl Erik Jürisson
Karlis Korka
Karlis Korka 2
Kaspar Kurm
Kristofer Tunder
Laur Lukas Laisaar
Laura Liivapalu
Maili Suurekivi
Margo Kärsna
Marju Aibast
marju aibast 2
Marko Voitk
marko voitk 2
Martin Kõiv
Mauri Villmann
Mikk Ventsel
Mikk Ventsel 2
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raiko Heide 10
Raiko Heide 11
Raiko Heide 12
Raiko Heide 13
Raiko Heide 14
Raiko Heide 15
raiko Heide 16
Raiko Heide 8
Raiko Heide 9
Rain Rohi
Rain Rohi 2
Rain Rohi 3
rain rohi 4
Rain Talvoja
Rain Tapver
Rando Kaseniit
Rando Kaseniit 2
Rando Kaseniit 3
Rando Kaseniit 4
Rando The Sailor 2
Rando ⚓ The Sailor
Ranno Rannamäe
Ranno Rannamäe 2
Risto Pakkonen
Robert Trofimov
Ruuben Ristikivi
Ruuben Ristikivi 2
Sander Raimla
Siim Siim
Teivo Taniel
Tõnis Kipper
Trent Asso Tõnisson
Ülar Verev
Veronika Laur
Veronika Laur 2
832
Metrix rating
Arto Aro
Arto Aro 2
Ave-Ly Soe
Ave-Ly Soe 2
Christian Kalme
Heija-Liis Ristikivi
Heitti Randkivi
Heitti Randkivi 2
Helen Erg
Helerin Rohi
Helerin Rohi 2
Helerin Rohi 3
Helerin Rohi 4
Henar Ruudna
Henri Lehtmets
Jakko Pitk
Jarmo Randmäe
Joosep Stomma
Kaimo Taimre
Kaimo Taimre 2
Karen Aau
Karen Aau 2
Karl Erik Jürisson
Karlis Korka
Karlis Korka 2
Kaspar Kurm
Kristofer Tunder
Laur Lukas Laisaar
Laura Liivapalu
Maili Suurekivi
Margo Kärsna
Marju Aibast
marju aibast 2
Marko Voitk
marko voitk 2
Martin Kõiv
Mauri Villmann
Mikk Ventsel
Mikk Ventsel 2
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raiko Heide 10
Raiko Heide 11
Raiko Heide 12
Raiko Heide 13
Raiko Heide 14
Raiko Heide 15
raiko Heide 16
Raiko Heide 8
Raiko Heide 9
Rain Rohi
Rain Rohi 2
Rain Rohi 3
rain rohi 4
Rain Talvoja
Rain Tapver
Rando Kaseniit
Rando Kaseniit 2
Rando Kaseniit 3
Rando Kaseniit 4
Rando The Sailor 2
Rando ⚓ The Sailor
Ranno Rannamäe
Ranno Rannamäe 2
Risto Pakkonen
Robert Trofimov
Ruuben Ristikivi
Ruuben Ristikivi 2
Sander Raimla
Siim Siim
Teivo Taniel
Tõnis Kipper
Trent Asso Tõnisson
Ülar Verev
Veronika Laur
Veronika Laur 2
×
877
Metrix rating
Arto Aro
Arto Aro 2
Ave-Ly Soe
Ave-Ly Soe 2
Christian Kalme
Heija-Liis Ristikivi
Heitti Randkivi
Heitti Randkivi 2
Helen Erg
Helerin Rohi
Helerin Rohi 2
Helerin Rohi 3
Helerin Rohi 4
Henar Ruudna
Henri Lehtmets
Jakko Pitk
Jarmo Randmäe
Joosep Stomma
Kaimo Taimre
Kaimo Taimre 2
Karen Aau
Karen Aau 2
Karl Erik Jürisson
Karlis Korka
Karlis Korka 2
Kaspar Kurm
Kristofer Tunder
Laur Lukas Laisaar
Laura Liivapalu
Maili Suurekivi
Margo Kärsna
Marju Aibast
marju aibast 2
Marko Voitk
marko voitk 2
Martin Kõiv
Mauri Villmann
Mikk Ventsel
Mikk Ventsel 2
Ragnar Nõmmela
Raiko Heide
Raiko Heide 10
Raiko Heide 11
Raiko Heide 12
Raiko Heide 13
Raiko Heide 14
Raiko Heide 15
raiko Heide 16
Raiko Heide 8
Raiko Heide 9
Rain Rohi
Rain Rohi 2
Rain Rohi 3
rain rohi 4
Rain Talvoja
Rain Tapver
Rando Kaseniit
Rando Kaseniit 2
Rando Kaseniit 3
Rando Kaseniit 4
Rando The Sailor 2
Rando ⚓ The Sailor
Ranno Rannamäe
Ranno Rannamäe 2
Risto Pakkonen
Robert Trofimov
Ruuben Ristikivi
Ruuben Ristikivi 2
Sander Raimla
Siim Siim
Teivo Taniel
Tõnis Kipper
Trent Asso Tõnisson
Ülar Verev
Veronika Laur
Veronika Laur 2
Add player
Detailed results
Laura Liivapalu
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
8
Score round:
60
To par:
3
Round rating:
848
Kristofer Tunder
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
35
Score round:
58
To par:
1
Round rating:
871
Jarmo Randmäe
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
38
Score round:
58
To par:
1
Round rating:
871
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×