Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Discland x Discgolf.ee Kolmapäeva Tšill A Asetusel
Register here
Follow
Discland x Discgolf.ee Kolmapäeva Tšill A Asetusel
06/28/23 12:00
|
Discland → Discland 2023 (A) 1x12
|
ESTONIA, Harju Maakond, Tallinn
(Choose class)
Mehed
Naised
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Comment:
Päevapilet 4€ I Rajale pääseb 12-20 I 1 parim naine, 1 parim mees = auhinnaks ketas I Esimene HIO viskaja = Discgolf.ee 20€ kinkekaart I
Registration
Results
Compare
BUE
GRH
OCP
ICP
PEN
Head to head
Players
Show previous rounds
Metrix rating
Ago Lepanurm
Ago Lepanurm 2
Anneli Krais
Asko Krais
Birgit Vaaderpass
Enri Suimets
Enri Suimets 2
Ervo Ehalaas
Ilja Tsern
Joonas Kilter
Karl Henri Velling
Karl Maimre
Karolin Roosipuu
Kert Siiner
Kevin Harjo
Kristo Mikotin
Kristo Mikotin 2
Madis Otti
Markus Puudersell
Martin Annuk
Martin Annuk 2
Martin Annuk 3
Martin Luukas
Martin Luukas 2
nikolai solujazikov
Raiko Heide
Raiko Heide 2
Raiko Heide 3
Raiko Heide 4
Raiko Heide 5
Rauno Reinoja
Rauno Reinoja 2
Robert Arold
Robert Arold 2
Robert Arold 3
Robert Arold 4
Robert Arold 5
Sander Pärtel
Sergei Pool
Siim Press
Taavi Agu
Taavi Agu 2
Tanel Kuusemäe
Tanel Kuusemäe 2
Tony Maimre
901
Metrix rating
Ago Lepanurm
Ago Lepanurm 2
Anneli Krais
Asko Krais
Birgit Vaaderpass
Enri Suimets
Enri Suimets 2
Ervo Ehalaas
Ilja Tsern
Joonas Kilter
Karl Henri Velling
Karl Maimre
Karolin Roosipuu
Kert Siiner
Kevin Harjo
Kristo Mikotin
Kristo Mikotin 2
Madis Otti
Markus Puudersell
Martin Annuk
Martin Annuk 2
Martin Annuk 3
Martin Luukas
Martin Luukas 2
nikolai solujazikov
Raiko Heide
Raiko Heide 2
Raiko Heide 3
Raiko Heide 4
Raiko Heide 5
Rauno Reinoja
Rauno Reinoja 2
Robert Arold
Robert Arold 2
Robert Arold 3
Robert Arold 4
Robert Arold 5
Sander Pärtel
Sergei Pool
Siim Press
Taavi Agu
Taavi Agu 2
Tanel Kuusemäe
Tanel Kuusemäe 2
Tony Maimre
×
Metrix rating
Ago Lepanurm
Ago Lepanurm 2
Anneli Krais
Asko Krais
Birgit Vaaderpass
Enri Suimets
Enri Suimets 2
Ervo Ehalaas
Ilja Tsern
Joonas Kilter
Karl Henri Velling
Karl Maimre
Karolin Roosipuu
Kert Siiner
Kevin Harjo
Kristo Mikotin
Kristo Mikotin 2
Madis Otti
Markus Puudersell
Martin Annuk
Martin Annuk 2
Martin Annuk 3
Martin Luukas
Martin Luukas 2
nikolai solujazikov
Raiko Heide
Raiko Heide 2
Raiko Heide 3
Raiko Heide 4
Raiko Heide 5
Rauno Reinoja
Rauno Reinoja 2
Robert Arold
Robert Arold 2
Robert Arold 3
Robert Arold 4
Robert Arold 5
Sander Pärtel
Sergei Pool
Siim Press
Taavi Agu
Taavi Agu 2
Tanel Kuusemäe
Tanel Kuusemäe 2
Tony Maimre
Add player
Detailed results
Raiko Heide 4
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
31
Score round:
45
To par:
7
Round rating:
828
Sergei Pool
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
19
Score round:
39
To par:
1
Round rating:
934
Robert Arold 4
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
12
Score round:
37
To par:
-1
Round rating:
969
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×