Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Oppdal Open Pargolf - Trønder Tour 2023
Follow
Oppdal Open Pargolf - Trønder Tour 2023
08/18/23 18:00
|
Oppdal IL Diskgolfpark → Trønder Tour 2023
|
NORWAY, Trøndelag, Oppdal
Group
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Manual:
click here
Show groups:
click here
Comment:
Uhøytidelig pargolfturnering før årets Trønder Tour på Oppdal. Oddetallshullene er best shot og partallshullene er tough shot. Gratis å delta. Kort info ved hull 1 kl. 17:30. Lykke til!
Registration
Results
Compare
BUE
GRH
OCP
ICP
PEN
Head to head
Players
Show previous rounds
Metrix rating
Aasmund Loe, Aslak Nyvold
Andre Korsgaten, Audun Strugstad
Arnar Flatberg, Truls Flatberg
Bård Stenkløv, Arve Husby
Bjørnar Ole Solberg, Asle Hammerdal
Camilla Pile Pedersen, Hans Gunnar Stenbråten Jensen
Christian Trøite, Terje Olsen
Derek Cooper, Simen Hopmo
Eirik Wist, Thomas Hammerhaug
Espen Eriksen, Hallgeir Vognild
Ewa Bergquist, Geir Helge Rambekk
Felix Hjemgård, Tor Kristian Skarvøy
Forslund Didit
Fredrik Bakkeid, Jonas Forslund
Fredrik Lund, Robert Bjørgan
Fredrik Sæther, Marius Gran
Frode Sandkjernan, Sondre Evensen
Håkon Engelstad, Karl August Klever
Hans Carsten Bøe, Elin Leirvik
Håvard Håskjold, Eskil Mogstad
Henning Ola Årbogen, Noah Albrechtsen
Hull 16 Vasset
Ida Bakkeid, Kristin Dretvik Hultmann
Kenneth Holm, Nicklas Tetlie-Søreng
Kjetil Lian, Åge Roaldsetli
Kristian Kampenhøy, Robin Eidsmo
Kristian Korsen, Robin Hilland
Lars Erik Amundsen, Aleksander Grande
Lars Olaisen, Ole Neraune
Leiv Aspén, Sigrid Sandum
Lennart Denstad, Eirik Arestøl
Lokal Rute
Martinus røhjell skarsem, Hauk Vold Kirkvold
Mekke Bithammer, Henning Hinsverk
Ole Arnold Sødal, Ola Hyttnes Sødal
Ove Halseth, Tiril Halseth
Petter Sommerseth, Pål Sommerseth
River Boys
Roar Kristian Henden, Vidar Hoem Ovesen
Roger Lågeide Saltrø, Julian saltrø rindal
Runar Skarsvåg, Tor Arne Martinussen
Sampsa Kohtala, Tor Ivar Veimo
Simen Drogset Børstad, Daniel Ramberg
Simen Kloster-Jensen, Halvard Forsland
Sindre Meling, John-Arne Gullaksen
Slutås Broz
Sondre Gjelstad, Martine Gabrielsen
Steffen Bjørnaas-Ellingsen, Roger Karlsen
Stian Løberg, Aleksander Paulsen
Stian Maaø, Børge Wigdahl
Team Minis
Tommy Ramstad Isaksen, Markus Sandnes
Tor Andre Dahle, Trym Grønseth
Tore Fredrik Kalvik, Sindre Roksvåg
Vegard Berle, sindre øren
Woldand
Metrix rating
Aasmund Loe, Aslak Nyvold
Andre Korsgaten, Audun Strugstad
Arnar Flatberg, Truls Flatberg
Bård Stenkløv, Arve Husby
Bjørnar Ole Solberg, Asle Hammerdal
Camilla Pile Pedersen, Hans Gunnar Stenbråten Jensen
Christian Trøite, Terje Olsen
Derek Cooper, Simen Hopmo
Eirik Wist, Thomas Hammerhaug
Espen Eriksen, Hallgeir Vognild
Ewa Bergquist, Geir Helge Rambekk
Felix Hjemgård, Tor Kristian Skarvøy
Forslund Didit
Fredrik Bakkeid, Jonas Forslund
Fredrik Lund, Robert Bjørgan
Fredrik Sæther, Marius Gran
Frode Sandkjernan, Sondre Evensen
Håkon Engelstad, Karl August Klever
Hans Carsten Bøe, Elin Leirvik
Håvard Håskjold, Eskil Mogstad
Henning Ola Årbogen, Noah Albrechtsen
Hull 16 Vasset
Ida Bakkeid, Kristin Dretvik Hultmann
Kenneth Holm, Nicklas Tetlie-Søreng
Kjetil Lian, Åge Roaldsetli
Kristian Kampenhøy, Robin Eidsmo
Kristian Korsen, Robin Hilland
Lars Erik Amundsen, Aleksander Grande
Lars Olaisen, Ole Neraune
Leiv Aspén, Sigrid Sandum
Lennart Denstad, Eirik Arestøl
Lokal Rute
Martinus røhjell skarsem, Hauk Vold Kirkvold
Mekke Bithammer, Henning Hinsverk
Ole Arnold Sødal, Ola Hyttnes Sødal
Ove Halseth, Tiril Halseth
Petter Sommerseth, Pål Sommerseth
River Boys
Roar Kristian Henden, Vidar Hoem Ovesen
Roger Lågeide Saltrø, Julian saltrø rindal
Runar Skarsvåg, Tor Arne Martinussen
Sampsa Kohtala, Tor Ivar Veimo
Simen Drogset Børstad, Daniel Ramberg
Simen Kloster-Jensen, Halvard Forsland
Sindre Meling, John-Arne Gullaksen
Slutås Broz
Sondre Gjelstad, Martine Gabrielsen
Steffen Bjørnaas-Ellingsen, Roger Karlsen
Stian Løberg, Aleksander Paulsen
Stian Maaø, Børge Wigdahl
Team Minis
Tommy Ramstad Isaksen, Markus Sandnes
Tor Andre Dahle, Trym Grønseth
Tore Fredrik Kalvik, Sindre Roksvåg
Vegard Berle, sindre øren
Woldand
×
Metrix rating
Aasmund Loe, Aslak Nyvold
Andre Korsgaten, Audun Strugstad
Arnar Flatberg, Truls Flatberg
Bård Stenkløv, Arve Husby
Bjørnar Ole Solberg, Asle Hammerdal
Camilla Pile Pedersen, Hans Gunnar Stenbråten Jensen
Christian Trøite, Terje Olsen
Derek Cooper, Simen Hopmo
Eirik Wist, Thomas Hammerhaug
Espen Eriksen, Hallgeir Vognild
Ewa Bergquist, Geir Helge Rambekk
Felix Hjemgård, Tor Kristian Skarvøy
Forslund Didit
Fredrik Bakkeid, Jonas Forslund
Fredrik Lund, Robert Bjørgan
Fredrik Sæther, Marius Gran
Frode Sandkjernan, Sondre Evensen
Håkon Engelstad, Karl August Klever
Hans Carsten Bøe, Elin Leirvik
Håvard Håskjold, Eskil Mogstad
Henning Ola Årbogen, Noah Albrechtsen
Hull 16 Vasset
Ida Bakkeid, Kristin Dretvik Hultmann
Kenneth Holm, Nicklas Tetlie-Søreng
Kjetil Lian, Åge Roaldsetli
Kristian Kampenhøy, Robin Eidsmo
Kristian Korsen, Robin Hilland
Lars Erik Amundsen, Aleksander Grande
Lars Olaisen, Ole Neraune
Leiv Aspén, Sigrid Sandum
Lennart Denstad, Eirik Arestøl
Lokal Rute
Martinus røhjell skarsem, Hauk Vold Kirkvold
Mekke Bithammer, Henning Hinsverk
Ole Arnold Sødal, Ola Hyttnes Sødal
Ove Halseth, Tiril Halseth
Petter Sommerseth, Pål Sommerseth
River Boys
Roar Kristian Henden, Vidar Hoem Ovesen
Roger Lågeide Saltrø, Julian saltrø rindal
Runar Skarsvåg, Tor Arne Martinussen
Sampsa Kohtala, Tor Ivar Veimo
Simen Drogset Børstad, Daniel Ramberg
Simen Kloster-Jensen, Halvard Forsland
Sindre Meling, John-Arne Gullaksen
Slutås Broz
Sondre Gjelstad, Martine Gabrielsen
Steffen Bjørnaas-Ellingsen, Roger Karlsen
Stian Løberg, Aleksander Paulsen
Stian Maaø, Børge Wigdahl
Team Minis
Tommy Ramstad Isaksen, Markus Sandnes
Tor Andre Dahle, Trym Grønseth
Tore Fredrik Kalvik, Sindre Roksvåg
Vegard Berle, sindre øren
Woldand
Add player
Detailed results
River Boys
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
51
Score round:
74
To par:
16
Andre Korsgaten, Audun Strugstad
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
42
Score round:
68
To par:
10
Sampsa Kohtala, Tor Ivar Veimo
Bullseye hit
Green hit
Inside circle putt
Outside circle putt
Place:
19
Score round:
62
To par:
4
Share
What would you like to share?
Short URL
Scorecard
×