04/07/24 13:30|Vasalemma → 18 korvi (2023) EI KEHTI!|ESTONIA, Harju Maakond, Lääne-Harju vald
Conditions
Division | Conditions |
---|---|
General | |
Algajad >865 | all |
Harrastajad 866-909 | all |
Oskajamehed 910+ | all |
Naised | all |
Lapsed | all |
Algajad >865 (26) | Registered on↑ | |
---|---|---|
1 | Ilmar Vilk | 04/07/24 12:50:31 |
2 | Kaimo Taimre | 04/07/24 12:47:34 |
3 | Maksim Terin | 04/07/24 12:20:13 |
4 | Kalev Pullerits | 04/07/24 12:15:30 |
5 | Erlend Varik | 04/07/24 11:30:36 |
6 | Indrek-Eliel Tambek | 04/07/24 11:30:29 |
7 | Aivo Rahuoja | 04/07/24 11:18:40 |
8 | Allar Juss | 04/07/24 11:13:43 |
9 | Erko Sooäär | 04/07/24 11:00:33 |
10 | Raivo Erm | 04/07/24 10:43:16 |
11 | Olari | 04/07/24 09:33:07 |
12 | Siim Põldsaar | 04/06/24 23:29:09 |
13 | Jaanus Ritson | 04/06/24 21:14:29 |
14 | Rainer Villmann | 04/06/24 20:49:56 |
15 | Jüri Uustalu | 04/06/24 20:41:03 |
16 | Peeter Mägi | 04/06/24 19:50:41 |
17 | Joel Masing | 04/06/24 19:35:16 |
18 | Keio Kütt | 04/06/24 19:29:31 |
19 | Germo Joandi | 04/06/24 19:28:44 |
20 | River Tomera | 04/06/24 19:10:15 |
21 | Mark Kanne | 04/06/24 17:40:38 |
22 | Kuido Ever 平 | 04/06/24 14:29:00 |
23 | Harry Popov | 04/06/24 13:04:08 |
24 | Maido Leibenau | 04/06/24 12:02:20 |
25 | Ardo Kalda | 04/06/24 10:10:19 |
26 | kaljo 平 johansoo | 04/05/24 06:40:39 |
Harrastajad 866-909 (19) | Registered on↑ | |
1 | Margus Haab | 04/07/24 12:15:28 |
2 | Dein Suvi | 04/07/24 12:02:03 |
3 | Ülar Truubon | 04/07/24 11:55:21 |
4 | Ivar Eduvald | 04/07/24 11:49:47 |
5 | Daniel Tootsman | 04/07/24 11:38:06 |
6 | Karl-Martyn Luik | 04/07/24 10:52:08 |
7 | Uku Kadak | 04/07/24 10:18:12 |
8 | Joonas Tiits | 04/07/24 10:15:55 |
9 | Jaanus Peets | 04/06/24 20:17:20 |
10 | Marek Sooäär | 04/06/24 17:41:11 |
11 | Marko Sooäär | 04/06/24 17:22:10 |
12 | Joosep Meer | 04/06/24 14:37:42 |
13 | Einar Norak | 04/06/24 12:10:55 |
14 | Kaspar Rettel | 04/06/24 11:54:10 |
15 | Henry Välba | 04/06/24 11:52:21 |
16 | Aleksander A | 04/06/24 10:55:32 |
17 | Priit Atso | 04/05/24 18:13:12 |
18 | Joonas Meer | 04/02/24 22:45:51 |
19 | Artur Mölder | 04/01/24 20:46:05 |
Oskajamehed 910+ (11) | Registered on↑ | |
1 | Ahti Villmann | 04/07/24 13:16:53 |
2 | Risto Peterson | 04/07/24 12:36:43 |
3 | Mauri Villmann | 04/07/24 11:22:59 |
4 | Karel 平 Kiik | 04/07/24 10:11:26 |
5 | Romeo Rannik | 04/06/24 21:49:22 |
6 | Asko Krais | 04/06/24 20:39:47 |
7 | Tauno Teder | 04/06/24 19:20:11 |
8 | Remo Lääne | 04/05/24 00:26:15 |
9 | Tair Lääne | 04/03/24 07:23:27 |
10 | Kert Gasatško | 04/02/24 14:03:24 |
11 | Mart Mardõkainen | 04/02/24 00:32:14 |
Naised (9) | Registered on↑ | |
1 | Gretel Tänav | 04/07/24 13:08:15 |
2 | Eti Kalve | 04/07/24 11:42:49 |
3 | Helen Kopli | 04/07/24 10:44:39 |
4 | Maret Erm | 04/07/24 10:42:48 |
5 | Merje Sooäär | 04/07/24 10:10:43 |
6 | Terje Sangernebo | 04/06/24 20:37:10 |
7 | Anneli Ostrat | 04/06/24 19:19:59 |
8 | Merilin Anijärv | 04/06/24 18:35:55 |
9 | Helmi Pihelgas | 04/06/24 15:57:07 |
Lapsed (2) | Registered on↑ | |
1 | Christian Krais | 04/06/24 20:40:23 |
2 | Jese KELDER | 04/05/24 18:09:27 |
Aprilli KUULOOSI auhinnaks MVP Voyager Pro V2
KUULOOS loositakse välja 28.04 kõikide osalejate vahel kes on käinud aprilli kuu jooksul!!
NÄDALAMÄNGU AUHINNAD
Kui osaleb 25 või vähem osalejat, siis saavad autasustatud divisjonide võitjad.
Mängijate arv 26-45, autasustatakse iga divisjoni 1. ja 2. kohta.
Mängijate arv 46-90, autasustatakse iga divisjoni esi kolmikut.
NB! Lapsed ei kuulu mängijate arvestusse!!!
Võitjad saavad valida endale uue ketta meie ketta valikust.
Viigi korral mängitakse CTP rajal 18.