Login

    Results Summary

    NoNameMetrix rating12345678910#Sum
    Algajad (0-825)
    1Jaagup Jairus83158+2158+2
    2Arvo Püvi84659+3159+3
    3sten nõmm (Sten562)88160+4160+4
    3Tommy Jakobson60+4160+4
    5Sören Õunap85861+5161+5
    6Mait-Markus Hanson80664+8164+8
    7Gregor Puusepp89361+559+35603176+8
    8Braien Zarubin86665+9165+9
    9marek averson82667+11167+11
    10Romeo Annus71968+12168+12
    10marten prokuda91168+12168+12
    12Sten Nõmm88161+563+757+13181+13
    13Maarek Gendrikson76069+13169+13
    13Liisbet85669+13169+13
    15Eugen Levo83870+14170+14
    16Kristo Kõplas72871+15171+15
    17Taavi Tõnisson73172+16172+16
    18Aksel Lõo88566+1067+112133+21
    19Veljo Volke90067+1167+1159+33193+25
    20Sass Valgemäe81360+461+564+865+94250+26
    21Mauri Liivak82363+767+1165+93195+27
    22Mait Ilves77269+1371+152140+28
    23Marta Berjozkin90466+1061+569+133196+28
    24Karl Joonas Ots82267+1165+966+103198+30
    25Kätlin Einberg84572+1673+172145+33
    25Mairold ???? Pertelson85469+1376+202145+33
    27Meeli Gulbis80971+1576+202147+35
    28Markus Johannes Kroon81273+1775+192148+36
    29Taivo Laur79764+870+1470+143204+36
    30Oliver Truu75+1975+192150+38
    31Mairold Pertelson85483+2773+172156+44
    32Sten Piir86769+1373+1773+173215+47
    33Kevin Adler71977+2179+2375+193231+63
    34Tarmo Opivalov85766+1067+1163+764+871+1565+968+127464+72
    35Sander Brusnitsõn72071+1576+2079+2374+184300+76
    36Kaur Kristof Ots86468+1265+958+269+1370+1470+1471+157471+79
    37Ats Gulbis78176+2070+1483+2763+774+1876+2083+2792+368617+169
    Loopijad (826-875)
    1Andres Kalavus84558+2158+2
    1Mark Pajupuu85658+2158+2
    3Marvin Kalju86960+4160+4
    4Sander Vaht82362+6162+6
    5Jako Domnin85763+7163+7
    5Priit Altmäe86363+7163+7
    7Tanel Jaagu86864+8164+8
    7Tormi Sööl93664+8164+8
    9Oliver Toom88462+658+257+13177+9
    10Riho Liiving81768+12168+12
    11Ralf-Robert Luik86055-160+457+165+94237+13
    12Marek Mesila86662+666+102128+16
    13Marko Maasik87057+159+361+561+561+55299+19
    13Siim Pertelson90459+363+763+757+157+15299+19
    15Ats Kõll92262+671+152133+21
    16Timo Türbsal86160+467+1162+662+64251+27
    17Kersti Uudeküll89156061+558+260+471+1560+46366+30
    18Urmas Kangur89560+467+11128+723255+87
    Täpsed käed (876-925)
    1Ahti Maripuu92359+352-452-454-24217-7
    2Karl Kastein95652-4152-4
    3Allar Rump93556053-349-762+64220-4
    4Martin Uudeküll88955-1155-1
    4Tarmo Hiisku92355-1155-1
    4Andreas Beketov101255-1155-1
    7Mattias Avdejev9415601560
    7Robert Hiiemaa9135601560
    7gregor vool8805601560
    7Erki Välinurm8965601560
    11Caimar Vaher89754-256055-153-357+155-159+362+654-29505+1
    12Sander Riima95059+3159+3
    12Markus Laksberg90159+3159+3
    14Sander Sepa91554-259+358+23171+3
    15Heiki Leuska90159+3159+3
    15Kaur Ojala90559+3159+3
    15Peeter Pilv90159+3159+3
    18Andreas Avinas89657+158+22115+3
    19Markus Lõhmus93161+5161+5
    20Markkus Ansip89562+6162+6
    20Hando Kasekamp90462+6162+6
    22Tõnu Saaliste92660+460+42120+8
    23Risto Jäetma91358+259+362+63179+11
    24Tauri Altmäe89356064+863+73183+15
    25Lauri Lande95262+654-257+166+104239+15
    26Tony Saaliste87171+155602127+15
    27Carlos Kroon89955-155-161+563+757+153-357+163+758+29522+18
    28Alar Lehtmets91961+564+862+63187+19
    Täpsem enam olla ei saa (926+)
    1Kristo Novikov97848-846-1051-53145-23
    2Lauri Luts99749-756047-953-34205-19
    3Randar Juurik93544-1251-55603151-17
    4Ardi Roomelt平99150-653-346-1060+44209-15
    5Ants Rouhijainen99848-849-7297-15
    6Aigar Veebel95147-954-253-33154-14
    7Tauri Tomson98751-549-72100-12
    8Edgar Treial93455-154-252-452-44213-11
    9Jorma Hiisku95955-150-653-33158-10
    10Robert Udeküll97348-8148-8
    11Siim Valdlo98853-356050-653-360+45272-8
    12Rasmus Koitsalu98449-7149-7
    13Reio Rosin95550-6150-6
    14Dan Sööl99551-5151-5
    15Renee Troska95753-352-458+23163-5
    16Margus Lepasaar94451-5151-5
    16Rene Pringi96851-5151-5
    16Alvar Lomp93251-5151-5
    19Hargo Liiving98649-753-362+63164-4
    20Üllar Rego92152-4152-4
    21Martin Pugast100254-254-22108-4
    22Olav Kruuser97051-558+22109-3
    23Vahur Vent95653-3153-3
    24Henri Helü94353-358+22111-1
    25Renee Krüsban96955-1155-1
    25Rod-Hendrik Einloo96055-1155-1
    27Mirdzabbar Seidov9785601560
    28Rainer Lille94157+156055-131680
    29Siim Moldau98857+1157+1
    29Egert Soll93057+1157+1
    31Marek Puieräst94050-655-153-361+554-265+96338+2
    32Miku Mäesalu91959+355-15603170+2
    33Margo Peters91658+2158+2
    33Alvar Langemets101658+2158+2
    33Martin Bollverk89658+2158+2
    36Oliver Sooväli91564+854-261+547-94226+2
    37Kaido Anton94057+158+22115+3
    38Allvar Kruutmann98060+45602116+4
    39Erkki Põldoja97060+4160+4
    40Ivar Vaht101156061+52117+5
    41Peeter Siak93654-257+170+143181+13

    Free discgolfmetrix.com is used


    Results will be updated every 30 seconds!


    Hei, discgolfi sõbrad! 

    Meil on suur rõõm teatada, et algamas on järjekordne põnev discgolfi nädalamängude seeria lume tulekuni! Tule ja pane end proovile erinevates divisjonides, olgu sa algaja või kogenud mängija – kõigile leidub midagi!
    Ära maga maha võimalust veeta mõnus õhtu discgolfi seltsis. Kohtume rajal! 

    Share

    What would you like to share?