Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Gatavojamies Ziemas Kausam 2025!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Ivars Ciematnieks688835.94147.94
2Andris Gābers833919.9586.95
3Ingemārs Stalšāns9491003.9654.96
4Matīss Daniels Kokins606655.9149.91
5Arnis Razuvanovs814859.9445.94
6Guntis Sviklis882919.9537.95
7Dāvis Pulkstenis833847.9414.94
8Kārlis Eglītis812823.9411.94
9Kristaps Kalniņš901907.956.95
10Egīls Reķis896895.95-0.05
11Reinis Stalšāns935931.95-3.05
12Gustavs Ločmelis843835.94-7.06
13Janis Eigenfelds716703.92-12.08
14Kristaps Priedīte801787.93-13.07
15Andris Ševčenko757739.93-17.07
15Jana Gulbe793775.93-17.07
17Rūdolfs Melnis531511.9-19.1
18Madars Šmits821799.93-21.07
19Mareks Rode763739.93-23.07
20Mārtiņš Murīss800775.93-24.07
21Nikita Beļkovs729703.92-25.08
22Mareks Melniks886859.94-26.06
23Kristers Slavēns911883.94-27.06
24Kristīne Baklane-Bērziņa720691.92-28.08
25Sandis Vitte876847.94-28.06
26Egils Lobuzovs890859.94-30.06
27Renārs Grabis903871.94-31.06
28Rune Quist Johansen881847.94-33.06
28Pēteris Gaiķis845811.94-33.06
30Beāte Venta823787.93-35.07
31Olga Stalšāne840799.93-40.07
32Elvijs Reķis926883.94-42.06
33Matīss Krauja794751.93-42.07
33Zanda Priedīte806763.93-42.07
35™ Kristaps Niedols926883.94-42.06
36Rinalds Bižāns835787.93-47.07
37Iveta Beļkova667619.91-47.09
38Jānis Reķis916859.94-56.06
39Kristens Krigers905847.94-57.06
40Edgars Balevics781715.92-65.08
41Aivis Bērziņš866799.93-66.07
42Signe Reikmane686619.91-66.09
43Eduards Norvelis939871.94-67.06
44Aivis Bite869799.93-69.07
45Intars Ķirsis906835.94-70.06
46Bruno Bekeris990919.95-70.05
47Marks Kreicbergs920847.94-72.06
48Jānis Vāvers886811.94-74.06
49Kristiāns Maisaks827751.93-75.07
50Dāvis Mežals773691.92-81.08
51Joris Richter989907.95-81.05
52Agris Rudzītis825739.93-85.07
53Maija Vāvere759667.92-91.08
54Toms Cekulis740643.91-96.09
55Emils Kalnciems685583.91-101.09
56Gatis Miks Langs922799.93-122.07
57Uldis Bušs893763.93-129.07
58Stella Rudzīte555415.88-139.12
59Kārlis Lapsiņš809667.92-141.08
60Evita Blīgzna763607.91-155.09
61Aigars Mežals920763.93-156.07
62Anna Mežale823643.91-179.09
63Kārlis Ābele903703.92-199.08
64E. Eglons787.93787.93
64Kristaps Krieviņš787.93787.93
66Rudis Bisers739.93739.93
67Jēkabs Ločmelis715.92715.92
67Gatis Slavēns715.92715.92
69Ricards Losins667.92667.92
70Jãnis Graudins559.9559.9
70Raiens Smildzers559.9559.9

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33334443333333343358
1Ingemārs Stalšāns -4F243243322233343623-454
2Reinis Stalšāns +2F333345632224352433+260
3Guntis Sviklis +3F333344442434333533+361
3Bruno Bekeris +3F254333633243334433+361
3Andris Gābers +3F333454523234342533+361
6Joris Richter +4F343344533235362432+462
6Kristaps Kalniņš +4F353244532234344443+462
8Egīls Reķis +5F443435533243334433+563
9Kristers Slavēns +6F333445433334343435+664
9Elvijs Reķis +6F433334443234363534+664
9™ Kristaps Niedols +6F643344533234343433+664
12Renārs Grabis +7F333345544336333433+765
12Eduards Norvelis +7F343344543334435433+765
14Egils Lobuzovs +8F333346524424332735+866
14Arnis Razuvanovs +8F333344734444333542+866
14Mareks Melniks +8F344444543234343435+866
14Jānis Reķis +8F534335643224434443+866
18Sandis Vitte +9F433446443234442544+967
18Kristens Krigers +9F353545433246433433+967
18Marks Kreicbergs +9F535454442453332533+967
18Dāvis Pulkstenis +9F334343442534432943+967
18Rune Quist Johansen +9F433445433433343833+967
23Intars Ķirsis +10F353246442445343534+1068
23Gustavs Ločmelis +10F343346633434343633+1068
23Ivars Ciematnieks +10F434454443434433435+1068
26Kārlis Eglītis +11F342435543434353635+1169
27Pēteris Gaiķis +12F343355552435433634+1270
27Jānis Vāvers +12F335444842334343544+1270
29Aivis Bērziņš +13F644445452434332734+1371
29Gatis Miks Langs +13F535354542474323543+1371
29Olga Stalšāne +13F444355634344343543+1371
29Madars Šmits +13F345555532435432544+1371
29Aivis Bite +13F343344453245463554+1371
34E. Eglons +14F453345534444434535+1472
34Rinalds Bižāns +14F533345643435443643+1472
34Kristaps Krieviņš +14F644353633435334544+1472
34Kristaps Priedīte +14F444446643245433444+1472
34Beāte Venta +14F633354533455443543+1472
39Mārtiņš Murīss +15F443455642636334443+1573
39Jana Gulbe +15F334346633454344635+1573
41Zanda Priedīte +16F433366743235444634+1674
41Uldis Bušs +16F355345633255354643+1674
41Aigars Mežals +16F344245733735335643+1674
44Kristiāns Maisaks +17F343645753234344744+1775
44Matīss Krauja +17F355347543436353444+1775
46Agris Rudzītis +18F354556643245363534+1876
46Rudis Bisers +18F543544643534444644+1876
46Mareks Rode +18F344344633657344535+1876
46Andris Ševčenko +18F444554755234334644+1876
50Edgars Balevics +20F544545633645434733+2078
50Jēkabs Ločmelis +20F355354743457533543+2078
50Gatis Slavēns +20F443554753544443554+2078
53Kārlis Ābele +21F445464633724363654+2179
53Janis Eigenfelds +21F555355533534455455+2179
53Nikita Beļkovs +21F354444944245444654+2179
56Kristīne Baklane-Bērziņa +22F454346644444443854+2280
56Dāvis Mežals +22F345556563445453643+2280
58Maija Vāvere +24F463555664434533754+2482
58Kārlis Lapsiņš +24F556355563245454564+2482
58Ricards Losins +24F644546723444366554+2482
61Matīss Daniels Kokins +25F655555733443444745+2583
62Anna Mežale +26F553355854445545644+2684
62Toms Cekulis +26F365646743456345553+2684
64Iveta Beļkova +28F374375744454455654+2886
64Signe Reikmane +28F454555743455464754+2886
66Evita Blīgzna +29F654467843345643654+2987
67Emils Kalnciems +31F4453481044655354744+3189
68Jãnis Graudins +33F466449564635553745+3391
68Raiens Smildzers +33F454777863255554644+3391
70Rūdolfs Melnis +37F555656753365654748+3795
71Stella Rudzīte +45F7654561043455657876+45103

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2025-01-05 13:39:23. Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!


Tīri Teepadi Priekuļos | Organizē Diski un Diski Cēsis


Iknedēļas uzspēlēšana Priekuļos, kur Teepadi ziemas periodā būs tīri! Uzspēlēsim diskus, satiksimies, parunāsim un izbaudīsim 7dienu ārā, svaigā gaisā!

Un noteikti nevaram aizmirst par gatavošanos Ziemas Kausam 2025!


JANVĀRIS un FEBRUĀRIS | 7 POSMI

1.posms - 05.01.2025
2.posms - 12.01.2025
3.posms - 19.01.2025
4.posms - 26.01.2025
5.posms - 02.02.2025
VTDT - Ziemas Kauss 2025 - 08.02.-09.02.2025
6.posms - 16.02.2025
7.posms - 23.02.2025


DIENAS PLĀNS

10:00 - 10:40 | Reģistrācija
11:00 | Starts
13:00 | Apbalvošana
13:20 | Jimmy’s Popcorn Ugunsaplis


DALĪBAS MAKSA

Dalības maksa 5EUR uz vietas + 1EUR Ace Banka


APBALVOŠANA

Apbalvosim katra posma labāko džeku un spēcīgāko dāmu ar D&D dāvanu kartēm, kā arī TOP3 pēc handikapa (MetrixRatingHC) ar D&D “Custom Made” ziemas cepurēm. Klāt visiem kā ierasts - Jimmy's popkorns!


SVARĪGI!

Neaizmirstiet cimdus un cepures! Ņemat līdzi tēju un desu maizītes!
Pēc apļa tiekamies uz Jimmy’s Popcorn ugunsapli!

Pievienojies Whatsapp grupai https://ej.uz/DDsacensibas, kur saņemsiet visu svarīgo info par gonku!

Un ziemas sezonas kulminācija Priekuļos ir ieplānota 08.- 09.februārī, kad norisināsies VTDT Ziemas Kauss 2025!


Jimmy's Popcorn | Diski un Diski Cēsis


Saziņai - Tel. +371 25530221 | Ingemārs
Tiekamies trasē!

Share

What would you like to share?