Login
  • Comment: Hahy FG järjestämä viikkokilpailu, 1€ osallistumismaksu alle 18v ei maksua, 1€ vapaaehtoinen holaripotti. Heitetään etu ja taka Lohta vaihdellen

Results Summary

NoNameMetrix rating123456789101112131415161718192021222324#Sum
Pro Open
1Jari Pelkonen93564+466+663-257-365066+165064-165058-770+565063-266+159-669+416429-21
1Jesse Lindberg96162+260065058-265071+662-367+263+372+760-570+564-160-514429-16
3Jan Manner89860069+977+1761-469+469+470+564-173+875+1072+769+463-268+866+169+475+1064-165019443-7
4Miika Tanninen86359-166+673+866+174+967+269+464-176+1667+276+1171+673+813458+13
5Mico Kopra76391+3197+3792+2789+2988+2382+1795+3091+2684+1991+2687+2278+1384+1984+1983+1880+1516575+120
6Kimmo Mäkelä94971+1168+361+163-24263+13
7Jonathan Ajosmäki88373+1376+1167+268+34284+29
8Arto Talja91765+581+1670+572+74288+33
9Oskar Nyholm89278+1364+473+877+124292+37
10Miikka Paronen81382+2275+1080+2079+144316+66
11Johnny Sandberg96959-164-158-23181-4
12Oiva Konttinen92565064-12129-1
13Niko Himanka91564+466+12130+5
14Oskar Rejström89764+467+22131+6
15Robin Holm88178+1367+72145+20
16Jonni Kaukua126+61102+372228+98
17Anton Rejström99457-8157-8
18Jerry Tuisku88767+7167+7
Pro Master 40+
1Martin Laakspohja92961+167+267+261-470+562-366+159-164-171+610440-5
2Janne Lindberg92364+480+2068+866+167+264-167+264-165069+472+763+364-165063-267+216451-4
3Petri Kopra91764+466+668+361+167+269+471+668+368+366+165065065+569+414460+10
4Vesa Sassi86871+1175+1571+1174+973+875+1073+879+1473+870+576+1176+1170+566+667+270+578+1371+681+1619487+37
5Pasi Remes88371+673+868+378+1375+105365+40
6Henrik Himmelroos98255-558-22113-7
7Tomi Kettula86572+771+62143+13
8Joakim Söderling88267+771+62138+13
9Tuomas Rajamäki94564-1164-1
10Jouni Salminen89571+6171+6
11jorma nousiainen83576+11176+11

  1. Kierros2. Kierros3. Kierros4. Kierros5. Kierros6. Kierros7. Kierros8. Kierros9. Kierros10. Kierros11. Kierros12. Kierros13. Kierros14. Kierros15. Kierros16. Kierros17. Kierros18. Kierros19. Kierros20. Kierros21. Kierros22. Kierros23. Kierros24. KierrosSum
 Pro Open (19)                        
1Jan Manner 606977616969706473757269636866697564651298
2Jari Pelkonen 646663576566656465587065636659691025
3Mico Kopra 919792898882959184918778848483801396
4Jesse Lindberg 6260655865716267637260706460899
5Miika Tanninen 59667366746769647667767173901
6Kimmo Mäkelä 7168616369332
7Jonathan Ajosmäki 73766768284
8Arto Talja 65817072288
9Oskar Nyholm 78647377292
10Miikka Paronen 82758079316
11Johnny Sandberg 596458181
12Oiva Konttinen 6564129
13Niko Himanka 6466130
14Oskar Rejström 6467131
15Joakim Söderling 6771138
16Robin Holm 7867145
17Jonni Kaukua 126102228
18Anton Rejström 5757
19Jerry Tuisku 6767
 Pro Master 40+ (11)                        
1Vesa Sassi 717571747375737973707676706667707871811389
2Janne Lindberg 648068666764676465697263646563671068
3Petri Kopra 6466686167697168686665656569932
4Martin Laakspohja 61676761706266596471648
5Pasi Remes 7173687875365
6Henrik Himmelroos 5558113
7Joakim Söderling 6771138
8Tomi Kettula 7271143
9Tuomas Rajamäki 6464
10Jouni Salminen 7171
11jorma nousiainen 7676

Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?