Login
  • Comment: Privaatne üritus, ainult Disc Golf Fanatics klubi liikmetele.

  1. Ring - Elva soojendus, solo doubles2. Ring - Elva soojendus 2Viktoriin3. Ring - Elva lasketiir4. Ring - Tehvandi5. Ring - Annikoru - Best Shot PaarikasSum
1Karl Räis6363246051261
2Tõnis Soppe61245551191
3Lauri Tõkke61256053199
4Rein Aasmäe725550177
5Martin Erik Prööm745255181
6Karel Piirimaa786150189
6Sten-Egert Neem796050189
8Rando Kaseniit5353106
9Henno Hiiemäe5355108
10Rauno Talussaar6650116
11Maarja Roht6161

Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Disc Golf Fanatics SUVEKAD @ TARTUMAAL 2026

Ürituse raames selgitatakse välja Disc Golf Fanatics 2026. aasta suvepäevade parimad ja jagatakse igast huvitavaid lisaauhindu.

Neljapäev kuni laupäev toimub Elwa Challenge, kus igas divisjonis saab eraldi punkte. A la Henno 5. koht kõrgemas divisjonis annab 70 punkti ja Sten'i 5. koht madalamas grupis annab ka 70 punkti.

Lisaks veel mõned agad ja üllatused.

Võitjad selguvad punktisüsteemi abil. Igal võistlusel/mängul teenivad osalejad punkte.

Punkitabel:

Koht Punktid   Koht Punktid
1 100   31 29
2 90   32 28
3 82   33 27
4 75   34 26
5 70   35 25
6 65   36 24
7 60   37 23
8 55   38 22
9 52   39 21
10 50   40 20
11 49   41 19
12 48   42 18
13 47   43 17
14 46   44 16
15 45   45 15
16 44   46 14
17 43   47 13
18 42   48 12
19 41   49 11
20 40   50 10
21 39   51 9
22 38   52 8
23 37   53 7
24 36   54 6
25 35   55 5
26 34   56 4
27 33   57 3
28 32   58 2
29 31   59 1
30 30   60 0

 

 

Share

What would you like to share?