Login

      Parim viseKohandatud parim viseKohandatud vaheldumisi viseSum
     Pro Open Women (9)   
    1Marie Kielas, Teele Toomsalu565566177
    2Jonell Post, Adele Esnar576065182
    3Meriliis Uustalu, Aveli Juursalu576266185
    4Melani Raamat, Siiri Raav566367186
    4Piia Pikker, Merilin Korpe605868186
    6Kristi Prik, Sanna Nõmm546174189
    7Evely Vinni, Karita Vinni606269191
    7Mariina Tellisaar, Triinu-Liis Tõhk606071191
    9Marje Mölder, Jaana Üksik576276195
     Pro Master Women 40+ (7)   
    1Katri Lõugas, Margit Viilep575875190
    2Kadri Akk, Tiiu Kull615971191
    3Käthlin Ploompuu, Kersti Uudeküll626169192
    4Nele Marrandi, Madli Sokk636271196
    5Heidi Talumaa, Eve Maido606477201
    6Kaja Ets, Kaire Kaljurand626677205
    7Aveli Tjurin, Veronika Laur727286230
     Junior ≤ 18 (4)   
    1Maron Männiste, Uku Gregor Randes475157155
    2Ruudi Talviste, Ranno Mürkhain514857156
    3Mattias Metsamaa, Laur Lukas Laisaar505260162
    4Rasmus Paas, Andreas Beketov495067166
     Pro Master 60+ (3)   
    1Jaanus Sülla, Ermo Veelain556067182
    2Hillar Neiland, Uno Rego615775193
    3Hendrik Karlson, Riho Peters626378203
     Edasijõudnud mängijad (31)   
    1Sten-Egert Neem, Martin Erik Prööm475266165
    2Kristo Mikotin, Joonas Niine505264166
    2Marek Uusoja, Kaur Ojala535459166
    2Raido Mednis, Kristen Milk515263166
    5Jesper Vahur, Jesper Puusepp495266167
    6Raigo Leetma, Riko Leetma515265168
    6Rainer Villmann, Arlet Kuppart555261168
    8Roland Treima, Tener Markus525265169
    9Markus Lomann, Sten Jürgensohn555461170
    10Allan Lullu, Ahti Villmann535365171
    10Velle Hammer, Kristjan Prik525168171
    12Aare Sepp, Allar Sepp525565172
    12Jaan-Paul Varik, Jarmo Resen525763172
    12Jako Kullamägi, Allar Rump525565172
    12Karl-Martyn Luik, Kristjan Krimberg505567172
    16Joosep Vabamäe, Aivar-Erik Pärna495471174
    16Tarmo Tammemäe, Kristjan Jägel525666174
    18Jaan Akk, Kris Oliver Maiberg545467175
    19Kaspar Marli, Johannes Vooglaid545767178
    20Andres Idnurm, Kristo Suitsu555569179
    20Madis Hurt, jesse lauter526067179
    20Marten Seepter, Oliver Tarik565766179
    23Allan 平 Tammets, Silver Sokk555867180
    23Georg Grossthal, Ondis Kuks575766180
    23Klaus Erik Kruus, Ronald Õunamägi565866180
    26Rainer Teidla, Marek Suits585867183
    26Virko Võsu, Ermo Võsu585768183
    28Joonas Roots, Peeter Liedemann565673185
    28Tanel Kasesalu, Kristjan Tamme605966185
    30reigo hurt, Raido Hurt585874190
    31Kristjan Hanson, Mhait-Martin Pool5654134244


     Show presenter
     | 
    Show PDF 

    Results will be updated every 30 seconds!

    Share

    What would you like to share?