Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Starts plkst. 15:00, reģistrācija no plkst. 14:00 līdz 14:40. Dalības maksa 7 EUR un 1 EUR ACE banka pēc izvēles. ACE BANKAS UZKRĀJUMS 400 EUR!

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Arvīds Ondrups905557.9247.08
2Gatis Griķītis8226414.8349.17
3Oskars Pirags7287222.6749.33
4Edgars Rozenšteins8056616.2549.75
5Filips Ivanovs938555.1749.83
5Rūdis Liepiņš8186515.1749.83
7sandris prieditis8296514.2550.75
8Linda Kazlauska7587120.1750.83
9Pēteris Šmits8716210.7551.25
10Daniels Eihvalds934575.551.5
11Renāts Sīmansons7567220.3351.67
12Krists Kulmanis939575.0851.92
13Jānis Bergmanis888629.3352.67
14Valters Kaminskis98854153
15Marks Cimermanis977551.9253.08
15Markuss Niklāvs905617.9253.08
17Aleksejs Ruckis894628.8353.17
18Gvido Roze8476612.7553.25
19Oskars Zurkovs957573.5853.42
20Raivis Ignatjevs911617.4253.58
21Jānis Lapss913617.2553.75
22Andis Grandans915617.0853.92
22Mikus Zvirbulis7357622.0853.92
24Henrijs Līvmanis808701654
24☣️Uvis Grava92860654
26Ingus Jaundalders881649.9254.08
27Ingus Akulovs967572.7554.25
28Aigars Sirmovičs100454-0.3354.33
29Kristaps Ziemelis7807318.3354.67
30Elvijs Līvmanis7817318.2554.75
30Hardijs Śefanovskis901638.2554.75
32Imants Barons8786510.1754.83
33Jēkabs Barons7257822.9255.08
34Kārlis Liepiņš930615.8355.17
35Kristaps Adienis907637.7555.25
36Katrīna Jencīte8746610.555.5
37Matīss Polis8406913.3355.67
38Niks Eihvalds938615.1755.83
39Elīna Degusa7477721.0855.92
40Zane Adiene7647619.6756.33
41Rihards Mundhens981581.5856.42
42Gustavs Pirags6308830.8357.17
43Gints Vilnis8257214.5857.42
44Sanita Skuja8517012.4257.58
44Māris Veits899668.4257.58
46Gustavs Zandersons950624.1757.83
47Artūrs Eglītis893678.9258.08
48Kaspars Drīzulis918656.8358.17
49Elīza Šefanovska7038324.7558.25
49Ronalds Vucāns967612.7558.25
51Edgars Kurpnieks8657011.2558.75
52Ģirts Krastiņš906677.8359.17
53Gints Vīksniņš907677.7559.25
54Svetlana Ozala8487212.6759.33
55Jānis Cīrulis900688.3359.67
56Aigars Auziņš895698.7560.25
57Miko Švenis934665.560.5
58Rihards Salaks915687.0860.92
59Brendons Baļulis953653.9261.08
59Ričards Jakuška881719.9261.08
61Arvo Tošens8117715.7561.25
61Pauls Zandersons979631.7561.25
63Toms Priedītis100961-0.7561.75
64Raimonds Meļķis893718.9262.08
65Artūrs90471863
66Elvijs Šteins907717.7563.25
67Mikus Veits8138215.5866.42
68Sabīne Elīza Vaivade6619628.2567.75
69Jānis Sinelis924756.3368.67
70Laila Strausa-Krūmiņa70910124.2576.75
71Akvelīna Otmane9583.3311.67

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par34333333443333343358
1Aigars Sirmovičs -4F352323334323223722-454
1Valters Kaminskis -4F342352233423333423-454
3Marks Cimermanis -3F243252433323223444-355
3Filips Ivanovs -3F343333334423333332-355
3Arvīds Ondrups -3F354333334422233422-355
6Krists Kulmanis -1F343343234432334324-157
6Daniels Eihvalds -1F264442224333323334-157
6Oskars Zurkovs -1F353333345332332423-157
6Ingus Akulovs -1F343332334423333434-157
10Rihards Mundhens 0F454433433322432333058
11☣️Uvis Grava +2F443343334423344432+260
12Andis Grandans +3F343433444433333442+361
12Niks Eihvalds +3F342434334523345333+361
12Raivis Ignatjevs +3F354542334422333542+361
12Markuss Niklāvs +3F342333345433333435+361
12Kārlis Liepiņš +3F543334235522333524+361
12Toms Priedītis +3F442444335424334422+361
12Jānis Lapss +3F433342434534354322+361
12Ronalds Vucāns +3F253522434342254533+361
20Jānis Bergmanis +4F363343334432343335+462
20Aleksejs Ruckis +4F563333444324233532+462
20Gustavs Zandersons +4F454252334423433425+462
20Pēteris Šmits +4F443533435333333424+462
24Kristaps Adienis +5F354333334423434543+563
24Pauls Zandersons +5F334543335335233443+563
24Hardijs Śefanovskis +5F343344336433324434+563
27Gatis Griķītis +6F373443345433333423+664
27Ingus Jaundalders +6F263333534333236633+664
29Rūdis Liepiņš +7F355443335442253523+765
29Imants Barons +7F453333345424433534+765
29Brendons Baļulis +7F453353434532334344+765
29sandris prieditis +7F354433345423335335+765
29Kaspars Drīzulis +7F543333335423335625+765
34Gvido Roze +8F343433435432354436+866
34Edgars Rozenšteins +8F353553345334233435+866
34Katrīna Jencīte +8F343433346443433534+866
34Māris Veits +8F354333345433335444+866
34Miko Švenis +8F446323455324435432+866
39Artūrs Eglītis +9F364353345433424524+967
39Ģirts Krastiņš +9F553333435433337424+967
39Gints Vīksniņš +9F354253335632343634+967
42Rihards Salaks +10F363524446433432435+1068
42Jānis Cīrulis +10F354433365532335533+1068
44Matīss Polis +11F575443344333223725+1169
44Aigars Auziņš +11F384433355523225534+1169
46Edgars Kurpnieks +12F464343435433443634+1270
46Henrijs Līvmanis +12F343353545543435434+1270
46Sanita Skuja +12F353443345444333636+1270
49Artūrs +13F454353245433445445+1371
49Raimonds Meļķis +13F644533355533333544+1371
49Linda Kazlauska +13F583443356433433433+1371
49Ričards Jakuška +13F663433345534333526+1371
49Elvijs Šteins +13F565334346633225434+1371
54Renāts Sīmansons +14F443443435455434544+1472
54Gints Vilnis +14F364353327642434634+1472
54Svetlana Ozala +14F553343366545335522+1472
54Oskars Pirags +14F455443335434535534+1472
58Kristaps Ziemelis +15F553433456534344444+1573
58Elvijs Līvmanis +15F563333534725453435+1573
60Jānis Sinelis +17F553335345553635543+1775
61Mikus Zvirbulis +18F453343446653338534+1876
61Zane Adiene +18F463343555545334545+1876
63Arvo Tošens +19F454344458534344535+1977
63Elīna Degusa +19F473544445543456433+1977
65Jēkabs Barons +20F665443435534446642+2078
66Mikus Veits +24F585434456543355535+2482
67Elīza Šefanovska +25F555744457734443534+2583
68Gustavs Pirags +30F565555467643554742+3088
69Akvelīna Otmane +37F865344557854546736+3795
70Sabīne Elīza Vaivade +38F575545456656545946+3896
71Laila Strausa-Krūmiņa +43F674753587766445665+43101

Sponsors


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-09-27 17:39:27.


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Šīs ir iesācējiem draudzīgas sacensības! Aicināts piedalīties ikviens!

Starts plkst. 15:00. Check-in no plkst. 14:00 – 14:40.  

!! Ja vēlies grupiņā ar kādu iet kopā, lūgums ziņot līdz plkst. 13:00 sacensību dienā !!

Dalības maksa 7 EUR. ACE banka 1 EUR. 

Tiek apbalvots katra sacensību posma labākais spēlētājs un spēcīgākā dāma, kā arī pirmo trīs vietu ieguvēji pēc handikapa (MetrixRatingHC).

Konkursi:

  • Spēles laikā LABI PAMATI tālākais puts 1.grozā.
  • Spēles laikā FLOOROO tuvākais piemetiens 15.grozā
  • Iemet ACE 7.grozā un saņem ne tikai ACE banku, bet arī STŪRI LEDUS TRASE dāvanu karti 150 EUR vērtībā!*
  • OAK'A puterēšanas konkurss pēc spēles.

*ACE bankas konkursā piedalās tikai tie spēlētāji, kas pie reģistrācijas ir iemaksājuši 1 EUR ACE bankā.

Mūsu lieliskie atbalstītāji:

Esi atbildīgs par savu reģistrāciju - ja esi reģistrējies, bet tomēr netiec, noteikti atsaki savu dalību discgolfmetrix vai sūtot ziņu Hardijam (29448676)!

Pievienojies mūsu WhatsApp info grupai - https://ej.uz/Riekstukalns_DG  

 

Ja kādi jautājumi, droši raksti hardijs.sefanovskis@gmail.com vai zvani 29448676.

Share

What would you like to share?