Login

10/2/26 11:00|Mukkula DiscGolfPark → Mukkula Forest A|FINLAND, Päijät-Häme, Lahti

  • Show groups: click here
  • Comment: Hyvä mielen kilpailut metsässä, yksi sarja tasoituksella ja winner takes it all

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Karri Ollikainen902658.7956.21
2Niko Saloranta967602.9657.04
3Jussi Koivusaari8686911.8457.16
4Emil Simberg101556-1.3557.35
5Kalle Schnitzer909668.1657.84
6Obi Kaukanen855721359
7Joni Haverinen894699.5159.49
8Marko Osala962643.4160.59
9Antti Kohvakka930676.2860.72
10Joonas Rujala8727511.4863.52
11Janne Vainio8138116.7764.23
12Kimmo Pakarainen940705.3864.62
13Jarmo Kärkkäinen909748.1665.84
14jouni jäppinen8597912.6566.35
15Pasi Mast941725.2966.71
16Tiina Heinonen7189325.2967.71

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par43334353533343444465
1Emil Simberg -9F433232425333333433-956
2Niko Saloranta -5F433232625333433443-560
3Marko Osala -1F433343424243434455-164
4Karri Ollikainen 0F433333538333334353065
5Kalle Schnitzer +1F623353435234434354+166
6Antti Kohvakka +2F435244536332343355+267
7Jussi Koivusaari +4F433443636333524454+469
7Joni Haverinen +4F633433535233535454+469
9Kimmo Pakarainen +5F435345637223424445+570
10Obi Kaukanen +7F533353536343544553+772
10Pasi Mast +7F325345625346345345+772
12Jarmo Kärkkäinen +9F434543556434533544+974
13Joonas Rujala +10F433444725565424463+1075
14jouni jäppinen +14F534343746444454474+1479
15Janne Vainio +16F534354648534634455+1681
16Tiina Heinonen +28F564454837556644476+2893
17Karmo Olokainen +72F877787979777878888+72DNS

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-10-02 13:32:16. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Hyvän mielen kilpailu jossa pelataan tasoituksella. Osallistumismaksu 2e käteisellä ja tasoituskilpailun voittaja korjaa koko potin. 

Ryhmätoiveita otetaan todellakin vastaan mutta negatiivista asennetta ja palautetta ei oteta vastaan.

Tulehan nautiskelemaan syys auringosta. 

Yhteydenotot Jussi Koivusaari 0406377130 

 

Share

What would you like to share?