Login
Paloisvuoren viikkokilpailut 30.9  9/30/26 16:45
↑↓

NoNameResultHandicap (HC)Adjusted (Result-HC)Change (Adjusted-Par)
1Jerkko Toppinen51-4.255.2-3.8
2Miika Koskinen636.956.1-2.9
3Venni Toppinen61457-2
4Mikko Pekkarinen55-4.159.10.1
5Kasper Korhonen52-7.259.20.2
6Aki Moilanen7110.760.31.3
7Joonatan Kosunen674634

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33334433333433443359
Betsi (1)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kasper Korhonen -7F323234224334323423-752
Höntsä (6)+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jerkko Toppinen -8F223234223425323432-851
2Mikko Pekkarinen -4F342334322343434422-455
3Venni Toppinen +2F353245323334424533+261
4Miika Koskinen +4F333247334334336333+463
5Joonatan Kosunen +8F234455244534325633+867
6Aki Moilanen +12F335347324454545433+1271

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-09-30 18:58:28. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


Viikkokilpailut Paloisvuoren frisbeegolfradalla

 

Viikkokilpailut on hyvä paikka tutustua frisbeegolffissa kisaamiseen ja kaikki ovat tervetulleita taitotasosta riippumatta.

 

Rata

Pelataan paloskin 18-väyläinen vakio layout.

Huom! 5 väylällä ei ole ob käytössä

 

Sarjat

Betsi: osallistumismaksu 3€. Mobilepay 0442318712

Payout:

5 tai alle 5 osallistujaa: 1. 100%

 

Yli 5 osallistujaa: 1. 70%, 2. 30%

 

Höntsä;

 

Ei osallistumismaksua, ei palkintoja. 

 

Td Venni toppinen 

Share

What would you like to share?