Login
  • Comment: Tämä on ylätason "kilpasarja", jonka alle liitetään varsinaiset kilpailut.

  CCIRS - Rantsun esimerkkiCCIRS - Jumbot kylmikselläCCIRS - Kärki KylmikselläCCIRS - Titaanien taistelu JulkullaKylmis MajorCCIRS - Uuno matkalla KaliforniaanCCIRS - Uunon paluu NokiallaSum
1Mikko Juola 53848274817275521
2Vilppu Tukiainen 5584778779382
3JArmo Rantanen 56958384318
4Ville Aalto 108999189387
5Sami Venäläinen 568475215
6Antti Tuomi 549273219
7Timo Lintulahti 559393241

Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?