Dashboard
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Language
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Login
Competitions
Statistics
Courses
Clubs
Instructions
Bagtag
Login
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Íslenska
Latviešu valoda
Lietuvių kalba
Norsk
Polski
Suomi
Svenska
Русский язык
日本語
Main
Find competition
Konguta Lahtised Meistrivõistlused 2014
Enter
Enter
Follow
Konguta Lahtised Meistrivõistlused 2014
05/01/14 09:30
|
Annikoru
|
ESTONIA, Tartu Maakond, Elva
Konguta Lahtised Meistrivõistlused 2014
05/01/14 09:30
Konguta Lahtised Meistrivõistlused 2014
05/01/14 09:30
1. ring
05/01/14 10:15
2. ring
05/01/14 14:00
↑
↓
(Choose class)
Mehed
Naised
Seeniorid (40+)
Noored (< 17)
Group
1
2
4
6
7
8
10
12
13
14
16
17
18
Comment:
72 mängijat, wildcardid on Konguta valla mängijatele ja Annikoru Discgolfi Klubi liikmetele, kel on eelisõigus (registreerinud enne 20. aprilli 2014). Registreerimine suletakse 30. aprill 2014 kell 18:00.
Comments (0)
Results
Compare
Head to head
Players
Show previous rounds
882
Metrix rating
Aivar Arik
Alan Neeme
Alar Lepikult
Allan Maar
Andreas Tobreluts
Anti Orgla
Enn Pallo
Harri Reimand
Harti Kappet
Henrik Mollok
Indrek Sarvin
Ivo Aamer
Ivo Haav
Ivo Linder
Janar Viina
Janek Trumsi
Jüri Lamp
Kait Kasumets
Kaius Nõmberg
Karel Olle
Karl Andreas Kreutzberg
Karl Müürsepp
Kaspar Aus
Kristo-Marten Unne
Kuldar Parv
Liis Buht
Maie-Ly Pihus
Marek Põder
Margo Peters
Mario Kallikorm
Marion Kull
Marit Mets
Marko Narits
Mart Roht
Martin Kõmmus
Martti Ojamaa
Meelis Viinalass
Murat Nisametdinov
Paavo Reidla
Priit Värv
Raido Seegel
Raimo Kimmel
Reelika Laes
Reido Puidak
Rene Mengel
Taavi Kask
Taivo Nebokat
Tamor Annuk
Tarmo Ärmpalu
Teet Maar
Tiia Ariko
Timar Lillemäe
Vahur Kapp
Vahur Viimne
Viljar Rebane
982
Metrix rating
Aivar Arik
Alan Neeme
Alar Lepikult
Allan Maar
Andreas Tobreluts
Anti Orgla
Enn Pallo
Harri Reimand
Harti Kappet
Henrik Mollok
Indrek Sarvin
Ivo Aamer
Ivo Haav
Ivo Linder
Janar Viina
Janek Trumsi
Jüri Lamp
Kait Kasumets
Kaius Nõmberg
Karel Olle
Karl Andreas Kreutzberg
Karl Müürsepp
Kaspar Aus
Kristo-Marten Unne
Kuldar Parv
Liis Buht
Maie-Ly Pihus
Marek Põder
Margo Peters
Mario Kallikorm
Marion Kull
Marit Mets
Marko Narits
Mart Roht
Martin Kõmmus
Martti Ojamaa
Meelis Viinalass
Murat Nisametdinov
Paavo Reidla
Priit Värv
Raido Seegel
Raimo Kimmel
Reelika Laes
Reido Puidak
Rene Mengel
Taavi Kask
Taivo Nebokat
Tamor Annuk
Tarmo Ärmpalu
Teet Maar
Tiia Ariko
Timar Lillemäe
Vahur Kapp
Vahur Viimne
Viljar Rebane
×
917
Metrix rating
Aivar Arik
Alan Neeme
Alar Lepikult
Allan Maar
Andreas Tobreluts
Anti Orgla
Enn Pallo
Harri Reimand
Harti Kappet
Henrik Mollok
Indrek Sarvin
Ivo Aamer
Ivo Haav
Ivo Linder
Janar Viina
Janek Trumsi
Jüri Lamp
Kait Kasumets
Kaius Nõmberg
Karel Olle
Karl Andreas Kreutzberg
Karl Müürsepp
Kaspar Aus
Kristo-Marten Unne
Kuldar Parv
Liis Buht
Maie-Ly Pihus
Marek Põder
Margo Peters
Mario Kallikorm
Marion Kull
Marit Mets
Marko Narits
Mart Roht
Martin Kõmmus
Martti Ojamaa
Meelis Viinalass
Murat Nisametdinov
Paavo Reidla
Priit Värv
Raido Seegel
Raimo Kimmel
Reelika Laes
Reido Puidak
Rene Mengel
Taavi Kask
Taivo Nebokat
Tamor Annuk
Tarmo Ärmpalu
Teet Maar
Tiia Ariko
Timar Lillemäe
Vahur Kapp
Vahur Viimne
Viljar Rebane
Add player
Detailed results
Mart Roht
Place:
45
Score round:
61
To par:
4
Round rating:
844
Kaspar Aus
Place:
73
Score round:
63
To par:
6
Round rating:
814
Timar Lillemäe
Place:
33
Score round:
56
To par:
-1
Round rating:
919
Share
What would you like to share?
Short URL
×