Login
  • Date & time: 02/17/18 14:00
  • Location: Rapla → 11x2 korvi
  • Send email to admins
  • Comment: Võistluse algus 14.00 - Osalustasu 3€ - AUHINNAD 1.KOHT, 7. KOHT, 17. KOHT 27.KOHT - Mängime 2x11 rada - PARIMALE NAISELE ERIAUHIND RAIDOLT
RAPLAMAA TALV - Rapla Vesiroosi discgolfipark JUUBELIVÕISTLUS RVG 30  02/17/18 14:00

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819202122+/-Sum
 Par:333433333333334333333368
LUMELEOPARDID (18) 1 2 3 4 5 6 7 8 910111213141516171819202122+/-Sum
1Sander Räis 3225333333333234232233-563
2Allan Puum 3224323323323244343333-464
3Meelis Prikko 3324434323333244243353+270
4Raido Galjaev 4344323434334264233333+573
5Joonas Kreuz 3335434333433444332343+674
6Ken Laane 3344423633454443243322+775
6Rainer-Mart Kiolein 4325334333433454243433+775
8Taivo Koitla 3425333423333454333355+876
9Rauno Murumaa 3326434433443453233543+1078
10Aleks Sõber 4344533323345554352344+1381
10Raivo Erm 4325435443343464343433+1381
10Kevin Kiolein 5354444333444253533343+1381
13Argo Peever 4345533433343275334354+1583
14Siim Nurmsoo 5464433344443455333244+1684
15Evelin Räis 4435554333683563433355+2593
16Maret Erm 4447545343564467545434+32100
17Raido Raidoja 7588435544343568455335+39107
18Morten Ritslaid 7777+16DNS

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2018-02-17 16:49:16. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?