Login
Kettulanvuoren viikkokilpailu 14.5.2018  05/14/18 18:00

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
 Par:3333333445333333333364
Pro Open (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Miro Kovanen 22323224443343233332-757
2Matti Ahonen 32222333443224334432-658
3Harri Aaltonen 23323334373233323332-460
4Hao Kanerva 33434233343232432433-361
5Marko Huuskonen 43232334453334323233-262
6Arttu Olkkonen 34332323353343333433-163
7Marko Alapiha 33233334654333333223064
8Jonne Ylennysmäki 22353324345343233236+165
9Hamlet Mäkinen 33332343345443333523+266
9Janne Pesonen 22233234453433233555+266
9Marko Käyhkö 32235334463333533233+266
12Mikko Kanervo 33343434464334333332+468
13Joni kovanen 22344333354355422543+569
14Arttu Hiltunen 33333334584344333234+771
15Markus Yläpoikelus 33433445553333233833+973
Pro Master 40+ (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Petri Virtanen 33333223542233232223-955
2Tomi Rahikainen 32333324473333422333-163
3Petri Leppänen 33232344563323232335064
4Petri Vehkonen 33433234653333322433+165
5Mika Mäkinen 62222345364333353333+468
6Marko Liimatainen 32333344444433253733+670
7Mika Tähtinen 32363334554235433334+771
8Pasi Toivola 43333345563334333344+872
9Aki Savolainen 43334334673444323244+973
Pro Open Women (2) 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
1Mari n 33443336765443223344+1276
2Erja Kangas 63443447595445345545+2993

Kettulanvuoren viikkokilpailu, maanantai 14.5. klo 18:00.

Pelataan yksi kierros Kettulanvuoren 20-väyläistä rataa. Osallistumismaksu 3€, josta yksi euro jää seuralle ja loput pottiin. Kilpailussa palkitaan ainakin luokkiensa parhaan raakatuloksen heittäneet pelaajat.

 

AIKATAULU

Ilmoittautumisen vahvistus klo 17:30 - 17:40 1-väylän tiin välittömässä läheisyydessä.

Pelaajakokous klo 17:45.

 

Palkintojen jako samassa paikassa heti kierroksen jälkeen.

Yhteystiedot:

TD: Markus Yläpoikelus, p. 040 579 2776

 

 


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2018-05-14 20:07:21. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?