Login

NoNameResultHandicap (HC)Adjusted (Result-HC)Change (Adjusted-Par)
1Tobias Westrin6515.449.6-8.4
2Kjell Lidèn6514.750.3-7.7
3Kristoffer Jansson586.351.7-6.3
4Isak Andersson6512.152.9-5.1
4Klas Hasselryd541.152.9-5.1
6Patrik Bergqvist49-554-4
7Tommie Dahlgren572.654.4-3.6
8Marcus Westberg49-5.754.7-3.3
9Niklas Nygren52-3.155.1-2.9
9Eric Fågelberg55-0.155.1-2.9
11Mikael Karlsson55-0.455.4-2.6
12Ante Lundgren8731.455.6-2.4
13Lars Andersson615.355.7-2.3
14Emil Eriksson625.656.4-1.6
15Ludvig Kvist7720.256.8-1.2
16Magnus Kronhamn6810.957.1-0.9
17Ove Hanné6810580
17Andreas Jansson56-2580
19Stefan Erik Pettersson6910.858.20.2
20Marcus Jonsson656591
21Agnes Nissilä7414.659.41.4
22Joakim holmbäck644.259.81.8
23Ricardo Fuentes663.662.44.4
24Pontus Bergqvist706.363.75.7
25Robin Berglund63-2657

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par:33333433343443333358
1Patrik Bergqvist 232324333325322232-949
1Marcus Westberg 232423332224323333-949
3Niklas Nygren 432333322324333333-652
4Klas Hasselryd 343353322335323232-454
5Eric Fågelberg 333423323424433333-355
5Mikael Karlsson 332224332444523333-355
7Andreas Jansson 333243323325623333-256
8Tommie Dahlgren 332234232535542234-157
9Kristoffer Jansson 343334332424533333058
10Niklas Nordin 532425233544323343+260
11Lars Andersson 433345233346432333+361
12Emil Eriksson 343346343334424333+462
13Robin Berglund 333333552436443333+563
14Joakim holmbäck 343435342543534333+664
15Tobias Westrin 432443343544632434+765
15Joel Lindberg 333335243635633334+765
15Kjell Lidèn 343525233446723234+765
15Marcus Jonsson 443344432355533343+765
15Isak Andersson 333346343524542443+765
20Ricardo Fuentes 333346335344633343+866
21Magnus Kronhamn 733443333546433442+1068
21Ove Hanné 434544333545533343+1068
23Stefan Erik Pettersson 344435244646542333+1169
24Pontus Bergqvist 644336423535633343+1270
25Agnes Nissilä 444346343646534353+1674
26Ludvig Kvist 443555333446754345+1977
27Caroline Flyborg 444564365637733444+2482
28Ante Lundgren 546456344737755354+2987

Kostnad torsdagsgolf

20:- för medlem  40:- icke medlem som betalas på plats eller swish.. 123 426 36 20 till klubben

Vi kör med Ace pott om det är nån som vill vara med så kostar det 10:- som man swicha till 0705689624 ( Per Karlsson ) den ligger just nu på 800:-

Går den inte ut så läggs den till nästa torsdags pott och det kan stiga högt innan den går ut. 


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

Share

What would you like to share?