Login
  • Date & time: 04/27/19 13:00
  • Location: Tamsalu → 18 korvi
  • Show groups: click here
  • Comment: Osalustasu 4€, millest 1€ holaripotti. HIO: 500€. Ainult autopuulid! Registreerimine läheb lukku kell 12.30 ja hiljemalt kohal olla 12.45. CTP rajal nr. 11! Toetavad Päts ja Ramirent.
Tamsalu nädalamäng #25  04/27/19 13:00

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par43333333333433334458
Edasijõudnud (13) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Martin Pugast 323332223223223444-949
2Lauri Luts 333333333223233444-454
2Karel Rüütel 433333323333333234-454
4Tauri Tomson 434332322333423434-355
5Kaspar Terav 434333332425333344+159
5Rasmus Koitsalu 443324333533233335+159
7madis otti 343344333324253254+260
8Olav Kruuser 433333333434333346+361
9Ken Kiipus 543533333333433245+462
10Madis Tamm 433542334324233465+563
10Henri Hang 433343334433343445+563
10Mikk Mäesepp 333343233335364354+563
13Mart Timm 635333344324324345+664
Harrastajad (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Kaspar Kukk 423332332233234234-751
2Egert Soll 523332333424333255058
3Kaido Kaljend 354332343424333245+260
4Marko Tammar 443333333224333645+361
4Argo Saun 434433333234432445+361
6Kaido Anton 433733333323235345+462
6Margus Orren 833332333334323445+462
6Robert Virks 534542243424342434+462
9Tõnis Saart 633334333334332545+563
10Reimo Kool 735334423323323347+664
11Hando Kasekamp 544333333335343347+866
11Indrek Kozan 554443333324343355+866
13Ainar Vaarend 533534432434333465+967
13Frode Hallik 335442333325435447+967
15Rainer Lille 444633435345433456+1573
Algajad (9) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jarmo Raudvee 444443343433323445+664
2Reigo Otti 455352344335343446+1270
3Simmo Lait 645336344235433346+1371
4Maris 634443452433454347+1472
5Argo Veedla 553554353435443445+1674
5Raido Villers 565344333434463464+1674
7Andres Mitt 554434344334445466+1775
7Sigmar Saar 454443343355364456+1775
9Heiki Leuska 754943443335456476+2886

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2019-04-27 14:47:41. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?