Login
  • Date & time: 10/12/19 16:00
  • Location: Tamsalu → 18 korvi
  • Show groups: click here
  • Comment: Osalustasu 5€, millest 1€ holaripotti. HIO: 500€+! Registreerimine läheb lukku kell 15.30, kogunemine ja tasumine kuni 15.45. CTP rajal nr. 16! Toetavad Päts ja Ramirent. Autopuulid!
Tamsalu nädalamäng #46  10/12/19 16:00

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par43333333333433334458
Algajad ja naised (11) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Rando Riks 553343433434443255+967
2Allan Eigi 733333334234363556+1169
3Kadi Pint 754644334234353475+1876
4Martin Uudeküll 6455333334354544105+2179
4Indrek Iho 664443434645443465+2179
6Katrin Arnhold 844743533545444645+2482
6Tormi Rand 554843333425455397+2482
8Kersti Uudeküll 646644444424446458+2583
9Tauri Altmäe 754744343455444476+2684
10Taavet Richter 1633556634534343445+2886
11Mari kuusk 545655345346453587+2987
811-880 (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tõnu Saare 633333334333223254058
2Roland Tammela 533333333334243245+159
3janar pajo 643332333334253244+260
4Caimar Vaher 633642333423343343+462
5Kuldar Kimask 833333233336323354+563
6Hando Kasekamp 344333343334443355+664
7Argo Alaväli 544233334433333565+866
8Leo Päärand 334333434645224275+967
9Jaanus Palm 543333332335336566+1169
10Martin Järvet 434533344534445354+1270
11Karl-Olaf Treial 553534423444444446+1472
12Andres Mitt 534433534525354645+1573
12Kaido Anton 1034344434334343356+1573
14Tanel Päärand 544743443344344376+1876
15Toomas Paavilainen 1234343344444454356+2179
>=881 (19) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Karli Rihma 435323323224222344-553
1Kristjan Allemann 544222332224342234-553
3Evgeni Smirnov 433323332234334235-355
3Tõnis Soppe 423333433233333253-355
5Olav Kruuser 433333332233343346058
6Kaspar Kukk 433343234334324245+159
7Henno Hiiemäe 533353233326433234+260
7Ardi Roomelt 733333333224343245+260
7Hans Allemann 543332332424336334+260
7Arles Juurikas 433333432434223554+260
7Olari Pajo 334333233434334444+260
12Heiki Tõnisson 434333323334333455+361
13Martin Pugast 433333424325333564+563
13Janar Pullisaar 433333443334353354+563
15Tauri Tomson 443533343224333375+664
16Kaarel Gull 544333334324353446+866
16Kaido Kaljend 553333344334334445+866
16Martin Ilves 843323234424533355+866
19Dan Sööl 1044333453334433656+1876

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2019-10-12 17:44:24. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?