Login
  • Date & time: 08/30/22 19:00
  • Location: Vasalemma → 2x10
  • Show groups: click here
  • Comment: Vali omale puul, sobiv divisjon, osavõtu tasu 5.- (Välja arvatud Lapsed kuni 14a), HIO pot 63 Eur+. Iga divisjoni võitjale ketas

Conditions

  • Registration start: 08/10/22 15:03 +03:00
  • Registration end: 08/30/22 17:00 +03:00
  • Maximum number of players: 50
  • The number of registered players: 51
DivisionConditions
General
Kettavõlurid 900+all
Oskajamehed 841-899all
Õppivad Mehed -840all
Tublid Naisedall
Lapsedall

 Kettavõlurid 900+ (8)Registered on↓
1Artur Mölder08/10/22 16:02:11
2Tiit Peetsalu08/29/22 11:25:08
3Veiko Tuisk08/30/22 09:16:44
4Kert Gasatško08/30/22 10:39:06
5Raimo Laosma08/30/22 13:51:23
6Madis Soopa08/30/22 14:05:32
7Remo Lääne08/30/22 16:47:21
8Simar Villmann08/30/22 18:01:30
 Oskajamehed 841-899 (14)Registered on↓
1Joonas Tiits08/27/22 11:54:30
2Margus Roosna08/29/22 20:46:41
3Joosep Meer08/29/22 20:51:25
4KasPAR Jürgens08/30/22 08:47:14
5Ülar Truubon08/30/22 09:46:47
6Tarvo Allmere08/30/22 11:32:43
7Karl Luhamäe08/30/22 13:13:19
8Oliver Toom08/30/22 13:18:00
9Kristjan Krimberg08/30/22 13:49:58
10Jaanus Peets08/30/22 16:15:43
11Jüri Sala08/30/22 17:11:39
12Targo Trepp08/30/22 17:48:49
13Robbie KoLkanen08/30/22 17:48:51
14Kevin Poom08/30/22 17:49:16
 Õppivad Mehed -840 (15)Registered on↓
1Joonas Meer08/28/22 20:44:44
2Kuido Ever08/29/22 18:24:06
3Revo Roosaar08/30/22 00:43:17
4Silver Selling08/30/22 00:43:42
5Ivar Eduvald08/30/22 09:46:38
6Aleksander Solovjov08/30/22 12:56:02
7Jan Roos08/30/22 13:13:52
8Karl Trubok08/30/22 13:18:54
9Joel Masing08/30/22 15:07:53
10Martin Nugis08/30/22 15:27:55
11Sander Grab08/30/22 15:38:23
12Kaspar Klippberg08/30/22 16:30:45
13Erlend Varik08/30/22 17:04:15
14Sten Paas08/30/22 17:59:17
15Marek Saaroja08/30/22 18:23:07
 Tublid Naised (4)Registered on↓
1Liis Meer08/28/22 20:45:26
2Helle Villmann08/29/22 20:10:20
3Helmi Pihelgas08/29/22 20:13:43
4Marlene Tiits08/29/22 22:52:23
 Lapsed (10)Registered on↓
1Richard-Karl 平08/26/22 11:07:39
2Jaan Oliver平 Mölder08/29/22 00:18:06
3Avo Sten Eduard Oder08/29/22 15:30:49
4Robin Tuisk08/30/22 09:06:26
5Mark Günther Ilau08/30/22 15:14:43
6Marten Truubon08/30/22 15:24:01
7Rasmus Paas08/30/22 17:57:06
8renee rand08/30/22 17:57:43
9Karl Trepp08/30/22 17:59:57
10Richard Otto Kalmberg08/30/22 18:00:54

Wasalemma Discolfi Pargi nädalamängude mõned lihtsad reeglid

RAJA REEGLID

Rada 1. puuduvad Mando ja OB
Rada 2. puuduvad Mando ja OB
Rada 3. puuduvad Mando ja OB
Rada 4. Triple Mando (Eksimuse korral DropZone ja +1)
Rada 5. paremalt poolt Mando puud
Rada 6. puuduvad Mando ja OB
Rada 7. vesi on OB (Eksimuse korral DropZone ja +1
Rada 8. paremalt poolt Mando puud (mängitakse seni kuni saate õigelt poolt puud või ReTii. Mängija ise valib).
Rada 9. puuduvad Mando ja OB
Rada 10. paremalt poolt Mando puud (Eksimuse korral DropZone ja karistus punkti EI lisandu)

NÄDALAMÄNGU AUHINNAD

Kui osaleb 25 või vähem osalejat, siis saavad autasustatud divisjonide võitjad.

Mängijaid 26-39, autasustatakse iga divisjoni 1. ja 2. kohta.

Mängijaid 40-50, autasustatakse iga divisjoni esi kolmikut.

NB! Lapsed ei kuulu mängijate arvestusse!!!

Võitjad saavad valida endale uue ketta meie ketta valikust.

Share

What would you like to share?