Login

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par43333333333433334458
Algajad -830 (4) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Jürgen Kaljula 443343334235334334+361
2Fred-Markus Rüü 434333333333356354+664
3Lauri Lande 435433433434243466+1068
4Indrek Iho 734343333455434255+1270
Harrastajad 831-900 (12) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Tõnis Vainus 434333232323343334-355
2Kaarel Gull 534333234244422245+159
2Ragnar Rohtla 533333333234422436+159
4Martin Kudi 434343344333333245+361
5Hando Kasekamp 433334434324343345+462
6Indrek Aksel 635333224435344334+664
6Lauri Kaljula 543343342426333264+664
8Andres Mitt 634233333534343355+765
8Taavi Turban 434543333333333456+765
10Kersti Uudeküll 434443334234433546+866
10Martin Uudeküll 443333243255433348+866
12Robert Hiiemaa 624334543535334344+1068
Eliit 901- (15) 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
1Erkki Põldoja 332323223323233234-1048
2Kaspar Kukk 322323233224222264-949
2Ants Rouhijainen 323322323323242253-949
4Oliver Sooväli 433332223224223244-850
5Kaspar Terav 平 433242333223422234-751
6Sten Tammik 433323322423233433-652
7Janar Pullisaar 323332332334332434-553
8Rainer Lille 433333233223332246-454
9Raivo Väljaots 443322433223333254-355
10Rait Ageni 423343333424322236-256
11Kaarel Põldmaa 323342333533244334-157
12Markus Väljaots 643342334233324234058
12Rail Ageni 433343334223333255058
14Sander Sepa 534344243424333335+462
14Argo Veedla 444333333234233339+462

Info

Ringi algus: 18.30
Asukoht: Tamsalu Discgolfi Park
Osalustasu 6€ (Tamsalu Discgolfi Klubi liikmetele 5€), millest 1€ holaripotti.
HIO: 56+€

Mängule registreerimine kuni 18.00, tasumine kuni 18.15.

PUULISOOVID kuni kell 17.30! 2 sõpra puulis!

Auhinnalised kohad

  • 10 mängijat divisjonis: 1. koht

  • 15 mängijat divisjonis: 2. koht

  • 20 mängijat divisjonis: 3. koht

Kui pärast mänguringi on auhinnalised kohad jagamisel, selgitatakse lõppjärjestus CTP-ga.


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2022-08-24 20:06:32. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?