Login
Veselí nad Moravou 22.10.2023  10/22/23 08:05

LATITUDE 64° Tour 2023 presented by Discgolf-Shop.com je série discgolfových turnajů určená převážně pro nové hráče discgolfu. Cílem této tour je podpora rozvoje discgolfu jakožto volnočasové aktivity pro všechny, podpora začínajících i zkušených hráčů a podpora rozvoje lokálních discgolfových skupin. Na každém turnaji této série bude možnost zakoupení discgolfových disků od Latitude 64°, Westside discs či Dynamic Discs za zvýhodněné ceny. Budou k dispozici i zkušení hráči, kteří vysvětlí nováčkům základní pravidla a připraví je pro hru. Novinkou v roce 2023 je, že otevíráme čtyři hráčské kategorie, rozdělené podle výkonosti hráčů, kteří tak budou soupeřit se sebou rovnými.

Veškeré informace a podrobnosti naleznete také na oficiálních stránkách Latitude64-Tour.com

1. Základní informace
Turnaj je zařazený do L64 Tour 2023 a Ace Race Hunters Tour 2023. Podmínkou pro účast na turnaji je registrace na www.discgolfmetrix.com a zaplacení startovného 200 Kč (100 Kč junioři do 18 let). Startovné se platí hotově při ranní registraci.

2. Registrace a kapacita turnaje
- Maximální celkový počet hráčů je 45.
- Na turnaji se hraje dle platných pravidel PDGA.
- 10% kapacity turnaje je vyhrazeno pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii ředitele turnaje.
- pokud budete zaregistrováni a nakonec nebudete moct dorazit, dejte co nejdříve vědět řediteli turnaje. To platí i pro hráče na waiting listu.

3. Otevřené kategorie
- MPO - hráči s ratingem 900 a vyšším (nebo hráči kteří se chtějí porovnávat s těmi nejlepšími)
- MA2 - hráči s ratingem 840-899 (mohou i hráči s nižším ratingem)
- MA3 - hráči s ratingem 750-839 (mohou i hráči s nižším ratingem)
- MA4 - hráči s ratingem do 749 a nováčci, kteří hrají svou první sezonu

Pro určení Vaší kategorie využijte vaše ratingy v pořadí PDGA, Český rating nebo Discgolfmetrix rating. Pokud žádný z těchto ratingů nemáte, můžete hrát ve všech kategoriích. Ředitel turnaje si vyhrazuje právo na změnu kateorie u hráčů.
Podmínkou pro otevření kategorie je účast minimálně 4 hráčů. Pokud je v dané kategorii méně hráčů než 4, automaticky jsou přeřazeni do nejbližší kategorie, jejíž požadavky splňují. 

4. Formát turnaje a časový harmonogram
Jedná se o jednodenní turnaj hraný na 4x 9 jamek. V prvním dvoj-kole budou hráči rozděleni náhodně, do dalšího dvoj-kola budou seřazeni dle kategorií a aktuálního pořadí.
- 8:30 - 9:00 Registrace hráčů u jamky č.1 - prosíme o včasný příchod.
- 9.05 Players Meeting
- 9.20 Výhoz 1+2. kola
- 11:20 – 12:30 pauza na oběd (po dohodě bude možné pauzu zkrátit, domluvíme se na meetingu)
- 12.45 Výhoz 3+4. kola
- 15:15 – Vyhlášení výsledků

5. Odměny a ceny
- na každém turnaji, kterého se zúčastní alespoň 15 hráčů proběhne losovačka o hodnotné ceny. Hodnota losovačky se odvíjí od počtu hráčů... tedy čím více hráčů, tím větší hodnota losovačka. V losovačce se můžete těšit na discgolfové vybavení od Latitude 64 a Discgolf-Shop.com, kupony od Züca Kufry cz i dárky od Veterinarníkosmetika.cz či Mocca.cz. Losovačka je na každém turnaji velmi bohatá a její hodnota je minimálně 2/3 z celého vybraného startovného.
-nejlepší tři hráči na každém turnaji získají originální barevné minidisky od Latitude 64° (i na turnajích do 14 hráčů).
- na každém turnaji vyhlásíme Züca CTP a vítěze odměníme dárkovou poukázkou na 1000Kč od partnera turnaje Züca kufry.cz! CTP je vložená soutěž pro všechny hráče, kdy se na jedné z vybraných jamek snaží hráči hodit disk co nejblíže ke koši. Hráč, který je po všech turnajových kolech nejblíže získá zaslouženou odměnu. Tato soutěž bude vždy vyhlašována na kratších jamkách, aby měli šanci všichni hráči.
- turnaj patří do série "ACE RACE HUNTERS TOUR", ve které můžete sbírat body za Esa, či trefení koše prvním hodem. Za každého hráče na každém turnaji se převádí do celkového "potu" 10 Kč. Garantovaná výše odměn pro sezonu 2023 je 10.000Kč. Tyto odměny si rozdělí prvních 5 hráčů v celkovém pořadí této soutěže.
- nejlepší hráči celé TOUR si rozdělí odměny v hodnotě cca 15.000 Kč.
- každý hráč, který odehraje alespoň 3 turnaje TOUR v roce 2023 bude zařazen do slosování o ceny v hodnotě 30.000Kč od Latitude 64ºDiscgolf-Shop.com, Züca Kufry a dalších partnerů tour.

6. Ostatní
- Samozřejmostí bude možnost zakoupit discgolfové vybavení od partnera Tour Discgolf-Shop.com
- Každý nový hráč si může na svém prvním turnaji zakoupit až tři disky za akční cenu, aby měl  snadnější cestu do svých začátků. Zároveň si může i každý účastník turnaje zakoupit jeden disk za tuto akční cenu. Jedná se o disky od Latitude 64°, Westside discs a Dynamic Discs s potiskem Tour, kterých bude k dispozici celá řada. Puttery, midrange i drivery v různých materiálech.
K dispozici budou tyto disky (pouze do vyprodání zásob):
Latitude 64°: Pure, Dagger, Keystone, Pearl, Fuse, Compass, Trident, River, Explorer, Diamond, Pioneer, Culverin, Musket, Sapphire, Ballista Pro
Westside discs: Shield, Harp, Underworld, Destiny
Dynamic discs: Judge Emac, Deputy, Justice, Evader, Sergeant, Trespass

Základní materiál (Zero/BT/Classic): 250 Kč (běžná cena 349 Kč)
Odolný průhledný materiál (Opto/VIP/Lucid): 300 Kč (běžná cena 499 Kč)
Odolný neprůhledný materiál (Gold/Tournament): 350 Kč (běžná cena 549 Kč)

7. Kontakty na organizátory:
Ředitel turnaje: Martin Bříštěla, martin.bristela@gmailcom +420 733 698 896

8. Závěr
Pevně věříme, že si tuto tour oblíbíte, dobře si zahrajete a především si odnesete dobrý pocit z této úžasné sportovní aktivity, kterou discgolf bezesporu je. Organizátor tour si vyhrazuje právo na změnu podmínek a pravidel. Účastí na turnajích udělujete souhlas s pořízením a následným použitím audio a video záznamu i fotografií Vaší osoby, případně osob Vám svěřených. Organizátor nenese odpovědnost za škody způsobené hráči při konání turnaje ani za zranění, které hráč způsobí sobě nebo někomu jinému.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LATITUDE 64° Tour 2023 presented by Discgolf-Shop.com je série discgolfových turnajů určená převážně pro nové hráče discgolfu. Cílem této tour je podpora rozvoje discgolfu jakožto volnočasové aktivity pro všechny, podpora začínajících i zkušených hráčů a podpora rozvoje lokálních discgolfových skupin. Na každém turnaji této série bude možnost zakoupení discgolfových disků od Latitude 64°, Westside discs či Dynamic Discs za zvýhodněné ceny. Budou k dispozici i zkušení hráči, kteří vysvětlí nováčkům základní pravidla a připraví je pro hru. Novinkou v roce 2023 je, že otevíráme čtyři hráčské kategorie, rozdělené podle výkonosti hráčů. Nováčci tak budou soutěžit se sobě rovnými hráči.

Seznam turnajů i livescoring nalezdnete na stránkách DiscgolfMetrix.com

Veškeré informace a podrobnosti naleznete také na oficiálních stránkách Latitude64-Tour.com

Proč byste měli hrát na turnajích Latitude 64° Tour 2023?

Účastníkům těchto turnajů je nabídnuta celá řada benefitů, odměn a výhod, které v žádné jiné sérii turnajů nezískají.

1) DISKY ZA AKČNÍ CENY! Jeden disk pro každého hráče a až tři disky pro nováčky za akční cenu.

Každý nový hráč si může na svém prvním turnaji zakoupit až tři disky za akční cenu, aby měl  snadnější cestu do svých začátků. Zároveň si může i každý účastník turnaje zakoupit jeden disk za tuto akční cenu. Jedná se o disky od Latitude 64°, Westside discs a Dynamic Discs s potiskem Tour, kterých bude k dispozici celá řada. Puttery, midrange i drivery v různých materiálech.
K dispozici budou tyto disky (pouze do vyprodání zásob):
Latitude 64°: Pure, Dagger, Keystone, Pearl, Fuse, Compass, Trident, River, Explorer, Diamond, Pioneer, Culverin, Musket, Sapphire, Ballista Pro
Westside discs: Shield, Harp, Underworld, Destiny
Dynamic discs: Judge Emac, Deputy, Justice, Evader, Sergeant, Trespass

Základní materiál (Zero/BT/Classic): 250 Kč (běžná cena 349 Kč)
Odolný průhledný materiál (Opto/VIP/Lucid): 300 Kč (běžná cena 499 Kč)
Odolný neprůhledný materiál (Gold/Tournament): 350 Kč (běžná cena 549 Kč)

2) Odměny pro hráče na každém turnaji -  bohatá losovačka, barevné minidisky pro nejlepší hráče a odměna za CTP

Na každém turnaji, kterého se zúčastní alespoň 15 hráčů proběhne losovačka o hodnotné ceny a doplňková soutěž CTP. Hodnota losovačky se odvíjí od počtu hráčů... tedy čím více hráčů, tím větší hodnota losovačky.

Na každém turnaji, kterého se zúčastní alespoň 15 hráčů proběhne losovačka o hodnotné ceny. Hodnota losovačky se odvíjí od počtu hráčů... tedy čím více hráčů, tím větší hodnota losovačka. V losovačce se můžete těšit na discgolfové vybavení od Latitude 64 a Discgolf-Shop.com, kupony od Züca Kufry cz i dárky od Veterinarníkosmetika.cz či Mocca.cz. Losovačka je na každém turnaji velmi bohatá a její hodnota je minimálně 2/3 z celého vybraného startovného.

Nejlepší tři hráči na každém turnaji získají originální barevné minidisky od Latitude 64° (i na turnajích do 14 hráčů).

Züca CTP - Na každém turnaji vyhlásíme Züca CTP a vítěze odměníme dárkovou poukázkou na 1000Kč od partnera turnaje Züca kufry.cz! CTP je vložená soutěž pro všechny hráče, kdy se na jedné z vybraných jamek snaží hráči hodit disk co nejblíže ke koši. Hráč, který je po všech turnajových kolech nejblíže získá zaslouženou odměnu. Tato soutěž bude vždy vyhlašována na kratších jamkách, aby měli šanci všichni hráči.

3) Losovačka o atraktivní ceny v celkové hodnotě 30.000 Kč.

Každý hráč, který odehraje alespoň 3 turnaje TOUR 2023 bude zařazen do slosování o hodnotné ceny. To vše v celkové hodnotě 30.000 Kč. Za každé další 3 turnaje mohou hráči získat další losy do závěrečné losovačky. Losovačka proběhne v závěru roku 2023 a bude přenášena živě na facebooku discgolf klubu Hunters. Pokud tedy hráč odehraje 9 turnajů, bude mít v závěrečné losovačce hned 3 losy.

4) Nejlepší hráči v pořadí celé Tour získají poháry o vybavení od partnerů tour v celkové hodnotě 15.000 Kč

Nejlepší 3 hráči v každé vyhlašované kategorii celé Tour získají atraktivní odměny od partnerů tour v celkové hodnotě 15.000 Kč.5) Každý turnaj je součástí ACE RACE TOUR 2023 s garantovanou odměnou 10.000 Kč!

Za každého hráče na každém turnaji Tour 2023 bude přidáno 10 Kč do celkového Ace Race Potu. Tento pot si na konci sezony rozdělí nejlepších 5 hráčů poměrem k počtu získaných bodů v podobě poukázek na discgolfové vybavení od Latitude 64º. Partner této soutěžě Discgolf-Shop.com garantuje minimální výši celkového potu v hodnotě 10.000Kč. Pokud by se tedy tato částka během turnajů nevybrala, Discgolf-Shop.com ji dorovná do této částky.

Více podrobností a této soutěži ZDE

6) Možnost předání objednávek z e-shopu www.Discgolf-Shop.com

Na turnaj si hráči mohou nechat poslat objednávku z e-shopu s poštovným zdarma. Uzávěrka těchto objednávek je však každé ÚTERÝ (do 12:00) před turnajem, protože balíčky pro ředitele turnajů odesíláme právě v úterý před turnajem. Pokud turnaj organizuje ředitel Pavel Brückler, je termín pro objednávky každý ČTVRTEK (do 12:00) před turnajem. Do poznámky v objednávce napište "osobní předání na turnaji v......"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Startovné na turnajích Tour 2023:

Všechny kategorie: 200 Kč / Junioři do 18 let 100 Kč

Sponsors

Discgolf-Shop.com
LATITUDE 64

Share

What would you like to share?