04/28/24 10:00|airBaltic → Disc Golf Park|LATVIA, Riga
Handicap (HC) calculation by Metrix rating
No | Name | Rating of Metrix | Rating of score | Change |
---|---|---|---|---|
1 | Dmitriy Doroshenko | 788 | 836.39 | 48.39 |
2 | Peteris Meirans | 839 | 870.5 | 31.5 |
3 | Andris Mošenkovs | 880 | 904.61 | 24.61 |
4 | ♠ Gunita Dagile ♠ | 753 | 722.7 | -30.3 |
5 | Ieva Zvane | 776 | 745.44 | -30.56 |
6 | Kristers Fjodorovs | 883 | 847.76 | -35.24 |
7 | Jānis Zemzāle | 937 | 881.87 | -55.13 |
8 | Valts Vecvanags | 779.55 | 779.55 | |
9 | Emīls Leimanis | 745.44 | 745.44 | |
10 | Martins Leimanis | 574.9 | 574.9 |
Hole-by-hole statistics
View: Grouped chart | Detailed chart | TableThe result was updated on: 2024-04-28 12:21:23. Free discgolfmetrix.com is used
User statistics
Results will be updated every 30 seconds!
STUPID TREE WEEKLY 3. sezona ir sākusies!
Šosezon spēlēsim katru otro nedēļu!
-
No 25.februāra līdz 28.aprīlim (svētdienās, starts - 10:00);
-
no 07.maija līdz 27.augustam (otrdienās, starts - 19:00);
-
no 08.septembra līdz 20.oktobrim (svētdienās, starts - 10:00)
- Kopā būs 18 posmi.
- Notiks arī pāris izbraukuma vīkliji citos laukumos (svētdienās), par kuriem tiks laicīgi paziņots.
- Otrdienu vakaros (vasarā) “Stupid Tree Weekly” notiks tikai airBaltic Disc Golf Park® laukumā.
Pie balvām tiks:
- 3 spēlētāji ar lielāko RatingHC atšķirību!
- TOP 1 rezultāts vīriešiem un sievietēm!
- CTP konkursa uzvarētājs!
Primāri tiks apbalvoti spēlētāji ar labāko rezultātu (TOP 1 vīrietis, TOP 1 Sieviete)!
Balvu fonds palielinās pie >50 spēlētājiem!
Reģistrācija:
- www.discgolfmetrix.com
- Esi atbildīgs par savu reģistrāciju - ja esi reģistrējies, bet tomēr netiec, noteikti atsaki savu dalību discgolfmetrix vai dod ziņu Andrim (29665006)!
- Grupu pieprasījumi līdz reģistrācijas laika beigām - plkst. 07:00
Dalības maksa:
- 7 EUR (+ 1 EUR, ja piedalās ACE bankas izspēlē)
- Maksājam uz vietas pirms starta, skaidrā naudā!
Dienas programma Svētdienām:
Ierašanās un reģistrācija dalībniekiem: | 09:00 -09:30 |
Spēlētāju sadalīšana pa grupām: | 09:40 |
Starts: | 10:00 |
Apbalvošana: | 13:00 |
Dienas programma Otrdienām vasarā:
Ierašanās un reģistrācija dalībniekiem: | 18:00 -18:30 |
Spēlētāju sadalīšana pa grupām: | 18:40 |
Starts: | 19:00 |
Apbalvošana: | 21:30 |
* Sacensību programma var tikt mainīta!
Nolikums ir pievienots zem Manual!
Info:
Turnīra direktors: Andris 29665006