Login

5/18/24 18:00|Pühalepa → Punane 18 (2024)|ESTONIA, Hiiu Maakond, Hiiumaa vald

PALUKÜLAS SAJAB EUROSID vol. 142  5/18/24 18:00
↑↓
  • Show groups: click here
  • Comment: KOGUNEMINE 17:45. Osalustasu 5€, sellest 1€ holaripotti. Osalustasud parimate vahel jagamisele. Divisjonid enne algust reitingute põhjal. Holaripott 0€+. HiO süsteemi täpsem kirjeldus € 2024 peavõistluse all lisainfo juures.

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Georg-matis Heinsoo925996.4471.44
2Kaur Männik918937.119.1
3Kätlin Ausin681699.7618.76
4Karl Johan Kastein10001016.2216.22
5Raigo Golub955956.881.88
6Imre Riik926897.55-28.45
7Karl-Markus Kivioja907867.88-39.12
8Siim Rand937897.55-39.45

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par33344333334334433460
1Karl Johan Kastein -2F323653333233333424-258
2Georg-matis Heinsoo 0F322432334353344444060
3Raigo Golub +4F334653333242344345+464
4Kaur Männik +6F333543444354353334+666
5Siim Rand +10F333553443353455336+1070
5Imre Riik +10F343553344343348236+1070
7Karl-Markus Kivioja +13F443634333353449345+1373
8Kätlin Ausin +30F534775545365456457+3090

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2024-05-18 19:32:29. Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?