Login
  • Comment: Kinnine üritus / Handicap / Osalus 15€ (+5€ kui klubimaks tegemata), külalised tasuta / Auhinnad: TOP3 + Loos + CTP / Toitlustust pakub Järve Talu kohvik / Kohaloleku kontroll ja maksmine 10:15-10:45

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRating of MetrixRating of scoreChange
1Jaan Saviir640710.4470.44
2Simar Villmann9721026.9354.93
3Marko-Marten Villmann787837.1850.18
4Iko Järvik898952.1854.18
5Henry Tilk912959.9147.91
6Rainer Villmann887927.4140.41
7Helmi Pihelgas706742.0736.07
8Margus Soone953975.4822.48
9Andres Idnurm957989.5632.56
10Sigritly Villmann781809.328.3
11Marko Õis951965.314.3
12Arlet Kuppart960987.1227.12
13Markus Õis731731.270.27
14Ahti Villmann953961.478.47
15kaljo 平 johansoo875874.77-0.23
16Merilin Anijärv821815.06-5.94
17Aimar Aasa852842.26-9.74
18Karl-Erik Roostfeldt891881.62-9.38
19Helle Villmann680663.77-16.23
20Romeo Rannik974957.27-16.73
21Madis Soopa901873.89-27.11
22Marge Tamm777745.39-31.61
23Aron Villmann884843.2-40.8
24Urmas Eevardi897863.71-33.29
25Anti Villmann863816.15-46.85
26Allar Kuppart925852.65-72.35
27Tony-Marten Villmann843752.24-90.76
28Mauri Villmann1061790.47-270.53
29Rait Roostfeldt1742849.12-892.88
30Kristo Suitsu1887896-991
31Ken-Erik Roostfeldt1999581.95-1417.05
32Sven-Erik Roostfeldt1999574.21-1424.79

  KallasteJärve Talu vihmaussSum
 SDGK (24)  
1Simar Villmann 504494
2Andres Idnurm 5249101
3Arlet Kuppart 4953102
4Ahti Villmann 5551106
5Henry Tilk 5156107
5Romeo Rannik 5453107
7Iko Järvik 5454108
8Rainer Villmann 5953112
9Karl-Erik Roostfeldt 5962121
10kaljo 平 johansoo 6161122
10Madis Soopa 6260122
12Urmas Eevardi 6262124
13Allar Kuppart 6363126
14Aimar Aasa 6958127
15Marko-Marten Villmann 6959128
16Merilin Anijärv 7161132
17Anti Villmann 6469133
18Sigritly Villmann 6668134
19Tony-Marten Villmann 7371144
20Marge Tamm 7570145
21Helmi Pihelgas 7373146
22Jaan Saviir 8071151
23Helle Villmann 8179160
24Mauri Villmann 4794DNF
 Külalised (8)  
1Kristo Suitsu 6058118
2Rait Roostfeldt 6759126
3Ken-Erik Roostfeldt 9381174
4Sven-Erik Roostfeldt 9679175
5Margus Soone 5151
6Marko Õis 5252
7Aron Villmann 6464
8Markus Õis 7575

Free discgolfmetrix.com is used


Results will be updated every 30 seconds!



Juhend:

 

Reitingud:

*Linnuke - klubiline oli mängule registreeritud reitingute lukku minemise ajal (läks lukku pühapeäval, 6. okt)

Share

What would you like to share?