5/3/25 09:30|Sandnes Cup Runde 2025 → Sandnes Cup Runde 2|NORWAY, Sandnes
Hallais!
Velkommen til Sandnes Cup 2!
Påmeldingen koster 325,-
225,- for medlemmer av SDGK og 125,- for junior og vippses til klubben under kategorien Sandnes cup på vippsnr: #944578
NB! Må markeres med navn og klasse!
Påmeldingen stenger torsdagen før turneringsdato klokken 20:00. Har man ikke meldt seg på og betalt før dette så går plassen videre til de som står på ventelisten.
Det blir muligens ventelister i år da vi er samlet, så om du vet du ikke kan spille meld deg av i god tid så andre kan få plassen.
Det blir de beste 4 av 5 rundene som gjelder for sammendraget i år, hvor vi har etter beste evne tatt hensyn til andre større turneringer.
PS. Nytt for 2025, toalett er påbudt alle Pdga C og oppover.
Det vil være mulighet å bruke toalett til interpadell, ta kontakt med TD. Sivert Bratten, As TD. Svein-Atle, eller Leder Freddy for kode og hjelp til å komme inn.
Dette er noe vi må betale 2000 kr for per turnering, så fra om med runde 2 så blir det 25 kr dyrere per spiller, dette er ikke noe vi får gjort noe med desverre.
Layout:
Hull 1: Vanlig
Hull 2: Fra Sti til kurv på hull 3. Ob på sti venstre, og busker/steingjerde på høyre er i spill. Par 3
Hull 3: Org Hull 4, med hazard i trerklyngr foran kurv
Hull 4: Vanlig 5
Hull 5: Org tee til 6, kurv flyttet nærmere og er par 3. Begge mandoer er i spill. Med bom, gå til vanlig DZ
Hull 6: Vanlig 7
Hull 7: Vandlig 10
Hull 8: Vanlig 12
Hull 9: Vanlig 13
Hull 10: Spiller fra 14a. Tee er til høyre for kurv på 13
Hull 11: Vanlig 15
Hull 12: Org tee til 16, kurv flyttet 15m til høyre for orginal kurv. Par 3
OBS, bruk spotter
Hull 13: Vanlig 17
Hull 14: Vanlig 18
Hull 15: Vanlig 19
Hull 16: Gjennom den gamle hundeparken. Teepad er ved stien bak kurv på 19 og vi kaster mot parkeringsplassen.
Hull 17: Vanlig 20
Hull 18: Vanlig 21