Login
  • Show groups: click here
  • Comment: Ragistracija iki 21 val. išvakarėse

Handicap (HC) calculation by Metrix rating

NoNameRatingResultHCSum (Result-HC)
1Tomas Jurgelevicius8686310.9952.01
2Justas Kunčina8506512.4952.51
3Domas Šimkūnas996530.3352.67
4Matas Miškinis7727318.9854.02
5Linas Strelkauskas962593.1655.84
6Petras Tarasevičius892668.9957.01
7Ignas Šmitas8357213.7458.26
8Aleksandras Jonas Žemaitis887689.4158.59
9Ignas Achramavičius909687.5860.42
10Vytenis Čukauskas966642.8361.17
11Antanas Gediminas907707.7462.26
12Vytautas Giedraitis898718.4962.51
13Andrius Miliauskis8457612.9163.09
13Mindaugas Motiejaitis965662.9163.09
15Jonas Šeškauskas8557812.0765.93
16Edvinas Vaiciukevičius8757710.4166.59
17Jokūbas Jasas7398921.7367.27
18Edmundas Radavičius7508920.8268.18
19Aliaksei Memelau8218614.971.1
20Albertas Tunaitis7399621.7374.27

NoName+/-Thr 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-
 Par43344433534343433363
1Domas Šimkūnas -10F323333234342434322-1053
2Linas Strelkauskas -4F432343326343434224-459
3Tomas Jurgelevicius 0F533434345353324342063
4Vytenis Čukauskas +1F433544326344335332+164
5Justas Kunčina +2F432643344344444333+265
6Mindaugas Motiejaitis +3F633455335343434332+366
6Petras Tarasevičius +3F443345336343334353+366
8Aleksandras Jonas Žemaitis +5F533445245354425334+568
8Ignas Achramavičius +5F632554434353435333+568
Bullseye hit0%
Green hit✔6%
Outside circle putt0
Inside circle putts11111111111111187%
Inside bullseye putt✔✔✔✔✔5
Penalty1113
11Vytautas Giedraitis +8F444365346344435333+871
12Ignas Šmitas +9F552555436353534333+972
13Matas Miškinis +10F543444445454553235+1073
Bullseye hit0%
Green hit✔6%
Outside circle putt✔1
Inside circle putts111112111145%
Inside bullseye putt✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔12
Penalty1113
Bullseye hit0%
Green hit✔✔✔17%
Outside circle putt0
Inside circle putts11111121111111156%
Inside bullseye putt✔✔✔✔✔✔✔✔✔9
Penalty112
16Jonas Šeškauskas +15F633577547343434343+1578
17Aliaksei Memelau +23F544557457653537434+2386
18Jokūbas Jasas +26F664577438455645352+2689
18Edmundas Radavičius +26F655666457464644443+2689
20Albertas Tunaitis +33F745777358356638453+3396

Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2026-02-28 12:35:21. Free discgolfmetrix.com is used


 Show presenter
 | 
Show PDF 

Results will be updated every 30 seconds!


 Vilniaus Diskgolfo Klubo nariai Pūčkorių hcp žaidžia nemokamai. Kiekvieno žaidimo mokestis ne Vilniaus Diskgolfo Klubo nariams 2 EUR, pensininkams  1 EUR. Jaunimas, kurie šiemet sukanka 19 metų ar jaunesni, žaidžia nemokamai.

Mokestį prašome prieš žaidimą sumokėti klubo direktoriui Skirmantui Bikeliui per Revolut (+370 600 02517) arba  pavedimu į Klubo sąskaitą Vilniaus diskgolfo klubas LT76 3500 0100 0150 4202

Daugiau apie hcp žaidimus, jų prizus, mėnesio įskaitą, asmeninius rekordus https://www.discgolf.lt/turnyrai/vilniaus-hcp-lyga/

ir FB grupėje Diskgolfas Vilniuje

Share

What would you like to share?